Cupa Tinutul Salii 2019

Cupa Tinutul Salii 2019

Cupa Tinutul Salii 2019

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Praid
Helyszín: Slanina Praid
Cím: -
Kezdés időpontja: March 09, 2019, 08:00
Befejezés időpontja: March 09, 2019, 16:00
Nevezési díj: 30.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Ștefan Patrick
  • Top 4
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Tipser Gabriel
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Top 8
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Kincses József
  • Stanciulescu Bogdan
    2-3
    Tipser Gabriel
  • Moldován László
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Top 16
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Dénes Ferenc
  • Kincses József
    3-1
    Veres János
  • Stanciulescu Bogdan
    3-2
    Kézdi János
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Loghin Florin
    2-3
    Moldován László
  • Jánosi Attila
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Kántor Imre Zoltán
    3-2
    Lovász Vilmos
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Zidar Victor
  • Top 32
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Demény Zoltán
  • Kincses József
    3-2
    Bedő József
  • 0-3
    Veres János
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
  • Kézdi János
    3-2
    Héja Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    3-2
    Kis István
  • 0-3
    Tipser Gabriel
  • Loghin Florin
    3-0
  • Onet Nicolae
    0-3
    Moldován László
  • Jánosi Attila
    3-1
    Demeter Arpad
  • 0-3
    Ștefan Patrick
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
  • Pall Janos
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Motorga Dorin
  • 0-3
    Zidar Victor
  • csoport: Alsó: 6
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Motorga Dorin
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Bedő József
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Héja Zoltán
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Tódor József
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Megyes Andras
  • Motorga Dorin
    3-1
    Bedő József
  • Motorga Dorin
    0-3
    Héja Zoltán
  • Motorga Dorin
    3-0
    Tódor József
  • Motorga Dorin
    3-1
    Megyes Andras
  • Bedő József
    1-3
    Héja Zoltán
  • Bedő József
    3-0
    Tódor József
  • Bedő József
    3-0
    Megyes Andras
  • Héja Zoltán
    3-1
    Tódor József
  • Héja Zoltán
    3-0
    Megyes Andras
  • Tódor József
    3-0
    Megyes Andras
  • csoport: Alsó: 5
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Stanciulescu Bogdan
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Jánosi Attila
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Tódor Csaba
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Pall Janos
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Birtalan Levente
  • Stanciulescu Bogdan
    3-1
    Jánosi Attila
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
    Tódor Csaba
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
    Pall Janos
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
    Birtalan Levente
  • Jánosi Attila
    3-0
    Tódor Csaba
  • Jánosi Attila
    3-0
    Pall Janos
  • Jánosi Attila
    3-0
    Birtalan Levente
  • Tódor Csaba
    0-3
    Pall Janos
  • Tódor Csaba
    0-3
    Birtalan Levente
  • Pall Janos
    3-1
    Birtalan Levente
  • csoport: Alsó: 4
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Demény Zoltán
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Demeter Arpad
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Cserei Gabor
  • Demény Zoltán
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Demény Zoltán
    3-0
    Demeter Arpad
  • Demény Zoltán
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Demény Zoltán
    3-2
    Cserei Gabor
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Demeter Arpad
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Cserei Gabor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Demeter Arpad
    3-1
    Cserei Gabor
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Cserei Gabor
  • csoport: Alsó: 3
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Kincses József
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Loghin Florin
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Kézdi János
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Angi Zoltán
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    Dobos Albert
  • Kincses József
    2-3
    Loghin Florin
  • Kincses József
    3-2
    Kézdi János
  • Kincses József
    3-2
    Angi Zoltán
  • Kincses József
    2-3
    Dobos Albert
  • Loghin Florin
    1-3
    Kézdi János
  • Loghin Florin
    3-1
    Angi Zoltán
  • Loghin Florin
    3-1
    Dobos Albert
  • Kézdi János
    3-0
    Angi Zoltán
  • Kézdi János
    3-0
    Dobos Albert
  • Angi Zoltán
    1-3
    Dobos Albert
  • csoport: Alsó: 2
  • Zidar Victor
    3-1
    Veres János
  • Zidar Victor
    3-0
    Moldován László
  • Zidar Victor
    3-1
    Kis István
  • Zidar Victor
    3-0
    Héja Zsolt
  • Zidar Victor
    3-1
    Szabó Zsolt
  • Veres János
    3-1
    Moldován László
  • Veres János
    3-1
    Kis István
  • Veres János
    3-0
    Héja Zsolt
  • Veres János
    3-1
    Szabó Zsolt
  • Moldován László
    3-2
    Kis István
  • Moldován László
    3-0
    Héja Zsolt
  • Moldován László
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Kis István
    3-1
    Héja Zsolt
  • Kis István
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Héja Zsolt
    0-3
    Szabó Zsolt
  • csoport: Alsó: 1
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Marin Floricel
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Onet Nicolae
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Birtalan Bence
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Marin Floricel
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Onet Nicolae
  • Pelaghie Ioan
    3-2
    Birtalan Bence
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Marin Floricel
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Onet Nicolae
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Birtalan Bence
  • Marin Floricel
    1-3
    Onet Nicolae
  • Marin Floricel
    3-0
    Birtalan Bence
  • Onet Nicolae
    2-3
    Birtalan Bence
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Pelaghie Ioan 
    2-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Kántor Imre Zoltán 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Marin Floricel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Onet Nicolae 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 6
    Birtalan Bence 
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Zidar Victor 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Veres János 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Moldován László 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Kis István 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Héja Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Szabó Zsolt 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lakatos Zsolt 
     
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Kincses József 
    3-0
     
    2-3
    3-2
    3-2
    2-3
    3
  • 3
    Loghin Florin 
    3-0
    3-2
     
    1-3
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Kézdi János 
    2-3
    2-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Angi Zoltán 
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Dobos Albert 
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tipser Gabriel 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Demény Zoltán 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Lovász Vilmos 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Demeter Arpad 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Cserei Gabor 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Stanciulescu Bogdan 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Jánosi Attila 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Tódor Csaba 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Pall Janos 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 6
    Birtalan Levente 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ștefan Patrick 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Motorga Dorin 
    0-3
     
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Bedő József 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Héja Zoltán 
    2-3
    3-0
    3-1
     
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Tódor József 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Megyes Andras 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók