KEK - Röplabda Férfi

KEK - Röplabda Férfi

KEK - Röplabda Férfi

by ELTE - BEAC
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Tüskecsarnok B terem - Kármán Tódor Kollégium tornaterme
Cím: Bogdánfy út 10B és Irinyi József u. 1-11
Kezdés időpontja: March 02, 2018, 08:00
Befejezés időpontja: March 03, 2018, 17:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • 1-2 hely
  • BME-Férfi
    1-2
    Eszterházy Károly Egyetem Férfi
  • 3-4 hely
  • SOTE
    0-2
    Elte-BEAC
  • 5-6 hely
  • Óbudai egyetem
    2-0
    Tamure- Babes-Bolyai Tudományegyetem
  • 7-8 hely
  • Állatorvostudományi Egyetem Férfi
    2-1
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem
  • csoport: Alsó: B
  • Tamure- Babes-Bolyai Tudományegyetem
    2-0
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem
  • Tamure- Babes-Bolyai Tudományegyetem
    2-0
    Eszterházy Károly Egyetem Férfi
  • Tamure- Babes-Bolyai Tudományegyetem
    0-2
    Elte-BEAC
  • Nemzeti Közszolgálati Egyetem
    0-2
    Eszterházy Károly Egyetem Férfi
  • Nemzeti Közszolgálati Egyetem
    0-2
    Elte-BEAC
  • Eszterházy Károly Egyetem Férfi
    2-0
    Elte-BEAC
  • csoport: Alsó: A
  • BME-Férfi
    2-0
    Óbudai egyetem
  • BME-Férfi
    2-0
    Állatorvostudományi Egyetem Férfi
  • BME-Férfi
    2-0
    SOTE
  • Óbudai egyetem
    2-0
    Állatorvostudományi Egyetem Férfi
  • Óbudai egyetem
    0-2
    SOTE
  • Állatorvostudományi Egyetem Férfi
    0-2
    SOTE
  • csoport: Alsó: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    BME-Férfi 
     
    2-0
    2-0
    2-0
    3
  • 2
    Óbudai egyetem 
    0-2
     
    2-0
    0-2
    1
  • 3
    Állatorvostudományi Egyetem Férfi 
    0-2
    0-2
     
    0-2
    0
  • 4
    SOTE 
    0-2
    2-0
    2-0
     
    2
  • csoport: Alsó: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tamure- Babes-Bolyai Tudományegyetem 
     
    2-0
    2-0
    0-2
    2
  • 2
    Nemzeti Közszolgálati Egyetem 
    0-2
     
    0-2
    0-2
    0
  • 3
    Eszterházy Károly Egyetem Férfi 
    0-2
    2-0
     
    2-0
    2
  • 4
    Elte-BEAC 
    2-0
    2-0
    0-2
     
    2
Támogatók