Goldball Labdarugó Torna 2017

Goldball Labdarugó Torna 2017

Goldball Labdarugó Torna 2017

by Sinn Cou
200.00 Ron
Ország: Románia Város: Sepsiszentgyörgy Helyszín: Sportcsarnok Cím: str. Lunca Oltului DN12
Kezdés időpontja: December 16, 2017, 07:00 Befejezés időpontja: December 17, 2017, 18:00

2017 December 16-17-én IV. Goldball Christmas Edition Tornát szervez az Aranylabda Egyesület melynek a Vadász utcai sportterem ad otthont!

Negyedik alkalommal 2017 december 16.-án és 17.-én kerül megrendezésre a IV. Goldball Christmas Edition Torna Sepsiszentgyörgyön.
A tornára, egyetemisták, iskolások, baráti társaságok, cégek, egyesületek, önkormányzatok, amatőr labdarúgó csapatainak jelentkezését várjuk.
Ez egy 20 csapatos, Sepsiszentgyörgyön megrendezendő 2 napon át tartó "foci fesztivál", amelyre idén december 16-17.-i hétvégén kerül sor. A turnéra a benevezés 14 éven felüli személyeknek lehetséges, a nevezési díj 200 Ron csapatonként!

Bővebb információ a Goldball Teremlabdarúgó Torna Facebook oldalán vagy telefonon.

Remélem ezzel a kis ízelítővel sikerült meghoznunk a kedveteket és a csapatotokat képviselve résztvesztek a turnén. Mostmár a labda fel van dobva, a többi csak rajtatok áll!

Bármilyen más kérdéssel, fordulhattok hozzánk a következő elérhetőségeken:


Ghinea Lóránd
Tel: 0756 427 520
Kocsis Balázs
Tel: 0741 796 816
Mielőbbi válaszodat várjuk!
A Goldball Christma Edition Torna szervezőbízottság nevében,
Ghinea Lóránd/Kocsis Balázs

  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: A
  • Spartanii
    0-0
    Keverton
  • Striker Fc
    2-0
    Keverton
  • Striker Fc
    1-1
    Spartanii
  • NoName
    0-1
    Keverton
  • NoName
    1-2
    Spartanii
  • NoName
    0-3
    Striker Fc
  • Másnaposok
    2-0
    Keverton
  • Másnaposok
    0-0
    Spartanii
  • Másnaposok
    2-2
    Striker Fc
  • Másnaposok
    6-1
    NoName
  • csoport: B
  • Blökik FC
    2-3
    Ajax Koronka
  • Colo-Colo
    1-0
    Ajax Koronka
  • Colo-Colo
    4-1
    Blökik FC
  • Axon
    0-1
    Ajax Koronka
  • Axon
    2-2
    Blökik FC
  • Axon
    0-2
    Colo-Colo
  • F.R.Ady
    3-0
    Ajax Koronka
  • F.R.Ady
    2-2
    Blökik FC
  • F.R.Ady
    0-1
    Colo-Colo
  • F.R.Ady
    0-1
    Axon
  • csoport: C
  • Fluimucil
    1-4
    NYAK
  • Hun Gáz
    1-2
    NYAK
  • Hun Gáz
    0-5
    Fluimucil
  • Maksa
    1-2
    NYAK
  • Maksa
    0-4
    Fluimucil
  • Maksa
    0-2
    Hun Gáz
  • Aquaris
    0-3
    NYAK
  • Aquaris
    1-1
    Fluimucil
  • Aquaris
    2-2
    Hun Gáz
  • Aquaris
    4-1
    Maksa
  • csoport: D
  • Szefite
    3-5
    Screw-bolt
  • AS Gyimesbükk
    5-1
    Screw-bolt
  • AS Gyimesbükk
    0-1
    Szefite
  • Revive Sport
    3-0
    Screw-bolt
  • Revive Sport
    2-0
    Szefite
  • Revive Sport
    5-2
    AS Gyimesbükk
  • GalaktikuSokk
    1-3
    Screw-bolt
  • GalaktikuSokk
    0-4
    Szefite
  • GalaktikuSokk
    1-4
    AS Gyimesbükk
  • GalaktikuSokk
    1-5
    Revive Sport
  • Nyolcad döntők
  • Másnaposok
    0-3
    F.R.Ady
  • Aquaris
    7-1
    AS Gyimesbükk
  • Szefite
    4-1
    Fluimucil
  • Colo-Colo
    1-0
    Keverton
  • Striker Fc
    1-3
    Axon
  • Hun Gáz
    1-5
    Revive Sport
  • Ajax Koronka
    2-3
    Spartanii
  • Screw-bolt
    3-5
    NYAK
  • Negyed döntők
  • F.R.Ady
    0-3
    Aquaris
  • Szefite
    6-1
    Colo-Colo
  • Axon
    4-5
    Revive Sport
  • Spartanii
    2-4
    NYAK
  • Előd döntők
  • Aquaris
    1-0
    Szefite
  • Revive Sport
    1-0
    NYAK
  • Kis döntő
  • NYAK
    1-0
    Szefite
  • Döntő
  • Revive Sport
    3-4
    Aquaris
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: A
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Keverton
    0-0
    0-2
    1-0
    0-2
    1
    4
  • 2
    Spartanii
    0-0
    1-1
    2-1
    0-0
    1
    3
  • 3
    Striker Fc
    2-0
    1-1
    3-0
    2-2
    2
    2
  • 4
    NoName
    0-1
    1-2
    0-3
    1-6
    0
    5
  • 5
    Másnaposok
    2-0
    0-0
    2-2
    6-1
    2
    1
  • csoport: B
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ajax Koronka
    3-2
    0-1
    1-0
    0-3
    2
    2
  • 2
    Blökik FC
    2-3
    1-4
    2-2
    2-2
    0
    5
  • 3
    Colo-Colo
    1-0
    4-1
    2-0
    1-0
    4
    1
  • 4
    Axon
    0-1
    2-2
    0-2
    1-0
    1
    3
  • 5
    F.R.Ady
    3-0
    2-2
    0-1
    0-1
    1
    4
  • csoport: C
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    NYAK
    4-1
    2-1
    2-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Fluimucil
    1-4
    5-0
    4-0
    1-1
    2
    2
  • 3
    Hun Gáz
    1-2
    0-5
    2-0
    2-2
    1
    4
  • 4
    Maksa
    1-2
    0-4
    0-2
    1-4
    0
    5
  • 5
    Aquaris
    0-3
    1-1
    2-2
    4-1
    1
    3
  • csoport: D
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Screw-bolt
    5-3
    1-5
    0-3
    3-1
    2
    4
  • 2
    Szefite
    3-5
    1-0
    0-2
    4-0
    2
    3
  • 3
    AS Gyimesbükk
    5-1
    0-1
    2-5
    4-1
    2
    2
  • 4
    Revive Sport
    3-0
    2-0
    5-2
    5-1
    4
    1
  • 5
    GalaktikuSokk
    1-3
    0-4
    1-4
    1-5
    0
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...