Goldball Labdarugó Torna 2017

Goldball Labdarugó Torna 2017

Goldball Labdarugó Torna 2017

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Sepsiszentgyörgy
Helyszín: Sportcsarnok
Cím: str. Lunca Oltului DN12
Kezdés időpontja: December 16, 2017, 07:00
Befejezés időpontja: December 17, 2017, 18:00
Nevezési díj: 200.00 Ron

2017 December 16-17-én IV. Goldball Christmas Edition Tornát szervez az Aranylabda Egyesület melynek a Vadász utcai sportterem ad otthont!

Negyedik alkalommal 2017 december 16.-án és 17.-én kerül megrendezésre a IV. Goldball Christmas Edition Torna Sepsiszentgyörgyön.
A tornára, egyetemisták, iskolások, baráti társaságok, cégek, egyesületek, önkormányzatok, amatőr labdarúgó csapatainak jelentkezését várjuk.
Ez egy 20 csapatos, Sepsiszentgyörgyön megrendezendő 2 napon át tartó "foci fesztivál", amelyre idén december 16-17.-i hétvégén kerül sor. A turnéra a benevezés 14 éven felüli személyeknek lehetséges, a nevezési díj 200 Ron csapatonként!

Bővebb információ a Goldball Teremlabdarúgó Torna Facebook oldalán vagy telefonon.

Remélem ezzel a kis ízelítővel sikerült meghoznunk a kedveteket és a csapatotokat képviselve résztvesztek a turnén. Mostmár a labda fel van dobva, a többi csak rajtatok áll!

Bármilyen más kérdéssel, fordulhattok hozzánk a következő elérhetőségeken:


Ghinea Lóránd
Tel: 0756 427 520
Kocsis Balázs
Tel: 0741 796 816
Mielőbbi válaszodat várjuk!
A Goldball Christma Edition Torna szervezőbízottság nevében,
Ghinea Lóránd/Kocsis Balázs

Kiesős szakasz eredmények
  • Nyolcad döntők
    Negyed döntők
    Előd döntők
    Döntő
    Nyertes
  • Másnaposok 0  
     
     
     
     
  • F.R.Ady 3  
    F.R.Ady 0  
     
     
     
  • Aquaris 7  
    Aquaris 3  
     
     
     
  • AS Gyimesbükk 1  
     
    Aquaris 1  
     
     
  • Szefite 4  
     
    Szefite 0  
     
     
  • Fluimucil 1  
    Szefite 6  
     
     
     
  • Colo-Colo 1  
    Colo-Colo 1  
     
     
     
  • Keverton 0  
     
     
    Aquaris 4  
    Aquaris  
  • Striker Fc 1  
     
     
    Revive Sport 3  
     
  • Axon 3  
    Axon 4  
     
     
     
  • Hun Gáz 1  
    Revive Sport 5  
     
     
     
  • Revive Sport 5  
     
    Revive Sport 1  
     
     
  • Screw-bolt 3  
     
    NYAK 0  
     
     
  • NYAK 5  
    NYAK 4  
     
     
     
  • Ajax Koronka 2  
    Spartanii 2  
     
     
     
