Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Suseni - Amatori - 2018.11.17

Cupa Suseni - Amatori - 2018.11.17

Cupa Suseni - Amatori - 2018.11.17

by Amatur Romania
35.00 Ron
Ország: Románia Város: Suseni Helyszín: Sala polivalenta Cím: strada principala
Kezdés időpontja: November 17, 2018, 09:00 Befejezés időpontja: November 17, 2018, 23:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • 1 csoport
  • Szántó Lajos
    3-0
    Mezei Mihai
  • Szántó Lajos
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Szántó Lajos
    3-0
    Szabo Robert
  • Mezei Mihai
    1-3
    Bardocz Ferenc
  • Mezei Mihai
    3-1
    Szabo Robert
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Szabo Robert
  • 10 csoport
  • Tódor Csaba
    2-3
    Lőrincz Zoltán
  • Tódor Csaba
    3-1
    Gergely István
  • Tódor Csaba
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Gergely István
  • Lőrincz Zoltán
    3-2
    Bobu Stefan Minodor
  • Gergely István
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • 2 csoport
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Szekely Zoltan
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Héja Zsolt
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Sólyom László
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Héja Zsolt
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Sólyom László
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Héja Zsolt
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Sólyom László
  • Héja Zsolt
    0-3
    Sólyom László
  • 3 csoport
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Nagy Attila
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Mindru Marin
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Nagy Attila
    3-0
    Mindru Marin
  • Nagy Attila
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Mindru Marin
    3-1
    Benedek Zoltán
  • 4 csoport
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Cosarca Mihaita
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Csíki Szabolcs
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Széll Pál
  • Cosarca Mihaita
    0-3
    Csíki Szabolcs
  • Cosarca Mihaita
    1-3
    Széll Pál
  • Csíki Szabolcs
    3-2
    Széll Pál
  • 5 csoport
  • Bedő József
    3-2
    Demeter Arpad
  • Bedő József
    1-3
    Angi Zoltán
  • Bedő József
    3-0
    Benedek Árpád
  • Demeter Arpad
    3-0
    Angi Zoltán
  • Demeter Arpad
    3-1
    Benedek Árpád
  • Angi Zoltán
    3-2
    Benedek Árpád
  • 6 csoport
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Péter László
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Benedek Alex
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Nagy Árpád
  • Péter László
    3-1
    Benedek Alex
  • Péter László
    3-0
    Nagy Árpád
  • Benedek Alex
    3-0
    Nagy Árpád
  • 7 csoport
  • Héja Zoltán
    3-1
    Mandru Aurel
  • Héja Zoltán
    3-1
    Orza Gábor
  • Héja Zoltán
    3-1
    Molnár Tibor
  • Mandru Aurel
    3-1
    Orza Gábor
  • Mandru Aurel
    3-1
    Molnár Tibor
  • Orza Gábor
    3-2
    Molnár Tibor
  • 8 csoport
  • Campian Zoltan
    2-3
    Mákszem Szabolcs
  • Campian Zoltan
    3-1
    Szabó Zoltán
  • Campian Zoltan
    3-1
    Korpos Levente
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Korpos Levente
  • Szabó Zoltán
    3-1
    Korpos Levente
  • 9 csoport
  • Eigel Csaba
    3-1
    Weisz Zsófia
  • Eigel Csaba
    3-2
    Andras Zoltan
  • Eigel Csaba
    0-3
    Csiki Istvan
  • Weisz Zsófia
    1-3
    Andras Zoltan
  • Weisz Zsófia
    3-1
    Csiki Istvan
  • Andras Zoltan
    3-1
    Csiki Istvan
  • 1 csoport
  • Szántó Lajos
    3-1
    Csíki Szabolcs
  • Szántó Lajos
    3-0
    Mindru Marin
  • Szántó Lajos
    3-0
    Sólyom László
  • Csíki Szabolcs
    2-3
    Mindru Marin
  • Csíki Szabolcs
    3-0
    Sólyom László
  • Mindru Marin
    3-1
    Sólyom László
  • 10 csoport
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Nagy Attila
  • Lőrincz Zoltán
    3-2
    Ambrus Zoltan
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Szabo Robert
  • Nagy Attila
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Nagy Attila
    3-1
    Szabo Robert
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Szabo Robert
  • 2 csoport
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Angi Zoltán
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Széll Pál
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Angi Zoltán
    0-3
    Széll Pál
  • Angi Zoltán
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Széll Pál
    3-0
    Benedek Zoltán
  • 3 csoport
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Péter László
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Bedő József
  • Kovacs Istvan
    2-3
    Cosarca Mihaita
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Molnár Tibor
  • Péter László
    0-3
    Bedő József
  • Péter László
    2-3
    Cosarca Mihaita
  • Péter László
    3-1
    Molnár Tibor
  • Bedő József
    2-3
    Cosarca Mihaita
  • Bedő József
    3-0
    Molnár Tibor
  • Cosarca Mihaita
    1-3
    Molnár Tibor
  • 4 csoport
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Mandru Aurel
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Benedek Alex
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Benedek Árpád
  • Mandru Aurel
    3-0
    Benedek Alex
  • Mandru Aurel
    3-0
    Benedek Árpád
  • Benedek Alex
    0-3
    Benedek Árpád
  • 5 csoport
  • Demeter Arpad
    3-2
    Campian Zoltan
  • Demeter Arpad
    3-0
    Orza Gábor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Nagy Árpád
  • Campian Zoltan
    3-0
    Orza Gábor
  • Campian Zoltan
    3-0
    Nagy Árpád
  • Orza Gábor
    3-1
    Nagy Árpád
  • 6 csoport
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Andras Zoltan
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Héja Zsolt
  • Andras Zoltan
    3-2
    Szabó Zoltán
  • Andras Zoltan
    3-0
    Héja Zsolt
  • Szabó Zoltán
    3-0
    Héja Zsolt
  • 7 csoport
  • Héja Zoltán
    3-1
    Tódor Csaba
  • Héja Zoltán
    3-1
    Weisz Zsófia
  • Héja Zoltán
    3-1
    Korpos Levente
  • Tódor Csaba
    0-3
    Weisz Zsófia
  • Tódor Csaba
    3-0
    Korpos Levente
  • Weisz Zsófia
    3-0
    Korpos Levente
  • 8 csoport
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Gergely István
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Csiki Istvan
  • Bardocz Ferenc
    3-1
    Gergely István
  • Bardocz Ferenc
    3-1
    Csiki Istvan
  • Gergely István
    3-2
    Csiki Istvan
  • 9 csoport
  • Eigel Csaba
    3-0
    Szekely Zoltan
  • Eigel Csaba
    3-2
    Mezei Mihai
  • Eigel Csaba
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Mezei Mihai
  • Szekely Zoltan
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Mezei Mihai
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Top 32
  • Szántó Lajos
    3-0
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Andras Zoltan
  • Eigel Csaba
    3-0
  • 0-3
    Mákszem Szabolcs
  • Demeter Arpad
    3-0
  • 0-3
    Nagy Attila
  • Weisz Zsófia
    3-2
    Széll Pál
  • 0-3
    Lovász Vilmos
  • Cosarca Mihaita
    3-0
  • Mindru Marin
    2-3
    Bardocz Ferenc
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
  • 0-3
    Geréd Ferenc
  • Héja Zoltán
    3-0
  • 0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Campian Zoltan
    3-1
    Mandru Aurel
  • 0-3
    Canea Kocsis András
  • Top 16
  • Szántó Lajos
    3-0
    Kovacs Istvan
  • Eigel Csaba
    1-3
    Mákszem Szabolcs
  • Demeter Arpad
