Erdélyi labdarúgó diákkupa 2018

Erdélyi labdarúgó diákkupa 2018

Erdélyi labdarúgó diákkupa 2018

by ELDK Szövetség
Ország: Románia
Város: Odorheiu Secuiesc
Helyszín: Sportcsarnok
Cím: Mihail Kogălniceanu 10
Kezdés időpontja: December 15, 2018, 09:00
Befejezés időpontja: December 16, 2018, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Elte-BEAC
    7-1-0
    39-24
    21
  • 2.
    Óbudai egyetem
    5-1-2
    21-8
    17
  • 3.
    participant Shörlock
    5-2-1
    17-10
    16
  • 4.
    InterGóbék
    5-3-0
    21-22
    15
  • 5.
    Hargita
    4-2-0
    10-7
    12
  • 6.
    CsemerPeccs
    4-2-0
    13-8
    12
  • 7.
    Kámikázé
    1-1-4
    9-9
    7
  • 8.
    Mütf
    2-4-0
    6-14
    6
  • 9.
    Tiffosi
    4-1-0
    12-4
    12
  • 10.
    Young boys
    4-1-0
    14-7
    12
  • 11.
    IFI FK
    2-2-1
    7-5
    7
  • 12.
    Korondi U19
    2-3-0
    9-13
    6
  • 13.
    Sinter FC
    1-3-1
    9-9
    4
  • 14.
    Kolozsvári Góbék
    1-3-1
    11-10
    4
  • 15.
    Orange buffalos
    1-4-0
    10-20
    3
  • 16.
    Kóma-szutra
    1-4-0
    3-16
    3
  • 17.
    NNEH
    0-2-2
    4-11
    2
  • 18.
    MaSapi
    0-3-1
    4-8
    1
  • 19.
    Árnyék
    0-3-1
    1-7
    1
  • 20.
    Inteam
    0-4-0
    7-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: D
  • 1.
    Óbudai egyetem
    2-0-2
    6-3
    8
  • 2.
    IFI FK
    2-1-1
    7-4
    7
  • 3.
    Sinter FC
    1-2-1
    9-8
    4
  • 4.
    Kámikázé
    0-0-4
    5-5
    4
  • NNEH
    0-2-2
    4-11
    2
  • csoport: Felső: C
  • 1.
    Young boys
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Elte-BEAC
    3-1-0
    18-8
    9
  • 3.
    Korondi U19
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Orange buffalos
    1-3-0
    7-16
    3
  • Inteam
    0-4-0
    7-15
    0
  • csoport: Felső: B
  • 1.
    Tiffosi
    4-0-0
    11-2
    12
  • 2.
    CsemerPeccs
    3-1-0
    6-3
    9
  • 3.
    Kolozsvári Góbék
    1-2-1
    4-2
    4
  • 4.
    Kóma-szutra
    1-3-0
    3-11
    3
  • Árnyék
    0-3-1
    1-7
    1
  • csoport: Felső: A
  • 1.
    InterGóbék
    3-1-0
    9-7
    9
  • 2.
    Hargita
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    participant Shörlock
    2-1-1
    9-7
    7
  • 4.
    Mütf
    1-3-0
    4-9
    3
  • MaSapi
    0-3-1
    4-8
    1
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Egyéni díj
    Név
  • Éjszaka ördöge
    Árnyék
  • Legjobb csapat
    Elte-BEAC
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Döntő
  • Elte-BEAC
    5-4
    Óbudai egyetem
  • Kisdöntő
  • participant Shörlock
    3-0
    InterGóbék
  • Top 4
  • Elte-BEAC
    6-4
    InterGóbék
  • Óbudai egyetem
    3-0
    Shörlock participant
  • Top 8
  • CsemerPeccs
    3-4
    InterGóbék
  • Mütf
    0-4
    Shörlock participant
  • Elte-BEAC
    2-1
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    3-0
    Hargita
  • Top 16
  • Óbudai egyetem
    5-0
    Kóma-szutra
  • Elte-BEAC
    8-7
    Kolozsvári Góbék
  • Tiffosi
    1-2
    Mütf
  • CsemerPeccs
    4-1
    Korondi U19
  • InterGóbék
    4-3
    Orange buffalos
  • IFI FK
    0-1
    Shörlock participant
  • Young boys
    2-3
    Kámikázé
  • Hargita
    1-0
    Sinter FC
  • csoport: Felső: D
  • Sinter FC
    0-2
    Óbudai egyetem
  • Sinter FC
    1-1
    Kámikázé
  • Sinter FC
    6-2
    NNEH
  • Sinter FC
    2-3
    IFI FK
  • Óbudai egyetem
    2-2
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    1-1
    NNEH
  • Óbudai egyetem
    1-0
    IFI FK
  • Kámikázé
    1-1
    NNEH
  • Kámikázé
    1-1
    IFI FK
  • NNEH
    0-3
    IFI FK
  • csoport: Felső: C
  • Orange buffalos
    1-3
    Young boys
  • Orange buffalos
    2-7
    Elte-BEAC
  • Orange buffalos
    0-5
    Korondi U19
  • Orange buffalos
    4-1
    Inteam
  • Young boys
    2-1
    Elte-BEAC
  • Young boys
    3-0
    Korondi U19
  • Young boys
    4-2
    Inteam
  • Elte-BEAC
    5-1
    Korondi U19
  • Elte-BEAC
    5-3
    Inteam
  • Korondi U19
    2-1
    Inteam
  • csoport: Felső: B
  • CsemerPeccs
    1-0
    Kolozsvári Góbék
  • CsemerPeccs
    1-3
    Tiffosi
  • CsemerPeccs
    2-0
    Árnyék
  • CsemerPeccs
    2-0
    Kóma-szutra
  • Kolozsvári Góbék
    0-1
    Tiffosi
  • Kolozsvári Góbék
    0-0
    Árnyék
  • Kolozsvári Góbék
    4-0
    Kóma-szutra
  • Tiffosi
    3-0
    Árnyék
  • Tiffosi
    4-1
    Kóma-szutra
  • Árnyék
    1-2
    Kóma-szutra
  • csoport: Felső: A
  • Mütf
    1-2
    Shörlock participant
  • Mütf
    2-1
    MaSapi
  • Mütf
    1-4
    Hargita
  • Mütf
    0-2
    InterGóbék
  • participant Shörlock
    1-1
    MaSapi
  • participant Shörlock
    1-3
    Hargita
  • participant Shörlock
    5-2
    InterGóbék
  • MaSapi
    0-2
    Hargita
  • MaSapi
    2-3
    InterGóbék
  • Hargita
    0-2
    InterGóbék
  • csoport: Felső: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Mütf 
     
