Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Open+Elite

Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Open+Elite

Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Open+Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Sibiu
Helyszín: Sala Transilvania
Cím: Str. Octavian Goga nr. 1
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Govoreanu Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Govoreanu Florin 3  
     
     
     
  • Kromek Iulian 2  
    Negrean Ioan 0  
     
     
     
  • Negrean Ioan 3  
     
    Govoreanu Florin 2  
     
     
  • Beches Andrei 3  
     
    Aron Darie 3  
     
     
  • Barac Marius 0  
    Beches Andrei 0  
     
     
     
  • 0  
    Aron Darie 3  
     
     
     
  • Aron Darie 3  
     
     
    Aron Darie 1  
    Temelie Dragos  
  • Temelie Dragos 3  
     
     
    Temelie Dragos 3  
     
  • 0  
    Temelie Dragos 3  
     
     
     
  • Radu Constantin 0  
    Mitzea Alexandru 1  
     
     
     
  • Mitzea Alexandru 3  
     
    Temelie Dragos 3  
     
     
  • Decean Darian 0  
     
    Daneliuc Gabi 2  
     
     
  • Dirlea Ioan 3  
    Dirlea Ioan 2  
     
     
     
  • 0  
    Daneliuc Gabi 3  
     
     
     
  • Daneliuc Gabi 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Temelie Dragos
    7-1-0
    23-11
    21
  • 2.
    Aron Darie
    6-2-0
    21-11
    18
  • 3.
    Govoreanu Florin
    6-1-0
    20-5
    18
  • 4.
    Daneliuc Gabi
    6-1-0
    20-9
    18
  • 5.
    Mitzea Alexandru
    4-2-0
    15-8
    12
  • 6.
    Beches Andrei
    4-2-0
    14-10
    12
  • 7.
    Negrean Ioan
    3-3-0
    11-11
    9
  • 8.
    Dirlea Ioan
    3-3-0
    13-12
    9
  • 9.
    Kromek Iulian
    2-3-0
    11-11
    6
  • 10.
    Barac Marius
    1-4-0
    4-12
    3
  • 11.
    Decean Darian
    1-4-0
    5-13
    3
  • 12.
    Radu Constantin
    1-4-0
    8-12
    3
  • 13.
    Ciobanu Daniel
    1-3-0
    5-11
    3
  • 14.
    Iancu Sorin
    0-4-0
    0-12
    0
  • 15.
    Filea Adonis
    0-4-0
    2-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 3
  • 2.
    Temelie Dragos
    3-1-0
    11-7
    9
  • 1.
    Aron Darie
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Negrean Ioan
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Dirlea Ioan
    2-2-0
    8-9
    6
  • Filea Adonis
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Daneliuc Gabi
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Beches Andrei
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    Kromek Iulian
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Radu Constantin
    1-3-0
    8-9
    3
  • Iancu Sorin
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Govoreanu Florin
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Mitzea Alexandru
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Barac Marius
    1-3-0
    4-9
    3
  • Ciobanu Daniel
    1-3-0
    5-11
    3
  • 4.
    Decean Darian
    1-3-0
    5-10
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Aron Darie
    1-3
    Temelie Dragos
  • Top 4
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Aron Darie
  • Temelie Dragos
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Top 8
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Negrean Ioan
  • Beches Andrei
    0-3
    Aron Darie
  • Temelie Dragos
    3-1
    Mitzea Alexandru
  • Dirlea Ioan
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Top 16
  • Govoreanu Florin
    3-0
  • Kromek Iulian
    2-3
    Negrean Ioan
  • Beches Andrei
    3-0
    Barac Marius
  • 0-3
    Aron Darie
  • Temelie Dragos
    3-0
  • Radu Constantin
    0-3
    Mitzea Alexandru
  • Decean Darian
    0-3
    Dirlea Ioan
  • 0-3
    Daneliuc Gabi
  • csoport: Alsó: 3
  • Temelie Dragos
    3-2
    Aron Darie
  • Temelie Dragos
    3-2
    Negrean Ioan
  • Temelie Dragos
    2-3
    Dirlea Ioan
  • Temelie Dragos
    3-0
    Filea Adonis
  • Aron Darie
    3-0
    Negrean Ioan
  • Aron Darie
    3-2
    Dirlea Ioan
  • Aron Darie
    3-1
    Filea Adonis
  • Negrean Ioan
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Negrean Ioan
    3-0
    Filea Adonis
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Filea Adonis
  • csoport: Alsó: 2
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Iancu Sorin
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Beches Andrei
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Kromek Iulian
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Radu Constantin
  • Iancu Sorin
    0-3
    Beches Andrei
  • Iancu Sorin
    0-3
    Kromek Iulian
  • Iancu Sorin
    0-3
    Radu Constantin
  • Beches Andrei
    3-2
    Kromek Iulian
  • Beches Andrei
    3-2
    Radu Constantin
  • Kromek Iulian
    3-2
    Radu Constantin
  • csoport: Alsó: 1
  • Govoreanu Florin
    3-2
    Mitzea Alexandru
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Barac Marius
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Decean Darian
  • Mitzea Alexandru
    3-2
    Ciobanu Daniel
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Barac Marius
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Decean Darian
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Barac Marius
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Decean Darian
  • Barac Marius
    1-3
    Decean Darian
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Govoreanu Florin 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Mitzea Alexandru 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ciobanu Daniel 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Barac Marius 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 5
    Decean Darian 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Daneliuc Gabi 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Iancu Sorin 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Beches Andrei 
    2-3
    3-0
     
    3-2
    3-2
    3
  • 4
    Kromek Iulian 
    1-3
    3-0
    2-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Radu Constantin 
    1-3
    3-0
    2-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Temelie Dragos 
     
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Aron Darie 
    2-3
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Negrean Ioan 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Dirlea Ioan 
    3-2
    2-3
    0-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Filea Adonis 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók