Güdüc MTB - 50km - 2019

Güdüc MTB - 50km - 2019

Güdüc MTB - 50km - 2019

by Güdüc MTB
Ország: Románia
Város: Ghidut
Helyszín: padureac Ghidut
Cím: -
Kezdés időpontja: July 13, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 13, 2019, 18:00
Nevezési díj: 80.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Female Elite
  • 1.
    Fodor Emese (221)
    03:05:27
  • csoport: Alsó: Female Open
  • 1.
    Muresan Manuela (231)
    02:59:15
  • csoport: Alsó: Male 19-29
  • 1.
    Terebesi István (223)
    02:24:58
  • 2.
    Silaghi Gabriel (224)
    02:36:55
  • 3.
    Endre Majos (200)
    02:39:29
  • 4.
    Győrfi Péter (209)
    03:07:44
  • 5.
    Tornea Alexandru (207)
    03:33:06
  • 6.
    Peter Kurtinecz (214)
    03:48:37
  • 7.
    Török Zalán (211)
    04:31:46
  • 8.
    Kelemen Örs (241)
    05:45:42
  • 9.
    LÅ‘rincz Kacsó Tamás (243)
    06:00:01
  • csoport: Alsó: Male 30-39
  • 1.
    Madaras Attila (232)
    02:25:37
  • 2.
    Muresan Florin (234)
    02:28:58
  • 3.
    Ureche Iosif (230)
    02:28:58
  • 4.
    Szabó Tamás (213)
    02:44:40
  • 5.
    Simion Sabin (216)
    02:49:10
  • 6.
    Szilágyi Rajmond (218)
    02:52:31
  • 7.
    László Csongor (229)
    02:57:14
  • 8.
    Loghin Vasile (227)
    03:01:34
  • 9.
    Alexandru Cosmin Gheorghe (206)
    03:09:40
  • 10.
    Ionut Toncu (215)
    03:25:24
  • 11.
    Róbert Puskás (203)
    03:26:07
  • 12.
    Serbu Victor (201)
    03:34:53
  • 13.
    Jakab Zsolt (238)
    04:27:01
  • 14.
    Hegyi Árpád (245)
    05:50:00
  • csoport: Alsó: Male 40-
  • 1.
    Laszlo Elekes (220)
    02:32:17
  • 2.
    Apa László (228)
    02:34:32
  • 3.
    Simon István (236)
    02:35:13
  • 4.
    Balázs Sándor (233)
    02:55:43
  • 5.
    Kocsis Attila (225)
    02:59:17
  • 6.
    Mircea Robert (226)
    02:59:17
  • 7.
    Gyorgy Florin Ernest (235)
    03:23:52
  • 8.
    Ion Boncea (208)
    03:34:39
  • 9.
    Jakab Szabolcs (239)
    03:37:39
  • 10.
    Kurtinecz Levente (202)
    03:51:59
  • 11.
    Peteley Attila (204)
    04:27:01
  • 12.
    Szőcs László (205)
    04:27:01
  • 13.
    Serbu Victor (201)
    03:34:53
  • 14.
    Hegyi Árpád (245)
    05:50:00
  • 15.
    Jakab Zsolt (238)
    04:27:01
  • 16.
    Tornea Alexandru (207)
    03:33:06
  • 17.
    Peter Kurtinecz (214)
    03:48:37
  • 18.
    Ionut Toncu (215)
    03:25:24
  • 19.
    Alexandru Cosmin Gheorghe (206)
    03:09:40
  • 20.
    Loghin Vasile (227)
    03:01:34
  • 21.
    László Csongor (229)
    02:57:14
  • 22.
    Szilágyi Rajmond (218)
    02:52:31
  • 23.
    Simion Sabin (216)
    02:49:10
  • 24.
    Szabó Tamás (213)
    02:44:40
  • 25.
    Ureche Iosif (230)
    02:28:58
  • 26.
    Muresan Florin (234)
    02:28:58
  • 27.
    Madaras Attila (232)
    02:25:37
  • 28.
    LÅ‘rincz Kacsó Tamás (243)
    06:00:01
  • 29.
    Kelemen Örs (241)
    05:45:42
  • 30.
    Török Zalán (211)
    04:31:46
  • 31.
    Róbert Puskás (203)
    03:26:07
  • csoport: Alsó: Male Elite
  • 1.
    Bogdan Duca (237)
    02:05:48
  • 2.
    Málnási József Attila (240)
    02:08:22
  • 3.
    Sinza Raul (219)
    02:15:45
  • Név
    Eredmény
  • 1. Bogdan Duca (237)
    02:05:48
  • 2. Málnási József Attila (240)
    02:08:22
  • 3. Sinza Raul (219)
    02:15:45
  • 4. Terebesi István (223)
    02:24:58
  • 5. Madaras Attila (232)
    02:25:37
  • 6. Ureche Iosif (230)
    02:28:58
  • 7. Muresan Florin (234)
    02:28:58
  • 8. Laszlo Elekes (220)
    02:32:17
  • 9. Apa László (228)
    02:34:32
  • 10. Simon István (236)
    02:35:13
  • 11. Silaghi Gabriel (224)
    02:36:55
  • 12. Endre Majos (200)
    02:39:29
  • 13. Szabó Tamás (213)
    02:44:40
  • 14. Simion Sabin (216)
    02:49:10
  • 15. Szilágyi Rajmond (218)
    02:52:31
  • 16. Balázs Sándor (233)
    02:55:43
  • 17. László Csongor (229)
    02:57:14
  • 18. Muresan Manuela (231)
    02:59:15
  • 19. Mircea Robert (226)
    02:59:17
  • 20. Kocsis Attila (225)
    02:59:17
  • 21. Loghin Vasile (227)
    03:01:34
  • 22. Fodor Emese (221)
    03:05:27
  • 23. Győrfi Péter (209)
    03:07:44
  • 24. Alexandru Cosmin Gheorghe (206)
    03:09:40
  • 25. Gyorgy Florin Ernest (235)
    03:23:52
  • 26. Ionut Toncu (215)
    03:25:24
  • 27. Róbert Puskás (203)
    03:26:07
  • 28. Tornea Alexandru (207)
    03:33:06
  • 29. Ion Boncea (208)
    03:34:39
  • 30. Serbu Victor (201)
    03:34:53
  • 31. Jakab Szabolcs (239)
    03:37:39
  • 32. Peter Kurtinecz (214)
    03:48:37
  • 33. Kurtinecz Levente (202)
    03:51:59
  • 34. Szőcs László (205)
    04:27:01
  • 35. Peteley Attila (204)
    04:27:01
  • 36. Jakab Zsolt (238)
    04:27:01
  • 37. Török Zalán (211)
    04:31:46
  • 38. Kelemen Örs (241)
    05:45:42
  • 39. Hegyi Árpád (245)
    05:50:00
  • 40. LÅ‘rincz Kacsó Tamás (243)
    06:00:01
Támogatók