Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Incepatori

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Incepatori

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Incepatori

Ország: Románia Város: Miercurea Ciuc Helyszín: Sala de Sport a Școlii Gen. József Attila Cím: Bd. Fratiei nr 20
Kezdés időpontja: March 24, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: March 24, 2019, 17:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Csiki Istvan
    0-3
    Constantin Filip
  • Csiki Istvan
    3-1
    Bartos Csongor
  • Csiki Istvan
    3-0
    Beno Katalin
  • Csiki Istvan
    0-3
    Minca Paul
  • Constantin Filip
    3-2
    Bartos Csongor
  • Constantin Filip
    3-0
    Beno Katalin
  • Constantin Filip
    3-2
    Minca Paul
  • Bartos Csongor
    3-2
    Beno Katalin
  • Bartos Csongor
    1-3
    Minca Paul
  • Beno Katalin
    1-3
    Minca Paul
  • csoport: 2
  • Adorjan Zoltan
    3-1
    Csordás Lajos
  • Adorjan Zoltan
    2-3
    Luca Ioan
  • Adorjan Zoltan
    2-3
    Benedek Zoltán
  • Adorjan Zoltan
    3-2
    Csibi Arpad
  • Csordás Lajos
    2-3
    Luca Ioan
  • Csordás Lajos
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Csordás Lajos
    3-0
    Csibi Arpad
  • Luca Ioan
    3-1
    Benedek Zoltán
  • Luca Ioan
    1-3
    Csibi Arpad
  • Benedek Zoltán
    1-3
    Csibi Arpad
  • csoport: 3
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Nagy Árpád
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Benedek Alex
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Miklos Adel
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Apopei Rares Gabriel
  • Nagy Árpád
    1-3
    Benedek Alex
  • Nagy Árpád
    3-1
    Miklos Adel
  • Nagy Árpád
    3-0
    Apopei Rares Gabriel
  • Benedek Alex
    3-2
    Miklos Adel
  • Benedek Alex
    3-1
    Apopei Rares Gabriel
  • Miklos Adel
    3-2
    Apopei Rares Gabriel
  • csoport: 4
  • Cinebuji Attila
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Cinebuji Attila
    3-0
    Radu Ciprian
  • Cinebuji Attila
    3-0
    Boér Anita
  • Cinebuji Attila
    2-3
    Csurulya Gyula
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    Radu Ciprian
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    Boér Anita
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    Csurulya Gyula
  • Radu Ciprian
    1-3
    Boér Anita
  • Radu Ciprian
    0-3
    Csurulya Gyula
  • Boér Anita
    0-3
    Csurulya Gyula
  • csoport: 5
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Andras Peter
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Portariuc Gheorge
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Tirlea Gheorghe
    3-2
    Hajdu Istvan
  • Andras Peter
    3-0
    Portariuc Gheorge
  • Andras Peter
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Andras Peter
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Andras Peter
    0-3
    Hajdu Istvan
  • Portariuc Gheorge
    0-3
    Ferenczi Robert
  • Portariuc Gheorge
    3-1
    Korodi Krisztián
  • Portariuc Gheorge
    1-3
    Hajdu Istvan
  • Ferenczi Robert
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Ferenczi Robert
    0-3
    Hajdu Istvan
  • Korodi Krisztián
    0-3
    Hajdu Istvan
  • csoport: 6
  • Csiki Szabolcs
    0-3
    Antal Dászkel József
  • Csiki Szabolcs
    3-1
    Saulea Bogdan
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Vasile Gabriel
  • Csiki Szabolcs
    1-3
    Prodan Daniel
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Andras Imre
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Saulea Bogdan
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Vasile Gabriel
  • Antal Dászkel József
    0-3
    Prodan Daniel
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Andras Imre
  • Saulea Bogdan
    3-0
    Vasile Gabriel
  • Saulea Bogdan
    0-3
    Prodan Daniel
  • Saulea Bogdan
    3-2
    Andras Imre
  • Vasile Gabriel
    0-3
    Prodan Daniel
  • Vasile Gabriel
    0-3
    Andras Imre
  • Prodan Daniel
    3-0
    Andras Imre
  • csoport: 7
  • Bartha Ferenc
    0-3
    Zamfirache Ioan
  • Bartha Ferenc
    3-2
    Korodi Csaba
  • Bartha Ferenc
    3-0
    Vass Péter
  • Bartha Ferenc
    0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Bartha Ferenc
    2-3
    Rogin Florin
  • Zamfirache Ioan
    0-3
    Korodi Csaba
  • Zamfirache Ioan
    3-1
    Vass Péter
  • Zamfirache Ioan
    3-0
    Simo Jozsef Tibor
  • Zamfirache Ioan
    3-0
    Rogin Florin
  • Korodi Csaba
    3-2
    Vass Péter
  • Korodi Csaba
    2-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Korodi Csaba
    3-2
    Rogin Florin
  • Vass Péter
    0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Vass Péter
    3-2
    Rogin Florin
  • Simo Jozsef Tibor
    3-0
    Rogin Florin
  • csoport: 8
  • Andras Zoltan
    0-3
    Kelemen Miklós
  • Andras Zoltan
    0-3
    Popescu Horia
  • Andras Zoltan
    1-3
    Savina Dan
  • Andras Zoltan
    3-0
    Korodi Dániel
  • Andras Zoltan
    3-1
    Baciu Cristian
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Popescu Horia
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Savina Dan
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Korodi Dániel
  • Kelemen Miklós
    2-3
    Baciu Cristian
  • Popescu Horia
    2-3
    Savina Dan
  • Popescu Horia
    3-0
    Korodi Dániel
  • Popescu Horia
    3-2
    Baciu Cristian
  • Savina Dan
    3-0
    Korodi Dániel
  • Savina Dan
    2-3
    Baciu Cristian
  • Korodi Dániel
    0-3
    Baciu Cristian
  • csoport: 9
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Szabó Zoltán
    1-3
    Mikk Aurelian Victor
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Kopacz András
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Gal Arpad
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Dumitru Ovidiu
  • Bobu Stefan Minodor
    3-2
    Mikk Aurelian Victor
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Kopacz András
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Gal Arpad
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Dumitru Ovidiu
  • Mikk Aurelian Victor
    3-2
    Kopacz András
  • Mikk Aurelian Victor
    0-3
    Gal Arpad
  • Mikk Aurelian Victor
    0-3
    Dumitru Ovidiu
  • Kopacz András
    1-3
    Gal Arpad
  • Kopacz András
    1-3
    Dumitru Ovidiu
  • Gal Arpad
    0-3
    Dumitru Ovidiu
  • csoport: 10
  • Suciu Andrei
    1-3
    Angi Zoltán
  • Suciu Andrei
    3-2
    Cojocaru Nicusor
  • Suciu Andrei
    3-0
    Tamás Vivien
  • Suciu Andrei
    2-3
    Rusu Gavril
  • Suciu Andrei
    3-0
    Monu Claudiu
  • Angi Zoltán
    3-0
    Cojocaru Nicusor
  • Angi Zoltán
    1-3
    Tamás Vivien
  • Angi Zoltán
    1-3
    Rusu Gavril
  • Angi Zoltán
    3-0
    Monu Claudiu
  • Cojocaru Nicusor
    0-3
    Tamás Vivien
  • Cojocaru Nicusor
    2-3
    Rusu Gavril
  • Cojocaru Nicusor
    3-2
    Monu Claudiu
  • Tamás Vivien
    0-3
    Rusu Gavril
  • Tamás Vivien
    3-1
    Monu Claudiu
  • Rusu Gavril
    3-1
    Monu Claudiu
  • csoport: 11
  • Ambrus Zoltan
    2-3
    Sisca Nicusor
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Miklos Botond
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Bernad Csaba
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Jakab Zoltan
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Miklos Botond
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Bernad Csaba
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Jakab Zoltan
  • Miklos Botond
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Miklos Botond
    3-0
    Bernad Csaba
  • Miklos Botond
    3-0
    Jakab Zoltan
  • Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    Bernad Csaba
  • Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    Jakab Zoltan
  • Bernad Csaba
    3-2
    Jakab Zoltan
  • csoport: 1
  • Constantin Filip
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Constantin Filip
    3-1
    Boér Anita
  • Constantin Filip
    3-0
    Miklos Adel
  • Ambrus Zoltan
    0-3
    Boér Anita
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Miklos Adel
  • Boér Anita
    3-0
    Miklos Adel
  • csoport: 2
  • Luca Ioan
    1-3
    Minca Paul
  • Luca Ioan
    3-0
    Andras Peter
  • Luca Ioan
    3-1
    Radu Ciprian
  • Minca Paul
    3-1
    Andras Peter
  • Minca Paul
    3-1
    Radu Ciprian
  • Andras Peter
    0-3
    Radu Ciprian
  • csoport: 3
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Adorjan Zoltan
    1-3
    Csiki Szabolcs
  • Adorjan Zoltan
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Ferenczi Robert
  • csoport: 4
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Benedek Alex
  • Csurulya Gyula
    2-3
    Korodi Csaba
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Saulea Bogdan
  • Benedek Alex
    0-3
    Korodi Csaba
  • Benedek Alex
    0-3
    Saulea Bogdan
  • Korodi Csaba
    3-0
    Saulea Bogdan
  • csoport: 5
  • Tirlea Gheorghe
    3-1
    Cinebuji Attila
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Baciu Cristian
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Bartha Ferenc
  • Cinebuji Attila
    3-1
    Baciu Cristian
  • Cinebuji Attila
    3-1
    Bartha Ferenc
  • Baciu Cristian
    2-3
    Bartha Ferenc
  • csoport: 6
  • Prodan Daniel
    3-1
    Hajdu Istvan
  • Prodan Daniel
    0-3
    Gal Arpad
  • Prodan Daniel
    3-0
    Savina Dan
  • Hajdu Istvan
    1-3
    Gal Arpad
  • Hajdu Istvan
    3-2
    Savina Dan
  • Gal Arpad
    3-2
    Savina Dan
  • csoport: 7
  • Zamfirache Ioan
    2-3
    Antal Dászkel József
  • Zamfirache Ioan
    3-0
    Angi Zoltán
  • Zamfirache Ioan
    0-3
    Mikk Aurelian Victor
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Angi Zoltán
  • Antal Dászkel József
