Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Futsal Arena 2018

Futsal Arena 2018

Futsal Arena 2018

by Sinn Cou
400.00 Ron
Ország: Románia Város: Petresti - Mezőpetri Helyszín: Sala Polivalentă Cím: -
Kezdés időpontja: December 15, 2018, 10:00 Befejezés időpontja: December 16, 2018, 20:00

PREMII:

- Locul 1: 1800 RON
- Locul 2: 1000 RON
- Locul 3: 600 RON
- Locul 4: 400 RON

 

Mai multe informatii:

pe facebook: click

pe telefon: 0749260451

Kiesős szakasz eredmények
  • Név
    Pontok száma
  • 1. Feier Daniel ( Ciocanul )
    5
  • 2. Chinde Viorel ( Labradorii negresti-oras )
    4
  • 3. Dologa Bogdan ( Labradorii negresti-oras )
    3
  • 4. Ionescu Flaviu ( ASP Satu Mare )
    3
  • 5. Pop Vasile ( Labradorii negresti-oras )
    3
  • 6. Zadori Sebastian ( Pap Tamasi )
    3
  • 7. Homorozan Lucian ( Labradorii negresti-oras )
    2
  • 8. Pop Marius ( ASP Satu Mare )
    2
  • 9. Sipos Stelian ( ASP Satu Mare )
    2
  • 10. Tempfli Peter ( SCHW Kalmand )
    2
  • 11. Silaghi Claudiu ( F.R.Ady )
    2
  • 12. Manu Muresan ( Ciocanul )
    2
  • 13. Giurgiu Valer ( Labradorii negresti-oras )
    2
  • 14. Negru Gabriel ( Labradorii negresti-oras )
    2
  • 15. Donca Mircea ( Ciocanul )
    2
  • 16. Micas Adrian ( Rosi Albastri )
    2
  • 17. Keri Gabor ( Pap Tamasi )
    1
  • 18. Vasvari Denis ( Labradorii negresti-oras )
    1
  • 19. Bogar Norbert ( Ciocanul )
    1
  • 20. Topan Denis ( Rosi Albastri )
    1
  • Egyéni díj
    Név
  • Egyéni díj
    Név
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. participant Saker Soft ( 1 )
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Labradorii negresti-oras
    0-1
    Sentierri
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: A
  • Young Boys Carei
    2-1
    SCHW Kalmand
  • Recolta Sanislau
    1-6
    Real Andrid
  • Recolta Sanislau
    0-3
    Rosi Albastri
  • Young Boys Carei
    4-1
    Real Andrid
  • Real Andrid
    3-0
    SCHW Kalmand
  • Young Boys Carei
    0-1
    Rosi Albastri
  • Young Boys Carei
    5-0
    Recolta Sanislau
  • Rosi Albastri
    2-0
    SCHW Kalmand
  • Rosi Albastri
    0-4
    Real Andrid
  • Recolta Sanislau
    3-3
    SCHW Kalmand
  • csoport: B
  • Ninja Turtles
    0-4
    Baratok
  • Cercetasi
    0-5
    Sentierri
  • F.R.Ady
    6-2
    FC Vasad
  • Ninja Turtles
    0-5
    Sentierri
  • Cercetasi
    0-5
    FC Vasad
  • F.R.Ady
    0-1
    Baratok
  • Ninja Turtles
    5-2
    FC Vasad
  • Cercetasi
    0-5
    F.R.Ady
  • Sentierri
    3-1
    Baratok
  • Cercetasi
    0-5
    Ninja Turtles
  • Baratok
    8-0
    FC Vasad
  • F.R.Ady
    1-3
    Sentierri
  • Cercetasi
    0-5
    Baratok
  • Ninja Turtles
    1-4
    F.R.Ady
  • Sentierri
    15-2
    FC Vasad
  • csoport: C
  • Shlemmet RO
    1-5
    Pap Tamasi
  • Ciocanul
    2-3
    Labradorii negresti-oras
  • ASP Satu Mare
    3-1
    Vointa Babta
  • Shlemmet RO
    0-5
    Labradorii negresti-oras
  • Vointa Babta
    2-2
    Pap Tamasi
  • Ciocanul
    2-2
    ASP Satu Mare
  • Shlemmet RO
    1-4
    Vointa Babta
  • ASP Satu Mare
    2-1
    Labradorii negresti-oras
  • Ciocanul
    3-3
    Pap Tamasi
  • Shlemmet RO
    2-5
    ASP Satu Mare
  • Ciocanul
    2-1
    Vointa Babta
  • Labradorii negresti-oras
    6-0
    Pap Tamasi
  • Shlemmet RO
    0-11
    Ciocanul
