Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Open

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Open

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Open

Ország: Románia Város: Miercurea Ciuc Helyszín: Sala de Sport a Școlii Gen. József Attila Cím: Bd. Fratiei nr 20
Kezdés időpontja: March 24, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: March 24, 2019, 18:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Macovei Cristi
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Kelemen László
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Jánosi Attila
  • Vladoiu Gelu
    0-3
    Macovei Cristi
  • Vladoiu Gelu
    2-3
    Kelemen László
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Jánosi Attila
  • Macovei Cristi
    3-2
    Kelemen László
  • Macovei Cristi
    3-0
    Jánosi Attila
  • Kelemen László
    1-3
    Jánosi Attila
  • csoport: 2
  • Finna Gabor
    3-1
    Munteanu Ion
  • Finna Gabor
    3-0
    Mitzea Alexandru
  • Finna Gabor
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Finna Gabor
    2-3
    Nistor Iosif
  • Finna Gabor
    3-1
    Keresztes Attila
  • Munteanu Ion
    3-1
    Mitzea Alexandru
  • Munteanu Ion
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Munteanu Ion
    3-2
    Nistor Iosif
  • Munteanu Ion
    3-2
    Keresztes Attila
  • Mitzea Alexandru
    0-3
    Birtalan Laszlo
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Nistor Iosif
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Keresztes Attila
  • Birtalan Laszlo
    3-1
    Nistor Iosif
  • Birtalan Laszlo
    3-1
    Keresztes Attila
  • Nistor Iosif
    0-3
    Keresztes Attila
  • csoport: 3
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Bulubasa Nicusor
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Istrate Cristian
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Lakatos Zsolt
    2-3
    Trocan Nicolae
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Istrate Cristian
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Bulubasa Nicusor
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Istrate Cristian
    2-3
    Szakáli Csaba
  • Istrate Cristian
    1-3
    Trocan Nicolae
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Trocan Nicolae
  • csoport: 4
  • Persa Florin
    2-3
    Pethő Mihály
  • Persa Florin
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Persa Florin
    3-2
    Fazakas Gergely
  • Persa Florin
    3-1
    Serban Liviu
  • Persa Florin
    3-0
    Vitos Fodor Istvan
  • Pethő Mihály
    1-3
    Györfi Szabolcs
  • Pethő Mihály
    2-3
    Fazakas Gergely
  • Pethő Mihály
    2-3
    Serban Liviu
  • Pethő Mihály
    3-1
    Vitos Fodor Istvan
  • Györfi Szabolcs
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Györfi Szabolcs
    3-1
    Serban Liviu
  • Györfi Szabolcs
    1-3
    Vitos Fodor Istvan
  • Fazakas Gergely
    3-2
    Serban Liviu
  • Fazakas Gergely
    0-3
    Vitos Fodor Istvan
  • Serban Liviu
    3-1
    Vitos Fodor Istvan
  • csoport: 5
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    participant Tókos Pál participant
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Oláh Olivér
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Farkas Lóránt
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Oláh Olivér
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Pralea Marius Dan
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Tamas Szilárd
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Farkas Lóránt
  • Oláh Olivér
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Oláh Olivér
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Oláh Olivér
    0-3
    Farkas Lóránt
  • Pralea Marius Dan
    3-2
    Tamas Szilárd
  • Pralea Marius Dan
    2-3
    Farkas Lóránt
  • Tamas Szilárd
    0-3
    Farkas Lóránt
  • csoport: 6
  • Barsa Ioan
    3-1
    Orosz Attila
  • Barsa Ioan
    3-1
    Sass Imre
  • Barsa Ioan
    3-1
    Nistor Florin
  • Barsa Ioan
    0-3
    Babics Tamas
  • Barsa Ioan
    3-1
    Fülöp László
  • Orosz Attila
    3-1
    Sass Imre
  • Orosz Attila
    3-1
    Nistor Florin
  • Orosz Attila
    3-2
    Babics Tamas
  • Orosz Attila
    3-2
    Fülöp László
  • Sass Imre
    3-0
    Nistor Florin
  • Sass Imre
    0-3
    Babics Tamas
  • Sass Imre
    3-1
    Fülöp László
  • Nistor Florin
    0-3
    Babics Tamas
  • Nistor Florin
    3-0
    Fülöp László
  • Babics Tamas
    3-2
    Fülöp László
  • csoport: 7
  • Zakariás Szabolcs
    0-3
    Dracea Gabriel
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Bubulac Cristi
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Szántó Lajos
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Urus Kristóf
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Bubulac Cristi
  • Dracea Gabriel
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Szántó Lajos
  • Dracea Gabriel
    1-3
    Urus Kristóf
  • Bubulac Cristi
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • Bubulac Cristi
    3-2
    Szántó Lajos
  • Bubulac Cristi
    3-0
    Urus Kristóf
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Szántó Lajos
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Urus Kristóf
  • Szántó Lajos
    3-0
    Urus Kristóf
  • csoport: 8
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Vida Attila
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Gecse Alpár
  • Dénes Ferenc
    3-0
    László Levente
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Bozosan Petre
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Borbély Károly
  • Vida Attila
    2-3
    Gecse Alpár
  • Vida Attila
    3-2
    László Levente
  • Vida Attila
    3-1
    Bozosan Petre
  • Vida Attila
    3-0
    Borbély Károly
  • Gecse Alpár
    3-1
    László Levente
  • Gecse Alpár
    3-0
    Bozosan Petre
  • Gecse Alpár
    3-2
    Borbély Károly
  • László Levente
