European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 70

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 70

European Veteran Table Tennis Championship - Women's Singles over 70

by Sinn Cou
Ország: Magyarország
Város: Budapest
Helyszín: Stadion
Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • LOCHER Christel(2546)
    0-3
    KRÜGER Ursula(2488)
  • Top 4
  • ZACHER Gizella(3288)
    2-3
    LOCHER Christel(2546)
  • PERRY Penelope(1577)
    0-3
    KRÜGER Ursula(2488)
  • Top 8
  • ZACHER Gizella(3288)
    3-0
    KERWAT Marianne(2406)
  • DILLENBERGER Hannelore(2134)
    1-3
    LOCHER Christel(2546)
  • PERRY Penelope(1577)
    3-1
    ILINSKAIA Larisa(3737)
  • PEARCE Diane(1573)
    0-3
    KRÜGER Ursula(2488)
  • Top 16
  • ZACHER Gizella(3288)
    3-0
    SKRZYPICKA Alicija(3633)
  • DAWSON Marjorie(1493)
    0-3
    KERWAT Marianne(2406)
  • BROWN Janet(1471)
    1-3
    DILLENBERGER Hannelore(2134)
  • LE CORVEC Colette(1913)
    0-3
    LOCHER Christel(2546)
  • PERRY Penelope(1577)
    3-2
    SOLAROVA Kvetoslava(1346)
  • ILINSKAIA Larisa(3737)
    2-1
    COWIE Carol Janet(1488)
  • DOSTAL Karin(2145)
    1-3
    PEARCE Diane(1573)
  • GEBAUER Karin(2218)
    1-3
    KRÜGER Ursula(2488)
  • Top 32
  • ZACHER Gizella(3288)
    3-1
    WELSMAN Margaret(1617)
  • STEIDL Johanna(2909)
    2-3
    SKRZYPICKA Alicija(3633)
  • DAWSON Marjorie(1493)
    3-2
    ANDERSSON Anita(4106)
  • KUROVA Emma(3754)
    0-3
    KERWAT Marianne(2406)
  • BROWN Janet(1471)
    3-1
    TRANSVILEVSKAYA Luidmila(3824)
  • BURG Renata(1009)
    0-3
    DILLENBERGER Hannelore(2134)
  • LE CORVEC Colette(1913)
    3-1
    ADAMOVA Bozena(1191)
  • NELSON June(1563)
    0-3
    LOCHER Christel(2546)
  • PERRY Penelope(1577)
    3-1
    NAPIERALA Renate(2650)
  • SOLAROVA Kvetoslava(1346)
    3-0
    LÜBBE Christine(2553)
  • ILINSKAIA Larisa(3737)
    3-0
    MARŠÍKOVÁ Jitka(1290)
  • COWIE Carol Janet(1488)
    3-1
    ILSKENS Margitta(2354)
  • PONTILLE Martine(1964)
    0-3
    DOSTAL Karin(2145)
  • BIRZNIECE Austra(3421)
    0-3
    PEARCE Diane(1573)
  • DOVBLAD Ulla(4127)
    0-3
    GEBAUER Karin(2218)
  • CHANNELL Jacqueline(1479)
    0-3
    KRÜGER Ursula(2488)
  • Top 64
  • ZACHER Gizella(3288)
    3-0
  • 0-3
    WELSMAN Margaret(1617)
  • STEIDL Johanna(2909)
    3-0
  • 0-3
    SKRZYPICKA Alicija(3633)
  • DAWSON Marjorie(1493)
    3-0
  • BARTOSOVA Hana(1196)
    0-3
    ANDERSSON Anita(4106)
  • KUROVA Emma(3754)
    3-0
  • 0-3
    KERWAT Marianne(2406)
  • BROWN Janet(1471)
    3-0
  • TRANSVILEVSKAYA Luidmila(3824)
    3-1
    BORECKA Svetla(1203)
  • BURG Renata(1009)
    3-0
  • 0-3
    DILLENBERGER Hannelore(2134)
  • LE CORVEC Colette(1913)
    3-0
  • ADAMOVA Bozena(1191)
    3-0
    HUAG Hannelore(2291)
  • NELSON June(1563)
    3-0
  • 0-3
    LOCHER Christel(2546)
  • PERRY Penelope(1577)
    3-0
  • 0-3
    NAPIERALA Renate(2650)
  • SOLAROVA Kvetoslava(1346)
    3-0
  • 0-3
    LÜBBE Christine(2553)
  • ILINSKAIA Larisa(3737)
    3-0
  • 0-3
    MARŠÍKOVÁ Jitka(1290)
  • LINDE Lena(4208)
    0-3
    COWIE Carol Janet(1488)
  • 0-3
    ILSKENS Margitta(2354)
  • PONTILLE Martine(1964)
    3-0
  • DOSTAL Karin(2145)
    3-1
    MENLA ALI Vera(1179)
  • BIRZNIECE Austra(3421)
    3-0
  • 0-3
    PEARCE Diane(1573)
  • DOVBLAD Ulla(4127)
    3-0
  • GEBAUER Karin(2218)
    3-1
    DUFKOVA Alena(1222)
  • CHANNELL Jacqueline(1479)
    3-0
  • 0-3
    KRÜGER Ursula(2488)
  • csoport: Alsó: 19
  • MARŠÍKOVÁ Jitka(1290)
    3-1
    STEIDL Johanna(2909)
  • MARŠÍKOVÁ Jitka(1290)
    3-1
    CZERNOHORSKY Anna(1010)
  • MARŠÍKOVÁ Jitka(1290)
    3-0
    MUTHIAH Pramila(1562)
  • STEIDL Johanna(2909)
    3-0
    CZERNOHORSKY Anna(1010)
  • STEIDL Johanna(2909)
    3-0
    MUTHIAH Pramila(1562)
  • CZERNOHORSKY Anna(1010)
    2-3
    MUTHIAH Pramila(1562)
  • csoport: Alsó: 18
  • JÓNYER Istvánné(3174)
    2-3
    WELSMAN Margaret(1617)
  • JÓNYER Istvánné(3174)
    0-3
    NAPIERALA Renate(2650)
  • WELSMAN Margaret(1617)
    3-0
    NAPIERALA Renate(2650)
  • csoport: Alsó: 17
  • BURG Renata(1009)
    3-0
    DUFKOVA Alena(1222)
  • BURG Renata(1009)
    3-0
    BANNACH-HOFFMANN Elke(2023)
  • DUFKOVA Alena(1222)
    3-0
    BANNACH-HOFFMANN Elke(2023)
  • csoport: Alsó: 16
  • SKRZYPICKA Alicija(3633)
    3-0
    SCHIRACH Ingrid(2806)
  • SKRZYPICKA Alicija(3633)
    3-1
    PETUKHOVA Nadezda(3779)
  • SKRZYPICKA Alicija(3633)
    3-0
    LINDE Lena(4208)
  • SCHIRACH Ingrid(2806)
    3-1
    PETUKHOVA Nadezda(3779)
  • SCHIRACH Ingrid(2806)
    1-3
    LINDE Lena(4208)
  • PETUKHOVA Nadezda(3779)
    1-3
    LINDE Lena(4208)
  • csoport: Alsó: 15
  • PEARCE Diane(1573)
    3-0
    HUAG Hannelore(2291)
  • PEARCE Diane(1573)
    3-0
    KUN Tiborné(3201)
  • PEARCE Diane(1573)
    3-0
    SCHMIDT Christlinde(2815)
  • HUAG Hannelore(2291)
    3-2
    KUN Tiborné(3201)
  • HUAG Hannelore(2291)
    3-2
    SCHMIDT Christlinde(2815)
  • KUN Tiborné(3201)
    3-0
    SCHMIDT Christlinde(2815)
  • csoport: Alsó: 14
  • SOLAROVA Kvetoslava(1346)
    3-0
    KLEMM Waltraud(2426)
  • SOLAROVA Kvetoslava(1346)
    2-3
    DAWSON Marjorie(1493)
  • SOLAROVA Kvetoslava(1346)
    3-0
    DUBOSC Patricia(1847)
  • KLEMM Waltraud(2426)
    1-3
    DAWSON Marjorie(1493)
  • KLEMM Waltraud(2426)
    3-0
    DUBOSC Patricia(1847)
  • DAWSON Marjorie(1493)
    3-0
    DUBOSC Patricia(1847)
  • csoport: Alsó: 13
  • LE CORVEC Colette(1913)
    3-0
    DENZAU Regina(2128)
  • LE CORVEC Colette(1913)
    3-1
    COWIE Carol Janet(1488)
  • LE CORVEC Colette(1913)
    3-1
    SEYRANYAN Karine(2878)
  • DENZAU Regina(2128)
    1-3
    COWIE Carol Janet(1488)
  • DENZAU Regina(2128)
    2-3
    SEYRANYAN Karine(2878)
  • COWIE Carol Janet(1488)
    3-1
    SEYRANYAN Karine(2878)
  • csoport: Alsó: 12
  • ENGEL Gudrun(2167)
    3-2
    BORECKA Svetla(1203)
  • ENGEL Gudrun(2167)
    3-2
    TITENKOVA Vera(3819)
  • ENGEL Gudrun(2167)
    0-3
    DOVBLAD Ulla(4127)
  • BORECKA Svetla(1203)
    3-0
    TITENKOVA Vera(3819)
  • BORECKA Svetla(1203)
    3-2
    DOVBLAD Ulla(4127)
  • TITENKOVA Vera(3819)
    0-3
    DOVBLAD Ulla(4127)
  • csoport: Alsó: 11
  • LÜBBE Christine(2553)
    3-1
    BARTOSOVA Hana(1196)
  • LÜBBE Christine(2553)
    3-0
    GERHARD Inga(2228)
  • LÜBBE Christine(2553)
    3-0
    YUSHKOVA Nina(3832)
  • BARTOSOVA Hana(1196)
    3-0
    GERHARD Inga(2228)
  • BARTOSOVA Hana(1196)
    3-0
    YUSHKOVA Nina(3832)
  • GERHARD Inga(2228)
    0-3
    YUSHKOVA Nina(3832)
  • csoport: Alsó: 10
  • FLEMKE Karin(2196)
    0-3
    ADAMOVA Bozena(1191)
  • FLEMKE Karin(2196)
    3-0
    SKJAERSVEEN Elsa(3538)
  • FLEMKE Karin(2196)
    0-3
    ILINSKAIA Larisa(3737)
  • ADAMOVA Bozena(1191)
    3-1
    SKJAERSVEEN Elsa(3538)
  • ADAMOVA Bozena(1191)
    0-3
    ILINSKAIA Larisa(3737)
  • SKJAERSVEEN Elsa(3538)
    0-3
    ILINSKAIA Larisa(3737)
  • csoport: Alsó: 9
  • DILLENBERGER Hannelore(2134)
    3-0
    HOLA Jana(1240)
  • DILLENBERGER Hannelore(2134)
    3-0
    SCHARLAU Christiane(2795)
