European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 65

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 65

European Veteran Table Tennis Championship - Men's Singles over 65

Ország: Magyarország Város: Budapest Helyszín: Stadion Cím: -
Kezdés időpontja: July 01, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: July 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 668.19 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • LINDMÄE Rein(1694)
    3-0
    SCHMIDT Erwin(2816)
  • LINDMÄE Rein(1694)
    3-1
    BEAUCHAUD Alain(1796)
  • LINDMÄE Rein(1694)
    3-1
    BÖRJESSON Hans Erik(4121)
  • SCHMIDT Erwin(2816)
    1-3
    BEAUCHAUD Alain(1796)
  • SCHMIDT Erwin(2816)
    1-3
    BÖRJESSON Hans Erik(4121)
  • BEAUCHAUD Alain(1796)
    0-3
    BÖRJESSON Hans Erik(4121)
  • csoport: 2
  • THIEL Bernhard(2948)
    3-0
    LIU Weirong(1048)
  • THIEL Bernhard(2948)
    2-3
    KOZELUH Jindrich(1272)
  • THIEL Bernhard(2948)
    3-0
    RANTALA Kai(1759)
  • LIU Weirong(1048)
    0-3
    KOZELUH Jindrich(1272)
  • LIU Weirong(1048)
    2-3
    RANTALA Kai(1759)
  • KOZELUH Jindrich(1272)
    3-0
    RANTALA Kai(1759)
  • csoport: 3
  • SKOGSBERG Göran(4270)
    3-0
    ERLEBACH Josef(1224)
  • SKOGSBERG Göran(4270)
    3-0
    KOGGE Olaf(2445)
  • SKOGSBERG Göran(4270)
    3-0
    GOLOVLEV Igor(3732)
  • ERLEBACH Josef(1224)
    3-0
    KOGGE Olaf(2445)
  • ERLEBACH Josef(1224)
    0-3
    GOLOVLEV Igor(3732)
  • KOGGE Olaf(2445)
    0-3
    GOLOVLEV Igor(3732)
  • csoport: 4
  • HÜRMANN Franz-Josef(2352)
    3-1
    GUIHEUX Philippe(1882)
  • HÜRMANN Franz-Josef(2352)
    3-0
    JEGOROVS Aleksandrs(3427)
  • HÜRMANN Franz-Josef(2352)
    3-1
    JOHANSSON Staffan(4175)
  • GUIHEUX Philippe(1882)
    3-0
    JEGOROVS Aleksandrs(3427)
  • GUIHEUX Philippe(1882)
    3-1
    JOHANSSON Staffan(4175)
  • JEGOROVS Aleksandrs(3427)
    2-3
    JOHANSSON Staffan(4175)
  • csoport: 5
  • WERNER Gerd(3009)
    3-0
    DUNANT Thierry(1849)
  • WERNER Gerd(3009)
    3-2
    VASS Imre(3286)
  • WERNER Gerd(3009)
    3-0
    HELSETH Knut(3516)
  • DUNANT Thierry(1849)
    0-3
    VASS Imre(3286)
  • DUNANT Thierry(1849)
    0-3
    HELSETH Knut(3516)
  • VASS Imre(3286)
    3-0
    HELSETH Knut(3516)
  • csoport: 6
  • SEGAL Leonid(4395)
    3-0
    SLEPIČKA Jan(1340)
  • SEGAL Leonid(4395)
    3-0
    DANIELISZ Hans-Jürgen(2121)
  • SEGAL Leonid(4395)
    3-0
    ZABOROV Mikhail(3834)
  • SLEPIČKA Jan(1340)
    1-3
    DANIELISZ Hans-Jürgen(2121)
  • SLEPIČKA Jan(1340)