    1-2
    2-1
    1-4
    0-2
    1
  • 2
    Shörlock 
    2-1
     
    1-1
    1-3
    5-2
    2
  • 3
    MaSapi 
    1-2
    1-1
     
    0-2
    2-3
    0
  • 4
    Hargita 
    4-1
    3-1
    2-0
     
    0-2
    3
  • 5
    InterGóbék 
    2-0
    2-5
    3-2
    2-0
     
    3
  • csoport: Felső: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    CsemerPeccs 
     
    1-0
    1-3
    2-0
    2-0
    3
  • 2
    Kolozsvári Góbék 
    0-1
     
    0-1
    0-0
    4-0
    1
  • 3
    Tiffosi 
    3-1
    1-0
     
    3-0
    4-1
    4
  • 4
    Árnyék 
    0-2
    0-0
    0-3
     
    1-2
    0
  • 5
    Kóma-szutra 
    0-2
    0-4
    1-4
    2-1
     
    1
  • csoport: Felső: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Orange buffalos 
     
    1-3
    2-7
    0-5
    4-1
    1
  • 2
    Young boys 
    3-1
     
    2-1
    3-0
    4-2
    4
  • 3
    Elte-BEAC 
    7-2
    1-2
     
    5-1
    5-3
    3
  • 4
    Korondi U19 
    5-0
    0-3
    1-5
     
    2-1
    2
  • 5
    Inteam 
    1-4
    2-4
    3-5
    1-2
     
    0
  • csoport: Felső: D
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sinter FC 
     
    0-2
    1-1
    6-2
    2-3
    1
  • 2
    Óbudai egyetem 
    2-0
     
    2-2
    1-1
    1-0
    2
  • 3
    Kámikázé 
    1-1
    2-2
     
    1-1
    1-1
    0
  • 4
    NNEH 
    2-6
    1-1
    1-1
     
    0-3
    0
  • 5
    IFI FK 
    3-2
    0-1
    1-1
    3-0
     
    2
Támogatók