Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Incepatori+Avansati

Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Incepatori+Avansati

Cupa Transilvania - Sibiu - 2019 - Incepatori+Avansati

Ország: Románia Város: Sibiu Helyszín: Sala Transilvania Cím: Str. Octavian Goga nr. 1
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Fülöp Attila
    3-1
    Popa Paul
  • Fülöp Attila
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Fülöp Attila
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Fülöp Attila
    3-0
    Giurgiu Andrei
  • Popa Paul
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Popa Paul
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Popa Paul
    3-0
    Giurgiu Andrei
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Vioreanu Cristian
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Giurgiu Andrei
  • Vioreanu Cristian
    0-3
    Giurgiu Andrei
  • csoport: 2
  • Farkas Bence
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Farkas Bence
    3-0
    Stanciu Dumitru
  • Farkas Bence
    3-1
    Rotariu Andrei
  • Farkas Bence
    3-0
    Costache David
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Stanciu Dumitru
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Rotariu Andrei
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Costache David
  • Stanciu Dumitru
    3-0
    Rotariu Andrei
  • Stanciu Dumitru
    3-0
    Costache David
  • Rotariu Andrei
    3-0
    Costache David
  • csoport: 3
  • Manitiu Florin
    3-1
    Bardas Patrick
  • Manitiu Florin
    3-2
    Ciobanu Cosmin
  • Manitiu Florin
    3-1
    Catana Albert
  • Manitiu Florin
    3-0
    Orban Marius
  • Bardas Patrick
    3-0
    Ciobanu Cosmin
  • Bardas Patrick
    3-0
    Catana Albert
  • Bardas Patrick
    3-0
    Orban Marius
  • Ciobanu Cosmin
    3-0
    Catana Albert
  • Ciobanu Cosmin
    3-0
    Orban Marius
  • Catana Albert
    2-3
    Orban Marius
  • csoport: 4
  • Sandu Andrei
    3-1
    Cristea Virgil
  • Sandu Andrei
    3-0
    Orban Alexandru Andrei
  • Sandu Andrei
    3-0
    Kondort Dan
  • Sandu Andrei
    3-0
    Epurescu Dumitru
  • Cristea Virgil
    3-2
    Orban Alexandru Andrei
  • Cristea Virgil
    3-1
    Kondort Dan
  • Cristea Virgil
    3-1
    Epurescu Dumitru
  • Orban Alexandru Andrei
    3-1
    Kondort Dan
  • Orban Alexandru Andrei
    3-0
    Epurescu Dumitru
  • Kondort Dan
    3-1
    Epurescu Dumitru
  • Top 16
  • Fülöp Attila
    3-0
    Kondort Dan
  • Bardas Patrick
    3-2
    Stanciu Dumitru
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Ciobanu Cosmin
  • Sandu Andrei
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Manitiu Florin
    3-1
    Rotariu Andrei
  • Popa Paul
    2-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Cristea Virgil
    3-1
    Giurgiu Andrei
  • Orban Marius
    0-3
    Farkas Bence
  • Top 8
  • Fülöp Attila
    3-2
    Bardas Patrick
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Sandu Andrei
  • Manitiu Florin
    3-0
    Orban Alexandru Andrei
  • Cristea Virgil
    3-2
    Farkas Bence
  • Top 4
  • Fülöp Attila
    3-2
    Sandu Andrei
  • Manitiu Florin
    3-0
    Cristea Virgil
  • Top 1-2
  • Fülöp Attila
    3-0
    Manitiu Florin
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp Attila
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Popa Paul
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Cobzaru Radu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 4
    Vioreanu Cristian
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
  • 5
    Giurgiu Andrei
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Bence
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Benyovszki Béla
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Stanciu Dumitru
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Rotariu Andrei
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Costache David
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Manitiu Florin
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Bardas Patrick
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Ciobanu Cosmin
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Catana Albert
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Orban Marius
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sandu Andrei
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Cristea Virgil
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 3
    Orban Alexandru Andrei
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Kondort Dan
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Epurescu Dumitru
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...