Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Open

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Open

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Miercurea Ciuc
Helyszín: Sala de Sport a Școlii Gen. József Attila
Cím: Bd. Fratiei nr 20
Kezdés időpontja: March 24, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: March 24, 2019, 18:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Ștefan Patrick 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ștefan Patrick 3  
     
     
     
     
  • Oláh Olivér 0  
    Trocan Nicolae 0  
     
     
     
     
  • Trocan Nicolae 3  
     
    Ștefan Patrick 3  
     
     
     
  • Mitzea Alexandru 3  
     
    Zakariás Szabolcs 2  
     
     
     
  • 0  
    Mitzea Alexandru 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Zakariás Szabolcs 3  
     
     
     
     
  • Zakariás Szabolcs 3  
     
     
    Ștefan Patrick 1  
     
     
  • Bondoc Alexandru 3  
     
     
    Bondoc Alexandru 3  
     
     
  • 0  
    Bondoc Alexandru 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Barsa Ioan 1  
     
     
     
     
  • Barsa Ioan 3  
     
    Bondoc Alexandru 3  
     
     
     
  • Ciortescu Cristi 3  
     
    Persa Florin 2  
     
     
     
  • 0  
    Ciortescu Cristi 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Persa Florin 3  
     
     
     
     
  • Persa Florin 3  
     
     
     
    Bondoc Alexandru 3  
    Bondoc Alexandru  
  • Orosz Attila 3  
     
     
     
    Vida Attila 1  
     
  • 0  
    Orosz Attila 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Vida Attila 3  
     
     
     
     
  • Vida Attila 3  
     
    Vida Attila 3  
     
     
     
  • Birtalan Laszlo 3  
     
    Birtalan Laszlo 0  
     
     
     
  • 0  
    Birtalan Laszlo 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Farkas Lóránt 0  
     
     
     
     
  • Farkas Lóránt 3  
     
     
    Vida Attila 3  
     
     
  • Dracea Gabriel 3  
     
     
    Finna Gabor 2  
     
     
  • 0  
    Dracea Gabriel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Kincses József 0  
     
     
     
     
  • Kincses József 3  
     
    Dracea Gabriel 0  
     
     
     
  • Bulubasa Nicusor 3  
     
    Finna Gabor 3  
     
     
     
  • Poloțca Ștefan 1  
    Bulubasa Nicusor 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Finna Gabor 3  
     
     
     
     
  • Finna Gabor 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Bondoc Alexandru
    13-0-0
    39-7
    39
  • 2.
    Vida Attila
    10-3-0
    33-17
    30
  • 3.
    Finna Gabor
    10-2-0
    34-12
    30
  • 4.
    Ștefan Patrick
    9-3-0
    31-17
    27
  • 5.
    Zakariás Szabolcs
    9-2-0
    29-14
    27
  • 6.
    Persa Florin
    8-3-0
    30-17
    24
  • 7.
    Dracea Gabriel
    8-3-0
    27-13
    24
  • 8.
    Birtalan Laszlo
    7-4-0
    23-16
    21
  • 9.
    Orosz Attila
    8-2-0
    25-16
    24
  • 10.
    Ciortescu Cristi
    7-3-0
    23-16
    21
  • 11.
    Kincses József
    7-3-0
    22-13
    21
  • 12.
    Barsa Ioan
    7-3-0
    24-16
    21
  • 13.
    Farkas Lóránt
    6-4-0
    20-16
    18
  • 14.
    Mitzea Alexandru
    6-4-0
    21-14
    18
  • 15.
    Bulubasa Nicusor
    6-3-0
    19-11
    18
  • 16.
    Trocan Nicolae
    6-3-0
    21-13
    18
  • 17.
    Poloțca Ștefan
    6-2-0
    21-9
    18
  • 18.
    Oláh Olivér
    4-5-0
    13-20
    12
  • 19.
    Babics Tamas
    5-3-0
    20-13
    15
  • 20.
    Munteanu Ion
    5-3-0
    17-17
    15
  • 21.
    Fancsali Kálmán
    4-4-0
    18-15
    12
  • 22.
    Gecse Alpár
    4-4-0
    15-17
    12
  • 23.
    Györfi Szabolcs
    4-4-0
    16-16
    12
  • 24.
    Dénes Ferenc
    4-4-0
    17-15
    12
  • 25.
    Macovei Cristi
    4-3-0
    15-12
    12
  • 26.
    Pinzar Alin
    4-4-0
    16-17
    12
  • 27.
    Szakáli Csaba
    3-4-0
    12-16
    9
  • 28.
    László Levente
    3-5-0
    15-18
    9
  • 29.
    Istrate Cristian
    3-4-0
    13-16
    9
  • 30.
    Sass Imre
    2-6-0
    9-19
    6
  • 31.
    Fazakas Gergely
    2-6-0
    12-22
    6
  • 32.
    Serban Liviu
    2-6-0
    14-21
    6
  • 33.
    Jánosi Attila
    2-5-0
    8-17
    6
  • 34.
    Kelemen László
    2-5-0
    10-18
    6
  • 35.
    Szántó Lajos
    2-6-0
    10-20
    6
  • 36.
    Pralea Marius Dan
    2-6-0
    13-21
    6
  • 37.
    Pethő Mihály
    2-3-0
    11-12
    6
  • 38.
    Vitos Fodor Istvan
    2-3-0
    8-10
    6
  • 39.
    Bubulac Cristi
    2-3-0
    8-11
    6
  • 40.
    participant Tókos Pál
    2-3-0
    10-10
    6
  • 41.
    Borbély Károly
    1-4-0
    8-12
    3
  • 42.
    Tamas Szilárd
    1-4-0
    5-13
    3
  • 43.
    Urus Kristóf
    1-4-0
    4-13
    3
  • 44.
    Nistor Florin
    1-4-0
    5-12
    3
  • 45.
    Lakatos Zsolt
    1-3-0
    5-9
    3
  • 46.
    Keresztes Attila
    1-4-0
    7-12
    3
  • 47.
    Nistor Iosif
    1-4-0
    6-14
    3
  • 48.
    Keresztes Árpád
    1-4-0
    7-13
    3
  • 49.
    Fülöp László
    0-5-0
    6-15
    0
  • 50.
    Bozosan Petre
    0-5-0
    1-15
    0
  • 51.
    Vladoiu Gelu
    0-4-0
    4-12
    0
  • 52.
    Pui Daniel
    0-5-0
    7-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Mitzea Alexandru
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Kincses József
    2-1-0
    6-4
    6
  • Szakáli Csaba
    1-2-0
    5-6
    3
  • Gecse Alpár
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Zakariás Szabolcs
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Birtalan Laszlo
    2-1-0
    7-5
    6
  • Kelemen László
    1-2-0
    4-7
    3
  • Dénes Ferenc
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 2.
    Dracea Gabriel
    2-1-0
    8-5
    6
  • 1.
    Barsa Ioan
    2-1-0
    8-6
    6
  • Pinzar Alin
    2-1-0
    7-5
    6
  • Jánosi Attila
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Farkas Lóránt
    2-1-0
    7-5
    6
  • 2.
    Ciortescu Cristi
    2-1-0
    6-5
    6
  • Babics Tamas
    1-2-0
    6-8
    3
  • László Levente
    1-2-0
    6-7
    3
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Bondoc Alexandru
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Vida Attila
    2-1-0
    6-4
    6
  • Györfi Szabolcs
    1-2-0
    4-7
    3
  • Szántó Lajos
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Persa Florin
    2-1-0
    8-4
    6
  • 2.
    Bulubasa Nicusor
    2-1-0
    6-3
    6
  • Fancsali Kálmán
    2-1-0
    6-5
    6
  • Sass Imre
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Orosz Attila
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Trocan Nicolae
    2-1-0
    7-4
    6
  • Munteanu Ion
    1-2-0
    4-8
    3
  • Pralea Marius Dan
    0-3-0
    5-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Finna Gabor
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Oláh Olivér
    2-1-0
    6-6
    6
  • Macovei Cristi
    1-2-0
    6-7
    3
  • Serban Liviu
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 2.
    Poloțca Ștefan