    3-0
    Bozosan Petre
  • László Levente
    3-2
    Borbély Károly
  • Bozosan Petre
    0-3
    Borbély Károly
  • csoport: 9
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Ciortescu Cristi
    0-3
    Kincses József
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Pinzar Alin
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Pui Daniel
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Keresztes Árpád
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Kincses József
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Pinzar Alin
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Pui Daniel
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Keresztes Árpád
  • Kincses József
    3-0
    Pinzar Alin
  • Kincses József
    3-2
    Pui Daniel
  • Kincses József
    3-1
    Keresztes Árpád
  • Pinzar Alin
    3-2
    Pui Daniel
  • Pinzar Alin
    3-1
    Keresztes Árpád
  • Pui Daniel
    1-3
    Keresztes Árpád
  • csoport: 1
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Ștefan Patrick
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Istrate Cristian
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Istrate Cristian
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Istrate Cristian
  • csoport: 2
  • Finna Gabor
    3-1
    Macovei Cristi
  • Finna Gabor
    3-0
    Oláh Olivér
  • Finna Gabor
    3-2
    Serban Liviu
  • Macovei Cristi
    2-3
    Oláh Olivér
  • Macovei Cristi
    3-1
    Serban Liviu
  • Oláh Olivér
    3-1
    Serban Liviu
  • csoport: 3
  • Trocan Nicolae
    3-0
    Munteanu Ion
  • Trocan Nicolae
    1-3
    Orosz Attila
  • Trocan Nicolae
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • Munteanu Ion
    1-3
    Orosz Attila
  • Munteanu Ion
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • Orosz Attila
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • csoport: 4
  • Persa Florin
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Persa Florin
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Persa Florin
    3-1
    Sass Imre
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Sass Imre
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Sass Imre
  • csoport: 5
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Vida Attila
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Szántó Lajos
  • Györfi Szabolcs
    1-3
    Vida Attila
  • Györfi Szabolcs
    3-1
    Szántó Lajos
  • Vida Attila
    3-0
    Szántó Lajos
  • csoport: 6
  • Babics Tamas
    2-3
    Farkas Lóránt
  • Babics Tamas
    1-3
    Ciortescu Cristi
  • Babics Tamas
    3-2
    László Levente
  • Farkas Lóránt
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Farkas Lóránt
    1-3
    László Levente
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    László Levente
  • csoport: 7
  • Dracea Gabriel
    3-2
    Barsa Ioan
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Jánosi Attila
  • Dracea Gabriel
    2-3
    Pinzar Alin
  • Barsa Ioan
    3-2
    Jánosi Attila
  • Barsa Ioan
    3-1
    Pinzar Alin
  • Jánosi Attila
    0-3
    Pinzar Alin
  • csoport: 8
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Zakariás Szabolcs
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Birtalan Laszlo
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Kelemen László
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Kelemen László
  • Birtalan Laszlo
    3-0
    Kelemen László
  • csoport: 9
  • Kincses József
    3-1
    Gecse Alpár
  • Kincses József
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Kincses József
    0-3
    Mitzea Alexandru
  • Gecse Alpár
    0-3
    Szakáli Csaba
  • Gecse Alpár
    0-3
    Mitzea Alexandru
  • Szakáli Csaba
    2-3
    Mitzea Alexandru
  • Top 32
  • Ștefan Patrick
    3-0
  • Oláh Olivér
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Mitzea Alexandru
    3-0
  • 0-3
    Zakariás Szabolcs
  • Bondoc Alexandru
    3-0
  • 0-3
    Barsa Ioan
  • Ciortescu Cristi
    3-0
  • 0-3
    Persa Florin
  • Orosz Attila
    3-0
  • 0-3
    Vida Attila
  • Birtalan Laszlo
    3-0
  • 0-3
    Farkas Lóránt
  • Dracea Gabriel
    3-0
  • 0-3
    Kincses József
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • 0-3
    Finna Gabor
  • Top 16
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Trocan Nicolae
  • Mitzea Alexandru
    2-3
    Zakariás Szabolcs
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Barsa Ioan
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Persa Florin
  • Orosz Attila
    0-3
    Vida Attila
  • Birtalan Laszlo
    3-0
    Farkas Lóránt
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Kincses József
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Finna Gabor
  • Top 8
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Zakariás Szabolcs
  • Bondoc Alexandru
    3-2
    Persa Florin
  • Vida Attila
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Dracea Gabriel
    0-3
    Finna Gabor
  • Top 4
  • Ștefan Patrick
    1-3
    Bondoc Alexandru
  • Vida Attila
    3-2
    Finna Gabor
  • Top 1-2
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Vida Attila
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Poloțca Ștefan
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Vladoiu Gelu
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • 3
    Macovei Cristi
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 4
    Kelemen László
    0-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    4
  • 5
    Jánosi Attila
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Finna Gabor
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    1
  • 2
    Munteanu Ion
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    2
  • 3
    Mitzea Alexandru
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 4
    Birtalan Laszlo
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 5
    Nistor Iosif
    3-2