    3-0
    Nagy Attila
  • Weisz Zsófia
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Cosarca Mihaita
    2-3
    Bardocz Ferenc
  • Bobu Stefan Minodor
    0-3
    Geréd Ferenc
  • Héja Zoltán
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • Campian Zoltan
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Top 8
  • Szántó Lajos
    3-1
    Mákszem Szabolcs
  • Demeter Arpad
    3-2
    Lovász Vilmos
  • Bardocz Ferenc
    0-3
    Geréd Ferenc
  • Lőrincz Zoltán
    1-3
    Canea Kocsis András
  • Top 4
  • Szántó Lajos
    3-0
    Demeter Arpad
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Canea Kocsis András
  • Top 1-2
  • Szántó Lajos
    3-2
    Geréd Ferenc
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • 1 csoport
  • 10 csoport
  • 2 csoport
  • 3 csoport
  • 4 csoport
  • 5 csoport
  • 6 csoport
  • 7 csoport
  • 8 csoport
  • 9 csoport
  • 1 csoport
  • 10 csoport
  • 2 csoport
  • 3 csoport
  • 4 csoport
  • 5 csoport
  • 6 csoport
  • 7 csoport
  • 8 csoport
  • 9 csoport
  • Top 32
  • Top 16
  • Top 8
  • Top 4
  • Top 1-2
  • 1 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szántó Lajos
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Mezei Mihai
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Bardocz Ferenc
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    Szabo Robert
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 10 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tódor Csaba
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 2
    Lőrincz Zoltán
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 3
    Gergely István
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Bobu Stefan Minodor
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 2 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Canea Kocsis András
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Szekely Zoltan
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Ambrus Zoltan
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 4
    Héja Zsolt
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Sólyom László
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 3 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Nagy Attila
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Mindru Marin
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Benedek Zoltán
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Cosarca Mihaita
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 3
    Csíki Szabolcs
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
  • 4
    Széll Pál
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3
  • 5 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bedő József
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 2
    Demeter Arpad
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Angi Zoltán
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    2
  • 4
    Benedek Árpád
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 6 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Geréd Ferenc
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Péter László
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Benedek Alex
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Nagy Árpád
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 7 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Héja Zoltán
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Mandru Aurel
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 3
    Orza Gábor
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Molnár Tibor
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 8 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Campian Zoltan
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 2
    Mákszem Szabolcs
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 3
    Szabó Zoltán
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Korpos Levente
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • 9 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Eigel Csaba
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    1
  • 2
    Weisz Zsófia
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Andras Zoltan
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 4
    Csiki Istvan
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    4
  • 1 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szántó Lajos
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Csíki Szabolcs
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Mindru Marin
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 4
    Sólyom László
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 10 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lőrincz Zoltán
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Nagy Attila
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 3
    Ambrus Zoltan
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Szabo Robert
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 2 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Canea Kocsis András
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Angi Zoltán
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Széll Pál
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Benedek Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 3 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Péter László
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 3
    Bedő József
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Cosarca Mihaita
    3-2
    3-2
    3-2
    1-3
    3
    1
  • 5
    Molnár Tibor
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 4 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 2
    Mandru Aurel
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Benedek Alex
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Benedek Árpád
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 5 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Demeter Arpad
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Campian Zoltan
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Orza Gábor
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Nagy Árpád
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 6 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Geréd Ferenc
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 2
    Andras Zoltan
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 3
    Szabó Zoltán
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Héja Zsolt
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 7 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Héja Zoltán
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Tódor Csaba
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Weisz Zsófia
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Korpos Levente
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 8 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mákszem Szabolcs
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Bardocz Ferenc
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 3
    Gergely István
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Csiki Istvan
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 9 csoport
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Eigel Csaba
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Szekely Zoltan
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 3
    Mezei Mihai
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Bobu Stefan Minodor
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...