    2-1-0
    8-5
    6
  • 1.
    Ștefan Patrick
    2-1-0
    8-5
    6
  • Istrate Cristian
    2-1-0
    7-7
    6
  • Fazakas Gergely
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 3.
    Ciortescu Cristi
    4-1-0
    12-8
    12
  • 2.
    Ștefan Patrick
    4-1-0
    13-7
    12
  • 1.
    Kincses József
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Pinzar Alin
    2-3-0
    9-12
    6
  • Keresztes Árpád
    1-4-0
    7-13
    3
  • Pui Daniel
    0-5-0
    7-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Vida Attila
    4-1-0
    14-8
    12
  • 2.
    Dénes Ferenc
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Gecse Alpár
    4-1-0
    14-8
    12
  • 4.
    László Levente
    2-3-0
    9-11
    6
  • Borbély Károly
    1-4-0
    8-12
    3
  • Bozosan Petre
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Dracea Gabriel
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Zakariás Szabolcs
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Fancsali Kálmán
    2-3-0
    12-10
    6
  • Bubulac Cristi
    2-3-0
    8-11
    6
  • 4.
    Szántó Lajos
    2-3-0
    8-11
    6
  • Urus Kristóf
    1-4-0
    4-13
    3
  • csoport: Alsó: 6
  • 2.
    Barsa Ioan
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Orosz Attila
    4-1-0
    13-9
    12
  • 1.
    Babics Tamas
    4-1-0
    14-5
    12
  • 4.
    Sass Imre
    2-3-0
    8-10
    6
  • Nistor Florin
    1-4-0
    5-12
    3
  • Fülöp László
    0-5-0
    6-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Bondoc Alexandru
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Farkas Lóránt
    3-2-0
    10-8
    9
  • 3.
    Oláh Olivér
    2-3-0
    7-11
    6
  • 4.
    Pralea Marius Dan
    2-3-0
    8-12
    6
  • participant Tókos Pál
    2-3-0
    10-10
    6
  • Tamas Szilárd
    1-4-0
    5-13
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Persa Florin
    4-1-0
    14-8
    12
  • 2.
    Györfi Szabolcs
    3-2-0
    12-9
    9
  • Fazakas Gergely
    2-3-0
    9-13
    6
  • 3.
    Serban Liviu
    2-3-0
    10-12
    6
  • 4.
    Pethő Mihály
    2-3-0
    11-12
    6
  • Vitos Fodor Istvan
    2-3-0
    8-10
    6
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Trocan Nicolae
    3-1-0
    11-6
    9
  • 2.
    Bulubasa Nicusor
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Szakáli Csaba
    2-2-0
    7-10
    6
  • 4.
    Istrate Cristian
    1-3-0
    6-9
    3
  • Lakatos Zsolt
    1-3-0
    5-9
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Finna Gabor
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Munteanu Ion
    4-1-0
    13-9
    12
  • 3.
    Birtalan Laszlo
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Mitzea Alexandru
    2-3-0
    7-9
    6
  • Keresztes Attila
    1-4-0
    7-12
    3
  • Nistor Iosif
    1-4-0
    6-14
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Macovei Cristi
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Jánosi Attila
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Kelemen László
    1-3-0
    6-11
    3
  • Vladoiu Gelu
    0-4-0
    4-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Vida Attila
  • Top 4
  • Ștefan Patrick
    1-3
    Bondoc Alexandru
  • Vida Attila
    3-2
    Finna Gabor
  • Top 8
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Zakariás Szabolcs
  • Bondoc Alexandru
    3-2
    Persa Florin
  • Vida Attila
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Dracea Gabriel
    0-3
    Finna Gabor
  • Top 16
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Trocan Nicolae
  • Mitzea Alexandru
    2-3
    Zakariás Szabolcs
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Barsa Ioan
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Persa Florin
  • Orosz Attila
    0-3
    Vida Attila
  • Birtalan Laszlo
    3-0
    Farkas Lóránt
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Kincses József
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Finna Gabor
  • Top 32
  • Ștefan Patrick
    3-0
  • Oláh Olivér
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Mitzea Alexandru
    3-0
  • 0-3
    Zakariás Szabolcs
  • Bondoc Alexandru
    3-0
  • 0-3
    Barsa Ioan
  • Ciortescu Cristi
    3-0
  • 0-3
    Persa Florin
  • Orosz Attila
    3-0
  • 0-3
    Vida Attila
  • Birtalan Laszlo
    3-0
  • 0-3
    Farkas Lóránt
  • Dracea Gabriel
    3-0
  • 0-3
    Kincses József
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • 0-3
    Finna Gabor
  • csoport: Felső: 9
  • Kincses József
    3-1
    Gecse Alpár
  • Kincses József
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Kincses József
    0-3
    Mitzea Alexandru
  • Gecse Alpár
    0-3
    Szakáli Csaba
  • Gecse Alpár
    0-3
    Mitzea Alexandru
  • Szakáli Csaba
    2-3
    Mitzea Alexandru
  • csoport: Felső: 8
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Zakariás Szabolcs
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Birtalan Laszlo
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Kelemen László
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Kelemen László
  • Birtalan Laszlo
    3-0
    Kelemen László
  • csoport: Felső: 7
  • Dracea Gabriel
    3-2
    Barsa Ioan
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Jánosi Attila
  • Dracea Gabriel
    2-3
    Pinzar Alin
  • Barsa Ioan
    3-2
    Jánosi Attila
  • Barsa Ioan
    3-1
    Pinzar Alin
  • Jánosi Attila
    0-3
    Pinzar Alin
  • csoport: Felső: 6
  • Babics Tamas
    2-3
    Farkas Lóránt
  • Babics Tamas
    1-3
    Ciortescu Cristi
  • Babics Tamas
    3-2
    László Levente
  • Farkas Lóránt
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Farkas Lóránt
    1-3
    László Levente
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    László Levente
  • csoport: Felső: 5
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Vida Attila
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Szántó Lajos
  • Györfi Szabolcs
    1-3
    Vida Attila
  • Györfi Szabolcs
    3-1
    Szántó Lajos
  • Vida Attila
    3-0
    Szántó Lajos
  • csoport: Felső: 4
  • Persa Florin
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Persa Florin
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Persa Florin
    3-1
    Sass Imre
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Sass Imre
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Sass Imre
  • csoport: Felső: 3
  • Trocan Nicolae
    3-0
    Munteanu Ion
  • Trocan Nicolae
    1-3
    Orosz Attila
  • Trocan Nicolae
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • Munteanu Ion
    1-3
    Orosz Attila
  • Munteanu Ion
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • Orosz Attila
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • csoport: Felső: 2
  • Finna Gabor
    3-1
    Macovei Cristi
  • Finna Gabor
    3-0
    Oláh Olivér
  • Finna Gabor
    3-2
    Serban Liviu
  • Macovei Cristi
    2-3
    Oláh Olivér
  • Macovei Cristi
    3-1
    Serban Liviu
  • Oláh Olivér
    3-1
    Serban Liviu
  • csoport: Felső: 1
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Ștefan Patrick
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Istrate Cristian
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Istrate Cristian
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Istrate Cristian
  • csoport: Alsó: 9
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Ciortescu Cristi
    0-3
    Kincses József
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Pinzar Alin
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Pui Daniel
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Keresztes Árpád
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Kincses József
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Pinzar Alin
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Pui Daniel
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Keresztes Árpád
  • Kincses József
    3-0
    Pinzar Alin
  • Kincses József
    3-2
    Pui Daniel
  • Kincses József
    3-1
    Keresztes Árpád
  • Pinzar Alin
    3-2
    Pui Daniel
  • Pinzar Alin
    3-1
    Keresztes Árpád
  • Pui Daniel
    1-3
    Keresztes Árpád
  • csoport: Alsó: 8
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Vida Attila
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Gecse Alpár
  • Dénes Ferenc
    3-0
    László Levente
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Bozosan Petre
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Borbély Károly
  • Vida Attila
    2-3
    Gecse Alpár
  • Vida Attila
    3-2
    László Levente
  • Vida Attila
    3-1
    Bozosan Petre
  • Vida Attila
    3-0
    Borbély Károly
  • Gecse Alpár
    3-1
    László Levente
  • Gecse Alpár
    3-0
    Bozosan Petre
  • Gecse Alpár
    3-2
    Borbély Károly
  • László Levente
    3-0
    Bozosan Petre
  • László Levente
    3-2
    Borbély Károly
  • Bozosan Petre
    0-3
    Borbély Károly
  • csoport: Alsó: 7
  • Zakariás Szabolcs
    0-3
    Dracea Gabriel
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Bubulac Cristi
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Szántó Lajos
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Urus Kristóf
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Bubulac Cristi
  • Dracea Gabriel
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Szántó Lajos
  • Dracea Gabriel
    1-3
    Urus Kristóf
  • Bubulac Cristi
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • Bubulac Cristi
    3-2
    Szántó Lajos
  • Bubulac Cristi
    3-0
    Urus Kristóf
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Szántó Lajos
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Urus Kristóf
  • Szántó Lajos
    3-0
    Urus Kristóf
  • csoport: Alsó: 6
  • Barsa Ioan
    3-1
    Orosz Attila
  • Barsa Ioan
    3-1
    Sass Imre
  • Barsa Ioan
    3-1
    Nistor Florin
  • Barsa Ioan
    0-3
    Babics Tamas
  • Barsa Ioan
    3-1
    Fülöp László
  • Orosz Attila
    3-1
    Sass Imre
  • Orosz Attila
    3-1
    Nistor Florin
  • Orosz Attila
    3-2
    Babics Tamas
  • Orosz Attila
    3-2
    Fülöp László
  • Sass Imre
    3-0
    Nistor Florin
  • Sass Imre
    0-3
    Babics Tamas
  • Sass Imre
    3-1
    Fülöp László
  • Nistor Florin
    0-3
    Babics Tamas
  • Nistor Florin
    3-0
    Fülöp László
  • Babics Tamas
    3-2
    Fülöp László
  • csoport: Alsó: 5
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Oláh Olivér
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Farkas Lóránt
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Oláh Olivér
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Pralea Marius Dan
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Tamas Szilárd
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Farkas Lóránt
  • Oláh Olivér
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Oláh Olivér
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Oláh Olivér
    0-3
    Farkas Lóránt
  • Pralea Marius Dan
    3-2
    Tamas Szilárd
  • Pralea Marius Dan
    2-3
    Farkas Lóránt
  • Tamas Szilárd
    0-3
    Farkas Lóránt
  • csoport: Alsó: 4
  • Persa Florin
    2-3
    Pethő Mihály
  • Persa Florin
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Persa Florin
    3-2
    Fazakas Gergely
  • Persa Florin
    3-1
    Serban Liviu
  • Persa Florin
    3-0
    Vitos Fodor Istvan
  • Pethő Mihály
    1-3
    Györfi Szabolcs
  • Pethő Mihály
    2-3
    Fazakas Gergely
  • Pethő Mihály
    2-3
    Serban Liviu
  • Pethő Mihály
    3-1
    Vitos Fodor Istvan
  • Györfi Szabolcs
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Györfi Szabolcs
    3-1
    Serban Liviu
  • Györfi Szabolcs
    1-3
    Vitos Fodor Istvan
  • Fazakas Gergely
    3-2
    Serban Liviu
  • Fazakas Gergely
    0-3
    Vitos Fodor Istvan
  • Serban Liviu
    3-1
    Vitos Fodor Istvan
  • csoport: Alsó: 3
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Bulubasa Nicusor
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Istrate Cristian
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Lakatos Zsolt
    2-3
    Trocan Nicolae
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Istrate Cristian
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Bulubasa Nicusor
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Istrate Cristian
    2-3
    Szakáli Csaba
  • Istrate Cristian
    1-3
    Trocan Nicolae
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Trocan Nicolae
  • csoport: Alsó: 2
  • Finna Gabor
    3-1
    Munteanu Ion
  • Finna Gabor
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • Finna Gabor
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Finna Gabor
    2-3
    Nistor Iosif
  • Finna Gabor
    3-1
    Keresztes Attila
  • Munteanu Ion
    3-1
    Mitzea Alexandru
  • Munteanu Ion
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Munteanu Ion
    3-2
    Nistor Iosif
  • Munteanu Ion
    3-2
    Keresztes Attila
  • Mitzea Alexandru
    0-3
    Birtalan Laszlo
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Nistor Iosif
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Keresztes Attila
  • Birtalan Laszlo
    3-1
    Nistor Iosif
  • Birtalan Laszlo
    3-1
    Keresztes Attila
  • Nistor Iosif
    0-3
    Keresztes Attila
  • csoport: Alsó: 1
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Macovei Cristi
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Kelemen László
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Jánosi Attila
  • Vladoiu Gelu
    0-3
    Macovei Cristi
  • Vladoiu Gelu
    2-3
    Kelemen László
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Jánosi Attila
  • Macovei Cristi
    3-2
    Kelemen László
  • Macovei Cristi
    3-0
    Jánosi Attila
  • Kelemen László
    1-3
    Jánosi Attila
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Vladoiu Gelu 
    1-3
     