    0-3
    ZABOROV Mikhail(3834)
  • DANIELISZ Hans-Jürgen(2121)
    0-3
    ZABOROV Mikhail(3834)
  • csoport: 7
  • TITZE Rainer(2960)
    0-3
    BOUCHET Alain(1806)
  • TITZE Rainer(2960)
    3-2
    PETERSEN Justin(4254)
  • BOUCHET Alain(1806)
    3-0
    PETERSEN Justin(4254)
  • csoport: 8
  • EBERHARDT Rolf(2160)
    3-0
    SVESTAK Drahoslav(1354)
  • EBERHARDT Rolf(2160)
    3-1
    SZABÓ László Tíbor(3260)
  • EBERHARDT Rolf(2160)
    3-0
    SENHOFS Guntis(3440)
  • SVESTAK Drahoslav(1354)
    1-3
    SZABÓ László Tíbor(3260)
  • SVESTAK Drahoslav(1354)
    3-0
    SENHOFS Guntis(3440)
  • SZABÓ László Tíbor(3260)
    3-0
    SENHOFS Guntis(3440)
  • csoport: 9
  • JÜRGENS Dieter(2379)
    3-0
    GRANET Daniel(1875)
  • JÜRGENS Dieter(2379)
    3-0
    HENRICSSON Matts Arne(3517)
  • JÜRGENS Dieter(2379)
    3-0
    STARODUBTSEV Oleg(3808)
  • GRANET Daniel(1875)
    3-0
    HENRICSSON Matts Arne(3517)
  • GRANET Daniel(1875)
    3-0
    STARODUBTSEV Oleg(3808)
  • HENRICSSON Matts Arne(3517)
    1-3
    STARODUBTSEV Oleg(3808)
  • csoport: 10
  • MA Yu Lung(1548)
    3-0
    SOMMER Adam(2889)
  • MA Yu Lung(1548)
    3-0
    BRIDAY Jean-Noël(1815)
  • MA Yu Lung(1548)
    3-0
    ELTCOV Vladimir(3724)
  • SOMMER Adam(2889)
    3-0
    BRIDAY Jean-Noël(1815)
  • SOMMER Adam(2889)
    0-3
    ELTCOV Vladimir(3724)
  • BRIDAY Jean-Noël(1815)
    0-3
    ELTCOV Vladimir(3724)
  • csoport: 11
  • JANSSON Stefan(4168)
    3-0
    BEHAL Milan(1198)
  • JANSSON Stefan(4168)
    3-1
    VOLMER Hartmut(2985)
  • JANSSON Stefan(4168)
    3-0
    RUOTSALAINEN Markku(1762)
  • BEHAL Milan(1198)
    1-3
    VOLMER Hartmut(2985)
  • BEHAL Milan(1198)
    3-0
    RUOTSALAINEN Markku(1762)
  • VOLMER Hartmut(2985)
    3-1
    RUOTSALAINEN Markku(1762)
  • csoport: 12
  • ENEVOLDSEN Jørgen(1383)
    3-0
    JONAS Josef(1260)
  • ENEVOLDSEN Jørgen(1383)
    3-1
    SCHNUBEL Hans-Jürgen(2837)
  • ENEVOLDSEN Jørgen(1383)
    3-0
    SZOMBATHY Tibor(3269)
  • JONAS Josef(1260)
    0-3
    SCHNUBEL Hans-Jürgen(2837)
  • JONAS Josef(1260)
    3-1
    SZOMBATHY Tibor(3269)
  • SCHNUBEL Hans-Jürgen(2837)
    3-0
    SZOMBATHY Tibor(3269)
  • csoport: 13
  • ECKERSLEY Nigel(1500)
    3-0
    RÖSCHENTHALER Bernd(2762)
  • ECKERSLEY Nigel(1500)
    3-0
    PAULET Bernard(1954)
  • ECKERSLEY Nigel(1500)
    3-0
    ADAMSON Albert(3292)
  • RÖSCHENTHALER Bernd(2762)
    3-0
    PAULET Bernard(1954)
  • RÖSCHENTHALER Bernd(2762)
    3-0
    ADAMSON Albert(3292)
  • PAULET Bernard(1954)
