Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Incepatori+Avansati

Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Incepatori+Avansati

Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Incepatori+Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Sibiu
Helyszín: Sala Transilvania
Cím: Str. Octavian Goga nr. 1
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Fülöp Attila 3  
     
     
     
     
  • Kondort Dan 0  
    Fülöp Attila 3  
     
     
     
  • Bardas Patrick 3  
    Bardas Patrick 2  
     
     
     
  • Stanciu Dumitru 2  
     
    Fülöp Attila 3  
     
     
  • Benyovszki Béla 3  
     
    Sandu Andrei 2  
     
     
  • Ciobanu Cosmin 0  
    Benyovszki Béla 0  
     
     
     
  • Sandu Andrei 3  
    Sandu Andrei 3  
     
     
     
  • Vioreanu Cristian 0  
     
     
    Fülöp Attila 3  
    Fülöp Attila  
  • Manitiu Florin 3  
     
     
    Manitiu Florin 0  
     
  • Rotariu Andrei 1  
    Manitiu Florin 3  
     
     
     
  • Popa Paul 2  
    Orban Alexandru Andrei 0  
     
     
     
  • Orban Alexandru Andrei 3  
     
    Manitiu Florin 3  
     
     
  • Cristea Virgil 3  
     
    Cristea Virgil 0  
     
     
  • Giurgiu Andrei 1  
    Cristea Virgil 3  
     
     
     
  • Orban Marius 0  
    Farkas Bence 2  
     
     
     
  • Farkas Bence 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Fülöp Attila
    8-0-0
    24-5
    24
  • 2.
    Manitiu Florin
    7-1-0
    21-8
    21
  • 3.
    Sandu Andrei
    6-1-0
    20-4
    18
  • 4.
    Cristea Virgil
    5-2-0
    16-13
    15
  • 5.
    Farkas Bence
    5-1-0
    17-4
    15
  • 6.
    Bardas Patrick
    4-2-0
    15-8
    12
  • 7.
    Benyovszki Béla
    4-2-0
    12-8
    12
  • 8.
    Orban Alexandru Andrei
    3-3-0
    11-12
    9
  • 9.
    Popa Paul
    3-2-0
    12-6
    9
  • 10.
    Giurgiu Andrei
    2-3-0
    7-9
    6
  • 11.
    Stanciu Dumitru
    2-3-0
    10-9
    6
  • 12.
    Ciobanu Cosmin
    2-3-0
    8-9
    6
  • 13.
    Rotariu Andrei
    1-4-0
    5-12
    3
  • 14.
    Kondort Dan
    1-4-0
    5-13
    3
  • 15.
    Vioreanu Cristian
    1-4-0
    3-12
    3
  • 16.
    Orban Marius
    1-4-0
    3-14
    3
  • 17.
    Cobzaru Radu
    0-4-0
    0-12
    0
  • 18.
    Catana Albert
    0-4-0
    3-12
    0
  • 19.
    Costache David
    0-4-0
    0-12
    0
  • 20.
    Epurescu Dumitru
    0-4-0
    2-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Sandu Andrei
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Cristea Virgil
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Orban Alexandru Andrei
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Kondort Dan
    1-3-0
    5-10
    3
  • Epurescu Dumitru
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Manitiu Florin
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Bardas Patrick
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Ciobanu Cosmin
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Orban Marius
    1-3-0
    3-11
    3
  • Catana Albert
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Farkas Bence
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Benyovszki Béla
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Stanciu Dumitru
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Rotariu Andrei
    1-3-0
    4-9
    3
  • Costache David
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Fülöp Attila
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Popa Paul
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Giurgiu Andrei
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Vioreanu Cristian
    1-3-0
    3-9
    3
  • Cobzaru Radu
    0-4-0
    0-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Fülöp Attila
    3-0
    Manitiu Florin
  • Top 4
  • Fülöp Attila
    3-2
    Sandu Andrei
  • Manitiu Florin
    3-0
    Cristea Virgil
  • Top 8
  • Fülöp Attila
    3-2
    Bardas Patrick
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Sandu Andrei
  • Manitiu Florin
    3-0
    Orban Alexandru Andrei
  • Cristea Virgil
    3-2
    Farkas Bence
  • Top 16
  • Fülöp Attila
    3-0
    Kondort Dan
  • Bardas Patrick
    3-2
    Stanciu Dumitru
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Ciobanu Cosmin
  • Sandu Andrei
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Manitiu Florin
    3-1
    Rotariu Andrei
  • Popa Paul
    2-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Cristea Virgil
    3-1
    Giurgiu Andrei
  • Orban Marius
    0-3
    Farkas Bence
  • csoport: Alsó: 4
  • Sandu Andrei
    3-1
    Cristea Virgil
  • Sandu Andrei
    3-0
    Orban Alexandru Andrei
  • Sandu Andrei
    3-0
    Kondort Dan
  • Sandu Andrei
    3-0
    Epurescu Dumitru
  • Cristea Virgil
    3-2
    Orban Alexandru Andrei
  • Cristea Virgil
    3-1
    Kondort Dan
  • Cristea Virgil
    3-1
    Epurescu Dumitru
  • Orban Alexandru Andrei
    3-1
    Kondort Dan
  • Orban Alexandru Andrei
    3-0
    Epurescu Dumitru
  • Kondort Dan
    3-1
    Epurescu Dumitru
  • csoport: Alsó: 3
  • Manitiu Florin
    3-1
    Bardas Patrick
  • Manitiu Florin
    3-2
    Ciobanu Cosmin
  • Manitiu Florin
    3-1
    Catana Albert
  • Manitiu Florin
    3-0
    Orban Marius
  • Bardas Patrick
    3-0
    Ciobanu Cosmin
  • Bardas Patrick
    3-0
    Catana Albert
  • Bardas Patrick
    3-0
    Orban Marius
  • Ciobanu Cosmin
    3-0
    Catana Albert
  • Ciobanu Cosmin
    3-0
    Orban Marius
  • Catana Albert
    2-3
    Orban Marius
  • csoport: Alsó: 2
  • Farkas Bence
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Farkas Bence
    3-0
    Stanciu Dumitru
  • Farkas Bence
    3-1
    Rotariu Andrei
  • Farkas Bence
    3-0
    Costache David
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Stanciu Dumitru
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Rotariu Andrei
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Costache David
  • Stanciu Dumitru
    3-0
    Rotariu Andrei
  • Stanciu Dumitru
    3-0
    Costache David
  • Rotariu Andrei
    3-0
    Costache David
  • csoport: Alsó: 1
  • Fülöp Attila
    3-1
    Popa Paul
  • Fülöp Attila
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Fülöp Attila
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Fülöp Attila
    3-0
    Giurgiu Andrei
  • Popa Paul
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Popa Paul
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Popa Paul
    3-0
    Giurgiu Andrei
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Vioreanu Cristian
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Giurgiu Andrei
  • Vioreanu Cristian
    0-3
    Giurgiu Andrei
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Popa Paul 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Cobzaru Radu 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Vioreanu Cristian 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 5
    Giurgiu Andrei 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Farkas Bence 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Benyovszki Béla 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Stanciu Dumitru 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Rotariu Andrei 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Costache David 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Manitiu Florin 
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Bardas Patrick 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ciobanu Cosmin 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Catana Albert 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Orban Marius 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sandu Andrei 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Cristea Virgil 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Orban Alexandru Andrei 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Kondort Dan 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Epurescu Dumitru 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók