Maratonul Tarnavei MTB Scurt 2019

Maratonul Tarnavei MTB Scurt 2019

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Tarnaveni
Helyszín: Ruck Ventilatoren
Cím: -
Kezdés időpontja: August 18, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: August 18, 2019, 15:00
Nevezési díj: 100.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Feminin
  • 1.
    Puiu Gabriela (129)
    01:37:54
  • csoport: Alsó: Masculin 50-
  • 1.
    Sipos Ferenc (165)
    01:23:14
  • 2.
    Mihai Rinceanu (166)
    01:24:13
  • 3.
    Caloianu Dan Florin (151)
    01:36:00
  • 4.
    Málnási József Attila (172)
    02:07:11
  • 5.
    Klein Tibor (168)
    02:12:32
  • 6.
    Marinache Laurentiu (157)
  • 7.
    Ionel Agapie (104)
  • 8.
    Sandu Mircea (125)
  • 9.
    Mohan Marcel (128)
  • csoport: Alsó: Masculin 14-17
  • 1.
    Silaghi Gabriel (171)
    01:12:41
  • 2.
    Motoc Robert (150)
    01:19:20
  • 3.
    Fagaras Laurentiu (139)
    01:27:14
  • 4.
    Micu Razvan (159)
    01:28:18
  • 5.
    Tufa Codrut (177)
    01:29:01
  • 6.
    Strava Cosmin Paul (174)
    01:35:06
  • 7.
    Prido Teodor (175)
    01:38:32
  • 8.
    Roman Liviu (181)
    01:43:51
  • 9.
    Vescan Paul (122)
    02:16:14
  • 10.
    Boier Sebastian (132)
  • 11.
    Dorian Potra (135)
  • 12.
    Keresztes Előd (112)
  • 13.
    Laszlo Zalan (119)
  • csoport: Alsó: Masculin 18-29
  • 1.
    Bartus Alex (143)
    01:15:09
  • 2.
    Terebesi István (180)
    01:15:19
  • 3.
    Groza Mihai Claudiu (147)
    01:15:48
  • 4.
    Barabási Tibor Zsolt (164)
    01:19:34
  • 5.
    Szabó Péter (163)
    01:23:14
  • 6.
    Csaba Palkó (137)
    01:25:40
  • 7.
    Szekely Andras (136)
    01:44:46
  • 8.
    Vigh Mátyás (115)
    01:44:50
  • 9.
    Beres Andrei Viorel (169)
    01:48:24
  • csoport: Alsó: Masculin 30-39
  • 1.
    Roman Florin (117)
    01:15:47
  • 2.
    Csergedi István (152)
    01:19:20
  • 3.
    Alexandru Rozsa (145)
    01:20:00
  • 4.
    Paul Puiu (170)
    01:20:14
  • 5.
    Mihailescu Claudiu162 (162)
    01:25:28
  • 6.
    Candea Marius (109)
    01:27:06
  • 7.
    Joeza Zoltan (109)
    01:27:53
  • 8.
    Marcu Cosmin (121)
    01:33:01
  • 9.
    Gaspar Lorand Zsolt (131)
    01:34:29
  • 10.
    Orbán Balázs (161)
    01:40:37
  • 11.
    Coman Petru Catalin (22)
    01:45:51
  • 12.
    Ovidiu Sebezan (126)
    01:59:37
  • 13.
    Stelian Berar (173)
    01:59:37
  • 14.
    Capilnean Ovidiu (126)
    02:10:13
  • 15.
    Banu Daniel Ionut (111)
    02:10:56
  • 16.
    Gerghin Delia (133)
    02:15:13
  • csoport: Alsó: Masculin 40-49
  • 1.
    Ilyes Hunor (182)
    01:08:54
  • 2.
    Augustin Vlaic (154)
    01:15:22
  • 3.
    Cordosan Radu (100)
    01:19:35
  • 4.