    3-1
    ADAMSON Albert(3292)
  • csoport: 14
  • RAKOVICKY Milan(1322)
    3-1
    WOLF Jürgen(3033)
  • RAKOVICKY Milan(1322)
    3-1
    HERLAND Arvid(3518)
  • RAKOVICKY Milan(1322)
    3-0
    CYWINSKI Roman(3558)
  • WOLF Jürgen(3033)
    3-2
    HERLAND Arvid(3518)
  • WOLF Jürgen(3033)
    3-0
    CYWINSKI Roman(3558)
  • HERLAND Arvid(3518)
    3-0
    CYWINSKI Roman(3558)
  • csoport: 15
  • MAHABIR David(1549)
    3-0
    KRSEK Ladislav(1276)
  • MAHABIR David(1549)
    3-0
    RÖSSLE Andreas(2764)
  • MAHABIR David(1549)
    3-0
    OSTROWSKI Wieslaw(3606)
  • KRSEK Ladislav(1276)
    0-3
    RÖSSLE Andreas(2764)
  • KRSEK Ladislav(1276)
    1-3
    OSTROWSKI Wieslaw(3606)
  • RÖSSLE Andreas(2764)
    3-2
    OSTROWSKI Wieslaw(3606)
  • csoport: 16
  • AREVKOV Pavel(3701)
    3-0
    NOWACKI Jürgen(2676)
  • AREVKOV Pavel(3701)
    3-0
    DELRIVE Luc(1841)
  • AREVKOV Pavel(3701)
    3-2
    KOZJEK Ciril(3862)
  • NOWACKI Jürgen(2676)
    0-3
    DELRIVE Luc(1841)
  • NOWACKI Jürgen(2676)
    2-3
    KOZJEK Ciril(3862)
  • DELRIVE Luc(1841)
    3-0
    KOZJEK Ciril(3862)
  • csoport: 17
  • SORGER Reinhard(1084)
    3-0
    NEEB Ulrich(2652)
  • SORGER Reinhard(1084)
    3-1
    SCHAUB Sylvain(1978)
  • SORGER Reinhard(1084)
    3-0
    MUGURDUMOV Vladimir(3768)
  • NEEB Ulrich(2652)
    1-3
    SCHAUB Sylvain(1978)
  • NEEB Ulrich(2652)
    3-2
    MUGURDUMOV Vladimir(3768)
  • SCHAUB Sylvain(1978)
    3-2
    MUGURDUMOV Vladimir(3768)
  • csoport: 18
  • SUNDQVIST Roger(4278)
    3-0
    KRAUZ Samuel(1274)
  • SUNDQVIST Roger(4278)
    3-2
    ARNOLD Gerd(2013)
  • SUNDQVIST Roger(4278)
    3-0
    WLEKLIŃSKI Marek(3645)
  • KRAUZ Samuel(1274)
    0-3
    ARNOLD Gerd(2013)
  • KRAUZ Samuel(1274)
    3-0
    WLEKLIŃSKI Marek(3645)
  • ARNOLD Gerd(2013)
    3-1
    WLEKLIŃSKI Marek(3645)
  • csoport: 19
  • JUST Frantisek(1263)
    3-0
    GEIGER Jürgen(2221)
  • JUST Frantisek(1263)
    3-0
    ŠUTIĆ Zoran(1186)
  • JUST Frantisek(1263)
    3-1
    NESSØY Svein(3530)
  • GEIGER Jürgen(2221)
    3-1
    ŠUTIĆ Zoran(1186)
  • GEIGER Jürgen(2221)
    3-1
    NESSØY Svein(3530)
  • ŠUTIĆ Zoran(1186)
    1-3
    NESSØY Svein(3530)
  • csoport: 20
  • DEGTIAR Iouri(3312)
    3-0
    SIMICEK Vladimir(1332)
  • DEGTIAR Iouri(3312)
    3-0
    BURGMANN Klaus(2105)
  • DEGTIAR Iouri(3312)
    3-0
    JORMANAINEN Vesa(1722)
  • SIMICEK Vladimir(1332)
    0-3
    BURGMANN Klaus(2105)
  • SIMICEK Vladimir(1332)
    0-3
    JORMANAINEN Vesa(1722)
  • BURGMANN Klaus(2105)