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    6
  • 6
    Keresztes Attila
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lakatos Zsolt
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    5
  • 2
    Bulubasa Nicusor
    3-0
    3-0
    3-1
    0-3
    3
    2
  • 3
    Istrate Cristian
    3-0
    0-3
    2-3
    1-3
    1
    4
  • 4
    Szakáli Csaba
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 5
    Trocan Nicolae
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Persa Florin
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Pethő Mihály
    3-2
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    2
    4
  • 3
    Györfi Szabolcs
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
    3
    2
  • 4
    Fazakas Gergely
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
    2
    6
  • 5
    Serban Liviu
    1-3
    3-2
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    3
  • 6
    Vitos Fodor Istvan
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bondoc Alexandru
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Tókos Pál
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    5
  • 3
    Oláh Olivér
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    0-3
    2
    3
  • 4
    Pralea Marius Dan
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2-3
    2
    4
  • 5
    Tamas Szilárd
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    6
  • 6
    Farkas Lóránt
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barsa Ioan
    3-1
    3-1
    3-1
    0-3
    3-1
    4
    2
  • 2
    Orosz Attila
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    3
  • 3
    Sass Imre
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    4
  • 4
    Nistor Florin
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Babics Tamas
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 6
    Fülöp László
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zakariás Szabolcs
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Dracea Gabriel
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    4
    1
  • 3
    Bubulac Cristi
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    5
  • 4
    Fancsali Kálmán
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    3
  • 5
    Szántó Lajos
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 6
    Urus Kristóf
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dénes Ferenc
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 2
    Vida Attila
    3-2
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Gecse Alpár
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    3
  • 4
    László Levente
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
  • 5
    Bozosan Petre
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Borbély Károly
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciortescu Cristi
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    3
  • 2
    Ștefan Patrick
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Kincses József
    3-0
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 4
    Pinzar Alin
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 5
    Pui Daniel
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Keresztes Árpád
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Poloțca Ștefan
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 2
    Ștefan Patrick
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 3
    Fazakas Gergely
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Istrate Cristian
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Finna Gabor
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 2
    Macovei Cristi
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Oláh Olivér
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 4
    Serban Liviu
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Trocan Nicolae
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
  • 2
    Munteanu Ion
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Orosz Attila
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
  • 4
    Pralea Marius Dan
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Persa Florin
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    1
  • 2
    Bulubasa Nicusor
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Fancsali Kálmán
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Sass Imre
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bondoc Alexandru
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Györfi Szabolcs
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Vida Attila
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    Szántó Lajos
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Babics Tamas
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 2
    Farkas Lóránt
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    1
  • 3
    Ciortescu Cristi
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    2
  • 4
    László Levente
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dracea Gabriel
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 2
    Barsa Ioan
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Jánosi Attila
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Pinzar Alin
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dénes Ferenc
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4
  • 2
    Zakariás Szabolcs
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 3
    Birtalan Laszlo
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 4
    Kelemen László
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kincses József
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    2
  • 2
    Gecse Alpár
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 3
    Szakáli Csaba
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3
  • 4
    Mitzea Alexandru
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...