  • ASP Satu Mare
    1-4
    Pap Tamasi
  • Labradorii negresti-oras
    6-1
    Vointa Babta
  • csoport: D
  • shamless
    0-0
    Puskas
  • Prieteni
    2-3
    Sul a hus FC
  • Juventus SM
    1-0
    Puskas
  • shamless
    7-1
    Prieteni
  • Juventus SM
    1-2
    Sul a hus FC
  • shamless
    2-1
    Daroci Fiuk
  • Sul a hus FC
    2-1
    Puskas
  • Prieteni
    3-2
    Daroci Fiuk
  • Juventus SM
    0-4
    Daroci Fiuk
  • shamless
    1-3
    Sul a hus FC
  • Prieteni
    3-0
    Puskas
  • Sul a hus FC
    0-1
    Daroci Fiuk
  • Prieteni
    3-0
    Juventus SM
  • Puskas
    0-5
    Daroci Fiuk
  • shamless
    5-1
    Juventus SM
  • Top 16
  • Young Boys Carei
    0-3
    Ciocanul
  • Sentierri
    1-0
    Daroci Fiuk
  • ASP Satu Mare
    5-3
    Rosi Albastri
  • Baratok
    3-0
    Prieteni
  • Labradorii negresti-oras
    12-0
    Ninja Turtles
  • shamless
    1-2
    F.R.Ady
  • Sul a hus FC
    1-2
    SCHW Kalmand
  • Real Andrid
    1-5
    Pap Tamasi
  • Top 8
  • Labradorii negresti-oras
    4-3
    F.R.Ady
  • Ciocanul
    6-1
    SCHW Kalmand
  • ASP Satu Mare
    4-1
    Pap Tamasi
  • Sentierri
    1-0
    Baratok
  • Top 4
  • ASP Satu Mare
    0-2
    Labradorii negresti-oras
  • Ciocanul
    0-1
    Sentierri
  • Top 2-3
  • Ciocanul
    4-2
    ASP Satu Mare
  • Top 1-2
  • csoport: A
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Young Boys Carei
    5-0
    0-1
    4-1
    2-1
    3
    2
  • 2
    Recolta Sanislau
    0-5
    0-3
    1-6
    3-3
    0
    5
  • 3
    Rosi Albastri
    1-0
    3-0
    0-4
    2-0
    3
    3
  • 4
    Real Andrid
    1-4
    6-1
    4-0
    3-0
    3
    1
  • 5
    SCHW Kalmand
    1-2
    3-3
    0-2
    0-3
    0
    4
  • csoport: B
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cercetasi
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0-5
    0
    6
  • 2
    Ninja Turtles
    5-0
    1-4
    0-5
    0-4
    5-2
    2
    4
  • 3
    F.R.Ady
    5-0
    4-1
    1-3
    0-1
    6-2
    3
    3
  • 4
    Sentierri
    5-0
    5-0
    3-1
    3-1
    15-2
    5
    1
  • 5
    Baratok
    5-0
    4-0
    1-0
    1-3
    8-0
    4
    2
  • 6
    FC Vasad
    5-0
    2-5
    2-6
    2-15
    0-8
    1
    5
  • csoport: C
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Shlemmet RO
    0-11
    2-5
    0-5
    1-4
    1-5
    0
    6
  • 2
    Ciocanul
    11-0
    2-2
    2-3
    2-1
    3-3
    2
    3
  • 3
    ASP Satu Mare
    5-2
    2-2
    2-1
    3-1
    1-4
    3
    2
  • 4
    Labradorii negresti-oras
    5-0
    3-2
    1-2
    6-1
    6-0
    4
    1
  • 5
    Vointa Babta
    4-1
    1-2
    1-3
    1-6
    2-2
    1
    5
  • 6
    Pap Tamasi
    5-1
    3-3
    4-1
    0-6
    2-2
    2
    4
  • csoport: D
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    shamless
    7-1
    5-1
    1-3
    0-0
    2-1
    3
    2
  • 2
    Prieteni
    1-7
    3-0
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 3
    Juventus SM
    1-5
    0-3
    1-2
    1-0
    0-4
    1
    5
  • 4
    Sul a hus FC
    3-1
    3-2
    2-1
    2-1
    0-1
    4
    1
  • 5
    Puskas
    0-0
    0-3
    0-1
    1-2
    0-5
    0
    6
  • 6
    Daroci Fiuk
    1-2
    2-3
    4-0
    1-0
    5-0
    3
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...