    0-3
    JORMANAINEN Vesa(1722)
  • csoport: 21
  • DUFFNER Joachim(2157)
    3-0
    FOUTREL Christian(1864)
  • DUFFNER Joachim(2157)
    3-0
    MLOTKOWSKI Krzysztof(3600)
  • DUFFNER Joachim(2157)
    3-0
    YAVUZER HüSeyin Fehmi(4363)
  • FOUTREL Christian(1864)
    0-3
    MLOTKOWSKI Krzysztof(3600)
  • FOUTREL Christian(1864)
    3-1
    YAVUZER HüSeyin Fehmi(4363)
  • MLOTKOWSKI Krzysztof(3600)
    3-0
    YAVUZER HüSeyin Fehmi(4363)
  • csoport: 22
  • LARSSON Peter(4206)
    3-1
    JEISMANN Siegfried(2371)
  • LARSSON Peter(4206)
    3-0
    FÜVESSY Lajos(3142)
  • LARSSON Peter(4206)
    3-0
    GŁUCHOWSKI Jerzy(3564)
  • JEISMANN Siegfried(2371)
    3-2
    FÜVESSY Lajos(3142)
  • JEISMANN Siegfried(2371)
    0-3
    GŁUCHOWSKI Jerzy(3564)
  • FÜVESSY Lajos(3142)
    0-3
    GŁUCHOWSKI Jerzy(3564)
  • csoport: 23
  • DASKALOV Hristo(1154)
    3-0
    BAHRS Harald(2019)
  • DASKALOV Hristo(1154)
    3-1
    DESCHAMPS Guy(1842)
  • BAHRS Harald(2019)
    1-3
    DESCHAMPS Guy(1842)
  • csoport: 24
  • HECHT Hans-Jürgen(2293)
    3-0
    JUNGVIRT Josef(1261)
  • HECHT Hans-Jürgen(2293)
    3-0
    CORCIONE Bruno(3348)
  • HECHT Hans-Jürgen(2293)
    3-2
    LJUNG Gunnar(4217)
  • JUNGVIRT Josef(1261)
    3-0
    CORCIONE Bruno(3348)
  • JUNGVIRT Josef(1261)
    3-1
    LJUNG Gunnar(4217)
  • CORCIONE Bruno(3348)
    1-3
    LJUNG Gunnar(4217)
  • csoport: 25
  • CASTELLS MONTSERRAT Francesc(1640)
    3-0
    FISCHER Lothar(2188)
  • CASTELLS MONTSERRAT Francesc(1640)
    3-0
    GUIDOT Yves(1881)
  • CASTELLS MONTSERRAT Francesc(1640)
    3-0
    ZSANKÓ László(3290)
  • FISCHER Lothar(2188)
    3-0
    GUIDOT Yves(1881)
  • FISCHER Lothar(2188)
    3-1
    ZSANKÓ László(3290)
  • GUIDOT Yves(1881)
    0-3
    ZSANKÓ László(3290)
  • csoport: 26
  • JOHNS Brian(1532)
    3-0
    THRON Volker(2958)
  • JOHNS Brian(1532)
    3-0
    GRUSZKIEWICZ Ryszard(3571)
  • JOHNS Brian(1532)
    3-0
    BORGENVIK Lennart(4119)
  • THRON Volker(2958)
    3-0
    GRUSZKIEWICZ Ryszard(3571)
  • THRON Volker(2958)
    1-3
    BORGENVIK Lennart(4119)
  • GRUSZKIEWICZ Ryszard(3571)
    2-3
    BORGENVIK Lennart(4119)
  • csoport: 27
  • MÜLLER Wolfgang(2638)
    3-0
    NAYME Michel(1947)
  • MÜLLER Wolfgang(2638)
    3-2
    BALOGH József(3094)
  • MÜLLER Wolfgang(2638)
    3-0
    TRONCONI Enrico(3410)
  • NAYME Michel(1947)
    1-3
    BALOGH József(3094)
  • NAYME Michel(1947)
    3-1
    TRONCONI Enrico(3410)
  • BALOGH József(3094)
    3-0
    TRONCONI Enrico(3410)