  • Spartanii 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Revive Sport
    7-1-0
    29-12
    21
  • 2.
    Aquaris
    5-1-2
    22-11
    17
  • 3.
    NYAK
    7-1-0
    21-9
    21
  • 4.
    Szefite
    4-4-0
    18-11
    12
  • 5.
    Colo-Colo
    5-1-0
    10-7
    15
  • 6.
    Spartanii
    2-1-3
    8-8
    9
  • 7.
    Axon
    2-3-1
    10-11
    7
  • 8.
    F.R.Ady
    2-3-1
    8-7
    7
  • 9.
    Striker Fc
    2-1-2
    9-6
    8
  • 10.
    Másnaposok
    2-1-2
    10-6
    8
  • 11.
    Fluimucil
    2-2-1
    12-9
    7
  • 12.
    Ajax Koronka
    2-3-0
    6-9
    6
  • 13.
    AS Gyimesbükk
    2-3-0
    12-15
    6
  • 14.
    Screw-bolt
    2-3-0
    12-17
    6
  • 15.
    Keverton
    1-3-1
    1-5
    4
  • 16.
    Hun Gáz
    1-3-1
    6-14
    4
  • 17.
    Blökik FC
    0-2-2
    7-11
    2
  • 18.
    Maksa
    0-4-0
    2-12
    0
  • 19.
    NoName
    0-4-0
    2-12
    0
  • 20.
    GalaktikuSokk
    0-4-0
    3-16
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: D
  • 1.
    Revive Sport
    4-0-0
    15-3
    12
  • 3.
    Szefite
    2-2-0
    8-7
    6
  • 2.
    AS Gyimesbükk
    2-2-0
    11-8
    6
  • 4.
    Screw-bolt
    2-2-0
    9-12
    6
  • GalaktikuSokk
    0-4-0
    3-16
    0
  • csoport: Alsó: C
  • 1.
    NYAK
    4-0-0
    11-3
    12
  • 2.
    Fluimucil
    2-1-1
    11-5
    7
  • 3.
    Aquaris
    1-1-2
    7-7
    5
  • 4.
    Hun Gáz
    1-2-1
    5-9
    4
  • Maksa
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: B
  • 1.
    Colo-Colo
    4-0-0
    8-1
    12
  • 2.
    Ajax Koronka
    2-2-0
    4-6
    6
  • 4.
    F.R.Ady
    1-2-1
    5-4
    4
  • 3.
    Axon
    1-2-1
    3-5
    4
  • Blökik FC
    0-2-2
    7-11
    2
  • csoport: Alsó: A
  • 1.
    Másnaposok
    2-0-2
    10-3
    8
  • 2.
    Striker Fc
    2-0-2
    8-3
    8
  • 3.
    Spartanii
    1-0-3
    3-2
    6
  • 4.
    Keverton
    1-2-1
    1-4
    4
  • NoName
    0-4-0
    2-12
    0
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Döntő
  • Revive Sport
    3-4
    Aquaris
  • Kis döntő
  • NYAK
    1-0
    Szefite
  • Előd döntők
  • Aquaris
    1-0
    Szefite
  • Revive Sport
    1-0
    NYAK
  • Negyed döntők
  • F.R.Ady
    0-3
    Aquaris
  • Szefite
    6-1
    Colo-Colo
  • Axon
    4-5
    Revive Sport
  • Spartanii
    2-4
    NYAK
  • Nyolcad döntők
  • Másnaposok
    0-3
    F.R.Ady
  • Aquaris
    7-1
    AS Gyimesbükk
  • Szefite
    4-1
    Fluimucil
  • Colo-Colo
    1-0
    Keverton
  • Striker Fc
    1-3
    Axon
  • Hun Gáz
    1-5
    Revive Sport
  • Ajax Koronka
    2-3
    Spartanii
  • Screw-bolt
    3-5
    NYAK
  • csoport: Alsó: D
  • Szefite
    3-5
    Screw-bolt
  • AS Gyimesbükk
    5-1
    Screw-bolt
  • AS Gyimesbükk
    0-1
    Szefite
  • Revive Sport
    3-0
    Screw-bolt
  • Revive Sport
    2-0
    Szefite
  • Revive Sport
    5-2
    AS Gyimesbükk
  • GalaktikuSokk
    1-3
    Screw-bolt
  • GalaktikuSokk
    0-4
    Szefite
  • GalaktikuSokk
    1-4
    AS Gyimesbükk
  • GalaktikuSokk
    1-5
    Revive Sport
  • csoport: Alsó: C
  • Fluimucil
    1-4
    NYAK
  • Hun Gáz
    1-2
    NYAK
  • Hun Gáz
    0-5
    Fluimucil
  • Maksa
    1-2
    NYAK
  • Maksa
    0-4
    Fluimucil
  • Maksa
    0-2
    Hun Gáz
  • Aquaris
    0-3
    NYAK
  • Aquaris
    1-1
    Fluimucil
  • Aquaris
    2-2
    Hun Gáz
  • Aquaris
    4-1
    Maksa
  • csoport: Alsó: B
  • Blökik FC
    2-3
    Ajax Koronka
  • Colo-Colo
    1-0
    Ajax Koronka
  • Colo-Colo
    4-1
    Blökik FC
  • Axon
    0-1
    Ajax Koronka
  • Axon
    2-2
    Blökik FC
  • Axon
    0-2
    Colo-Colo
  • F.R.Ady
    3-0
    Ajax Koronka
  • F.R.Ady
    2-2
    Blökik FC
  • F.R.Ady
    0-1
    Colo-Colo
  • F.R.Ady
    0-1
    Axon
  • csoport: Alsó: A
  • Spartanii
    0-0
    Keverton
  • Striker Fc
    2-0
    Keverton
  • Striker Fc
    1-1
    Spartanii
  • NoName
    0-1
    Keverton
  • NoName
    1-2
    Spartanii
  • NoName
    0-3
    Striker Fc
  • Másnaposok
    2-0
    Keverton
  • Másnaposok
    0-0
    Spartanii
  • Másnaposok
    2-2
    Striker Fc
  • Másnaposok
    6-1
    NoName
  • csoport: Alsó: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Keverton 
     
    0-0
    0-2
    1-0
    0-2
    1
  • 2
    Spartanii 
    0-0
     
    1-1
    2-1
    0-0
    1
  • 3
    Striker Fc 
    2-0
    1-1
     
    3-0
    2-2
    2
  • 4
    NoName 
    0-1
    1-2
    0-3
     
    1-6
    0
  • 5
    Másnaposok 
    2-0
    0-0
    2-2
    6-1
     
    2
  • csoport: Alsó: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ajax Koronka 
     
    3-2
    0-1
    1-0
    0-3
    2
  • 2
    Blökik FC 
    2-3
     
    1-4
    2-2
    2-2
    0
  • 3
    Colo-Colo 
    1-0
    4-1
     
    2-0
    1-0
    4
  • 4
    Axon 
    0-1
    2-2
    0-2
     
    1-0
    1
  • 5
    F.R.Ady 
    3-0
    2-2
    0-1
    0-1
     
    1
  • csoport: Alsó: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    NYAK 
     
    4-1
    2-1
    2-1
    3-0
    4
  • 2
    Fluimucil 
    1-4
     
    5-0
    4-0
    1-1
    2
  • 3
    Hun Gáz 
    1-2
    0-5
     
    2-0
    2-2
    1
  • 4
    Maksa 
    1-2
    0-4
    0-2
     
    1-4
    0
  • 5
    Aquaris 
    0-3
    1-1
    2-2
    4-1
     
    1
  • csoport: Alsó: D
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Screw-bolt 
     
    5-3
    1-5
    0-3
    3-1
    2
  • 2
    Szefite 
    3-5
     
    1-0
    0-2
    4-0
    2
  • 3
    AS Gyimesbükk 
    5-1
    0-1
     
    2-5
    4-1
    2
  • 4
    Revive Sport 
    3-0
    2-0
    5-2
     
    5-1
    4
  • 5
    GalaktikuSokk 
    1-3
    0-4
    1-4
    1-5
     
    0
Támogatók