  • DILLENBERGER Hannelore(2134)
    3-0
    CHANNELL Jacqueline(1479)
  • HOLA Jana(1240)
    3-1
    SCHARLAU Christiane(2795)
  • HOLA Jana(1240)
    2-3
    CHANNELL Jacqueline(1479)
  • SCHARLAU Christiane(2795)
    0-3
    CHANNELL Jacqueline(1479)
  • csoport: Alsó: 8
  • KUROVA Emma(3754)
    3-2
    OTTENS Anneliese(2691)
  • KUROVA Emma(3754)
    3-0
    MCCLEMENTS Elana(1554)
  • KUROVA Emma(3754)
    1-3
    ILSKENS Margitta(2354)
  • OTTENS Anneliese(2691)
    1-3
    MCCLEMENTS Elana(1554)
  • OTTENS Anneliese(2691)
    1-3
    ILSKENS Margitta(2354)
  • MCCLEMENTS Elana(1554)
    0-3
    ILSKENS Margitta(2354)
  • csoport: Alsó: 7
  • ANDERSSON Anita(4106)
    3-1
    SCHMITZ Elisabeth(2826)
  • ANDERSSON Anita(4106)
    2-3
    PONTILLE Martine(1964)
  • ANDERSSON Anita(4106)
    3-0
    KRUTT Sybille(2489)
  • SCHMITZ Elisabeth(2826)
    1-3
    PONTILLE Martine(1964)
  • SCHMITZ Elisabeth(2826)
    3-2
    KRUTT Sybille(2489)
  • PONTILLE Martine(1964)
    3-0
    KRUTT Sybille(2489)
  • csoport: Alsó: 6
  • BROWN Janet(1471)
    3-1
    WEISS Waltraut(1094)
  • BROWN Janet(1471)
    3-1
    DOSTAL Karin(2145)
  • WEISS Waltraut(1094)
    2-3
    DOSTAL Karin(2145)
  • csoport: Alsó: 5
  • KERWAT Marianne(2406)
    3-0
    VANKOVA Zdenka(1360)
  • KERWAT Marianne(2406)
    3-2
    GEBAUER Karin(2218)
  • KERWAT Marianne(2406)
    3-0
    LEVY Helen(4414)
  • VANKOVA Zdenka(1360)
    2-3
    GEBAUER Karin(2218)
  • VANKOVA Zdenka(1360)
    3-1
    LEVY Helen(4414)
  • GEBAUER Karin(2218)
    3-0
    LEVY Helen(4414)
  • csoport: Alsó: 4
  • LOCHER Christel(2546)
    3-0
    GSCHANES Helga(1022)
  • LOCHER Christel(2546)
    3-0
    GILLAM Jennifer(1512)
  • LOCHER Christel(2546)
    3-0
    MENLA ALI Vera(1179)
  • GSCHANES Helga(1022)
    3-1
    GILLAM Jennifer(1512)
  • GSCHANES Helga(1022)
    2-3
    MENLA ALI Vera(1179)
  • GILLAM Jennifer(1512)
    2-3
    MENLA ALI Vera(1179)
  • csoport: Alsó: 3
  • PERRY Penelope(1577)
    3-0
    RETTKOWSKI Dagmar(2747)
  • PERRY Penelope(1577)
    3-1
    STOKKE Karin(3540)
  • PERRY Penelope(1577)
    3-1
    TRANSVILEVSKAYA Luidmila(3824)
  • RETTKOWSKI Dagmar(2747)
    3-1
    STOKKE Karin(3540)
  • RETTKOWSKI Dagmar(2747)
    0-3
    TRANSVILEVSKAYA Luidmila(3824)
  • STOKKE Karin(3540)
    1-3
    TRANSVILEVSKAYA Luidmila(3824)
  • csoport: Alsó: 2
  • KRÜGER Ursula(2488)
    3-0
    NELSON June(1563)
  • KRÜGER Ursula(2488)
    3-0
    LAUTENBACH Jutta(2517)
  • KRÜGER Ursula(2488)
    3-0
    SANTALA Raija(1764)
  • NELSON June(1563)
    3-1
    LAUTENBACH Jutta(2517)
  • NELSON June(1563)
    4-0
    SANTALA Raija(1764)
  • LAUTENBACH Jutta(2517)
    3-0
    SANTALA Raija(1764)
  • csoport: Alsó: 1
  • ZACHER Gizella(3288)
    3-0
    WOHLERS Gisela(3030)
  • ZACHER Gizella(3288)
    3-0
    FREITAG Jytte(1386)
  • ZACHER Gizella(3288)
    3-0
    BIRZNIECE Austra(3421)
  • WOHLERS Gisela(3030)
    1-3
    FREITAG Jytte(1386)
  • WOHLERS Gisela(3030)
    2-3
    BIRZNIECE Austra(3421)
  • FREITAG Jytte(1386)
    0-3
    BIRZNIECE Austra(3421)
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ZACHER Gizella 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    WOHLERS Gisela 
    0-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 3
    FREITAG Jytte 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    BIRZNIECE Austra 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KRÜGER Ursula 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    NELSON June 
    0-3
     