  • csoport: 28
  • SONNENBERG Bernd(2891)
    3-0
    BALDWIN Peter(1451)
  • SONNENBERG Bernd(2891)
    3-0
    GAGNO Maurice(1867)
  • SONNENBERG Bernd(2891)
    0-3
    BERGQVIST Freddy(4113)
  • BALDWIN Peter(1451)
    0-3
    GAGNO Maurice(1867)
  • BALDWIN Peter(1451)
    1-3
    BERGQVIST Freddy(4113)
  • GAGNO Maurice(1867)
    1-3
    BERGQVIST Freddy(4113)
  • csoport: 29
  • BOWEN Phillip(1466)
    0-3
    NOHA Miroslav(1304)
  • BOWEN Phillip(1466)
    3-0
    PREISSER Roland(2721)
  • BOWEN Phillip(1466)
    3-0
    FILIPSSON Stefan(4140)
  • NOHA Miroslav(1304)
    3-0
    PREISSER Roland(2721)
  • NOHA Miroslav(1304)
    3-0
    FILIPSSON Stefan(4140)
  • PREISSER Roland(2721)
    3-0
    FILIPSSON Stefan(4140)
  • csoport: 30
  • CAWSER Phil(1476)
    3-2
    CECH Jiri(1212)
  • CAWSER Phil(1476)
    3-0
    STELTER Rainer(2916)
  • CAWSER Phil(1476)
    3-0
    LINDGREN Sune(4211)
  • CECH Jiri(1212)
    3-0
    STELTER Rainer(2916)
  • CECH Jiri(1212)
    3-2
    LINDGREN Sune(4211)
  • STELTER Rainer(2916)
    0-3
    LINDGREN Sune(4211)
  • csoport: 31
  • ŻUKOWSKI Janusz(3656)
    3-0
    HOFMAN Jaroslav(1239)
  • ŻUKOWSKI Janusz(3656)
    3-0
    SEIDEL Ullrich Dr.(2872)
  • ŻUKOWSKI Janusz(3656)
    0-3
    KOZLOVSKII Eduard(3752)
  • HOFMAN Jaroslav(1239)
    3-1
    SEIDEL Ullrich Dr.(2872)
  • HOFMAN Jaroslav(1239)
    0-3
    KOZLOVSKII Eduard(3752)
  • SEIDEL Ullrich Dr.(2872)
    0-3
    KOZLOVSKII Eduard(3752)
  • csoport: 32
  • TEICHMANN Heinz(2941)
    2-3
    YUEN Ki Cheung(1630)
  • TEICHMANN Heinz(2941)
    3-0
    BODIN Jean-Marie(1805)
  • TEICHMANN Heinz(2941)
    3-2
    POPOV Alexandr(3784)
  • YUEN Ki Cheung(1630)
    3-0
    BODIN Jean-Marie(1805)
  • YUEN Ki Cheung(1630)
    0-3
    POPOV Alexandr(3784)
  • BODIN Jean-Marie(1805)
    0-3
    POPOV Alexandr(3784)
  • csoport: 33
  • KREIS Egon(2474)
    3-0
    KROUPA Herbert(1045)
  • KREIS Egon(2474)
    0-3
    GOUYON Patrick(1873)
  • KREIS Egon(2474)
    3-0
    RAGOT Jean Marc(3963)
  • KROUPA Herbert(1045)
    0-3
    GOUYON Patrick(1873)
  • KROUPA Herbert(1045)
    2-3
    RAGOT Jean Marc(3963)
  • GOUYON Patrick(1873)
    3-1
    RAGOT Jean Marc(3963)
  • csoport: 34
  • MEISSNER Jörg(2596)
    0-3
    SVEDIK Miroslav(1353)
  • MEISSNER Jörg(2596)
    3-1
    MARRAS Emanuele(3378)
  • MEISSNER Jörg(2596)
    3-0
    STEINER Bo(4274)
  • SVEDIK Miroslav(1353)
    3-0
    MARRAS Emanuele(3378)
  • SVEDIK Miroslav(1353)
    3-1
    STEINER Bo(4274)
  • MARRAS Emanuele(3378)