    0-3
    2-3
    1-3
    0
  • 3
    Macovei Cristi 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Kelemen László 
    0-3
    3-2
    2-3
     
    1-3
    1
  • 5
    Jánosi Attila 
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Finna Gabor 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    4
  • 2
    Munteanu Ion 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    4
  • 3
    Mitzea Alexandru 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Birtalan Laszlo 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3
  • 5
    Nistor Iosif 
    3-2
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    1
  • 6
    Keresztes Attila 
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Lakatos Zsolt 
     
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Bulubasa Nicusor 
    3-0
     
    3-0
    3-1
    0-3
    3
  • 3
    Istrate Cristian 
    3-0
    0-3
     
    2-3
    1-3
    1
  • 4
    Szakáli Csaba 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 5
    Trocan Nicolae 
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
     
    3
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Persa Florin 
     
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Pethő Mihály 
    3-2
     
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Györfi Szabolcs 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    1-3
    3
  • 4
    Fazakas Gergely 
    2-3
    3-2
    1-3
     
    3-2
    0-3
    2
  • 5
    Serban Liviu 
    1-3
    3-2
    1-3
    2-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Vitos Fodor Istvan 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bondoc Alexandru 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Tókos Pál 
    1-3
     
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Oláh Olivér 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    1-3
    0-3
    2
  • 4
    Pralea Marius Dan 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    3-2
    2-3
    2
  • 5
    Tamas Szilárd 
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
     
    0-3
    1
  • 6
    Farkas Lóránt 
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Barsa Ioan 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    0-3
    3-1
    4
  • 2
    Orosz Attila 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    4
  • 3
    Sass Imre 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    0-3
    3-1
    2
  • 4
    Nistor Florin 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Babics Tamas 
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
     
    3-2
    4
  • 6
    Fülöp László 
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Zakariás Szabolcs 
     
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Dracea Gabriel 
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    4
  • 3
    Bubulac Cristi 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Fancsali Kálmán 
    2-3
    2-3
    3-0
     
    2-3
    3-1
    2
  • 5
    Szántó Lajos 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 6
    Urus Kristóf 
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Vida Attila 
    3-2
     
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Gecse Alpár 
    2-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    László Levente 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 5
    Bozosan Petre 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Borbély Károly 
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciortescu Cristi 
     
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
  • 2
    Ștefan Patrick 
    1-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Kincses József 
    3-0
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-1
    4
  • 4
    Pinzar Alin 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 5
    Pui Daniel 
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Keresztes Árpád 
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    3-2
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Ștefan Patrick 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Fazakas Gergely 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Istrate Cristian 
    3-2
    1-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Finna Gabor 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Macovei Cristi 
    1-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    Oláh Olivér 
    0-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 4
    Serban Liviu 
    2-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Trocan Nicolae 
     
    3-0
    1-3
    3-1
    2
  • 2
    Munteanu Ion 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Orosz Attila 
    3-1
    3-1
     
    3-2
    3
  • 4
    Pralea Marius Dan 
    1-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Persa Florin 
     
    3-0
    2-3
    3-1
    2
  • 2
    Bulubasa Nicusor 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    3-2
    0-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Sass Imre 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bondoc Alexandru 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Györfi Szabolcs 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 3
    Vida Attila 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    Szántó Lajos 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Babics Tamas 
     
    2-3
    1-3
    3-2
    1
  • 2
    Farkas Lóránt 
    3-2
     
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Ciortescu Cristi 
    3-1
    0-3
     
    3-1
    2
  • 4
    László Levente 
    2-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dracea Gabriel 
     
    3-2
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Barsa Ioan 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Jánosi Attila 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Pinzar Alin 
    3-2
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    0-3
    2-3
    1-3
    0
  • 2
    Zakariás Szabolcs 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Birtalan Laszlo 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Kelemen László 
    3-1
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kincses József 
     
    3-1
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Gecse Alpár 
    1-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Szakáli Csaba 
    0-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 4
    Mitzea Alexandru 
    3-0
    3-0
    3-2
     
    3
Támogatók