    Gaspar Andras (140)
    01:27:12
  • 5.
    Peteley Attila (114)
    01:32:50
  • 6.
    Seicean Valentin (178)
    01:32:55
  • 7.
    Burja Mihai (179)
    01:40:51
  • 8.
    Kovács Tibor (153)
    01:42:24
  • 9.
    Vandor Cosmin (176)
    01:43:47
  • 10.
    Serban Alexandru Alin (144)
    01:48:17
  • 11.
    Cimpean Gabriel (102)
    01:48:25
  • 12.
    Gabriel Durs (146)
    02:00:05
  • Név
    Eredmény
  • 1. Ilyes Hunor (182)
    01:08:54
  • 2. Silaghi Gabriel (171)
    01:12:41
  • 3. Bartus Alex (143)
    01:15:09
  • 4. Terebesi István (180)
    01:15:19
  • 5. Augustin Vlaic (154)
    01:15:22
  • 6. Roman Florin (117)
    01:15:47
  • 7. Groza Mihai Claudiu (147)
    01:15:48
  • 8. Csergedi István (152)
    01:19:20
  • 9. Motoc Robert (150)
    01:19:20
  • 10. Barabási Tibor Zsolt (164)
    01:19:34
  • 11. Cordosan Radu (100)
    01:19:35
  • 12. Alexandru Rozsa (145)
    01:20:00
  • 13. Paul Puiu (170)
    01:20:14
  • 14. Szabó Péter (163)
    01:23:14
  • 15. Sipos Ferenc (165)
    01:23:14
  • 16. Mihai Rinceanu (166)
    01:24:13
  • 17. Mihailescu Claudiu162 (162)
    01:25:28
  • 18. Csaba Palkó (137)
    01:25:40
  • 19. Candea Marius (109)
    01:27:06
  • 20. Gaspar Andras (140)
    01:27:12
  • 21. Fagaras Laurentiu (139)
    01:27:14
  • 22. Joeza Zoltan (109)
    01:27:53
  • 23. Micu Razvan (159)
    01:28:18
  • 24. Tufa Codrut (177)
    01:29:01
  • 25. Peteley Attila (114)
    01:32:50
  • 26. Seicean Valentin (178)
    01:32:55
  • 27. Marcu Cosmin (121)
    01:33:01
  • 28. Gaspar Lorand Zsolt (131)
    01:34:29
  • 29. Strava Cosmin Paul (174)
    01:35:06
  • 30. Caloianu Dan Florin (151)
    01:36:00
  • 31. Puiu Gabriela (129)
    01:37:54
  • 32. Prido Teodor (175)
    01:38:32
  • 33. Orbán Balázs (161)
    01:40:37
  • 34. Burja Mihai (179)
    01:40:51
  • 35. Kovács Tibor (153)
    01:42:24
  • 36. Vandor Cosmin (176)
    01:43:47
  • 37. Roman Liviu (181)
    01:43:51
  • 38. Szekely Andras (136)
    01:44:46
  • 39. Vigh Mátyás (115)
    01:44:50
  • 40. Coman Petru Catalin (22)
    01:45:51
  • 41. Serban Alexandru Alin (144)
    01:48:17
  • 42. Beres Andrei Viorel (169)
    01:48:24
  • 43. Cimpean Gabriel (102)
    01:48:25
  • 44. Ovidiu Sebezan (126)
    01:59:37
  • 45. Stelian Berar (173)
    01:59:37
  • 46. Gabriel Durs (146)
    02:00:05
  • 47. Málnási József Attila (172)
    02:07:11
  • 48. Capilnean Ovidiu (126)
    02:10:13
  • 49. Banu Daniel Ionut (111)
    02:10:56
  • 50. Klein Tibor (168)
    02:12:32
  • 51. Gerghin Delia (133)
    02:15:13
  • 52. Vescan Paul (122)
    02:16:14
Támogatók