    3-1
    4-0
    2
  • 3
    LAUTENBACH Jutta 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    SANTALA Raija 
    0-3
    0-4
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    PERRY Penelope 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    RETTKOWSKI Dagmar 
    0-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    STOKKE Karin 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    TRANSVILEVSKAYA Luidmila 
    1-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LOCHER Christel 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    GSCHANES Helga 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    GILLAM Jennifer 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 4
    MENLA ALI Vera 
    0-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KERWAT Marianne 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    VANKOVA Zdenka 
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    GEBAUER Karin 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    LEVY Helen 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    BROWN Janet 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    WEISS Waltraut 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    DOSTAL Karin 
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ANDERSSON Anita 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    SCHMITZ Elisabeth 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    PONTILLE Martine 
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3
  • 4
    KRUTT Sybille 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    KUROVA Emma 
     
    3-2
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    OTTENS Anneliese 
    2-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    MCCLEMENTS Elana 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    ILSKENS Margitta 
    3-1
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    DILLENBERGER Hannelore 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HOLA Jana 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    SCHARLAU Christiane 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    CHANNELL Jacqueline 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    FLEMKE Karin 
     
    0-3
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    ADAMOVA Bozena 
    3-0
     
    3-1
    0-3
    2
  • 3
    SKJAERSVEEN Elsa 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    ILINSKAIA Larisa 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LÜBBE Christine 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    BARTOSOVA Hana 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    GERHARD Inga 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    YUSHKOVA Nina 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    ENGEL Gudrun 
     
    3-2
    3-2
    0-3
    2
  • 2
    BORECKA Svetla 
    2-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    TITENKOVA Vera 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    DOVBLAD Ulla 
    3-0
    2-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    LE CORVEC Colette 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    DENZAU Regina 
    0-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 3
    COWIE Carol Janet 
    1-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    SEYRANYAN Karine 
    1-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SOLAROVA Kvetoslava 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    KLEMM Waltraud 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    DAWSON Marjorie 
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3
  • 4
    DUBOSC Patricia 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    PEARCE Diane 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    HUAG Hannelore 
    0-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    KUN Tiborné 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    SCHMIDT Christlinde 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    SKRZYPICKA Alicija 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    SCHIRACH Ingrid 
    0-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 3
    PETUKHOVA Nadezda 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    LINDE Lena 
    0-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    BURG Renata 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    DUFKOVA Alena 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    BANNACH-HOFFMANN Elke 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    JÓNYER Istvánné 
     
    2-3
    0-3
    0
  • 2
    WELSMAN Margaret 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    NAPIERALA Renate 
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    MARŠÍKOVÁ Jitka 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    STEIDL Johanna 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    CZERNOHORSKY Anna 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    MUTHIAH Pramila 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
Támogatók