    3-2
    Mikk Aurelian Victor
  • Angi Zoltán
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • csoport: 8
  • Kelemen Miklós
    1-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Kelemen Miklós
    0-3
    Miklos Botond
  • Kelemen Miklós
    1-3
    Tamás Vivien
  • Simo Jozsef Tibor
    3-0
    Miklos Botond
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Tamás Vivien
  • Miklos Botond
    1-3
    Tamás Vivien
  • csoport: 9
  • Dumitru Ovidiu
    3-2
    Popescu Horia
  • Dumitru Ovidiu
    0-3
    Csiki Istvan
  • Dumitru Ovidiu
    3-1
    Bernad Csaba
  • Popescu Horia
    3-1
    Csiki Istvan
  • Popescu Horia
    3-0
    Bernad Csaba
  • Csiki Istvan
    3-0
    Bernad Csaba
  • csoport: 10
  • Rusu Gavril
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Rusu Gavril
    3-1
    Csordás Lajos
  • Rusu Gavril
    2-3
    Bartos Csongor
  • Bobu Stefan Minodor
    1-3
    Csordás Lajos
  • Bobu Stefan Minodor
    1-3
    Bartos Csongor
  • Csordás Lajos
    3-2
    Bartos Csongor
  • csoport: 11
  • Sisca Nicusor
    2-3
    Suciu Andrei
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Nagy Árpád
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Csibi Arpad
  • Suciu Andrei
    3-0
    Nagy Árpád
  • Suciu Andrei
    3-2
    Csibi Arpad
  • Nagy Árpád
    2-3
    Csibi Arpad
  • Top 32
  • Constantin Filip
    3-0
  • Prodan Daniel
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • Popescu Horia
    3-0
  • 0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
  • Luca Ioan
    1-3
    Sisca Nicusor
  • Bartos Csongor
    0-3
    Csiki Szabolcs
  • 0-3
    Korodi Csaba
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Csiki Istvan
  • Suciu Andrei
    3-2
    Boér Anita
  • 0-3
    Gal Arpad
  • Antal Dászkel József
    3-0
  • 0-3
    Rusu Gavril
  • Tamás Vivien
    3-2
    Cinebuji Attila
  • 0-3
    Minca Paul
  • Top 16
  • Constantin Filip
    2-3
    Prodan Daniel
  • Popescu Horia
    2-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Tirlea Gheorghe
    1-3
    Sisca Nicusor
  • Csiki Szabolcs
    2-3
    Korodi Csaba
  • Boariu Timofte Dănuț
    1-3
    Csurulya Gyula
  • Suciu Andrei
    3-1
    Gal Arpad
  • Antal Dászkel József
    2-3
    Rusu Gavril
  • Tamás Vivien
    3-1
    Minca Paul
  • Top 8
  • Prodan Daniel
    0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Sisca Nicusor
    2-3
    Korodi Csaba
  • Csurulya Gyula
    3-1
    Suciu Andrei
  • Rusu Gavril
    1-3
    Tamás Vivien
  • Top 4
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Korodi Csaba
  • Csurulya Gyula
    3-1
    Tamás Vivien
  • Top 1-2
  • Simo Jozsef Tibor
    3-2
    Csurulya Gyula
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csiki Istvan
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
  • 2
    Constantin Filip
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 3
    Bartos Csongor
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    4
  • 4
    Beno Katalin
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Minca Paul
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Adorjan Zoltan
    3-1
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    2
  • 2
    Csordás Lajos
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 3
    Luca Ioan
    3-2
    3-2
    3-1
    1-3
    3
    1
  • 4
    Benedek Zoltán
    3-2
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    5
  • 5
    Csibi Arpad
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Nagy Árpád
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 3
    Benedek Alex
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 4
    Miklos Adel
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Apopei Rares Gabriel
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cinebuji Attila
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
  • 2
    Jakab Szabolcs
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 3
    Radu Ciprian
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    4
  • 4
    Boér Anita
    0-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    3
  • 5
    Csurulya Gyula
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tirlea Gheorghe
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 2
    Andras Peter
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    3
  • 3
    Portariuc Gheorge
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    5
  • 4
    Ferenczi Robert
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
  • 5
    Korodi Krisztián
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Hajdu Istvan
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csiki Szabolcs
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3
  • 2
    Antal Dászkel József
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    2
  • 3
    Saulea Bogdan
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    4
  • 4
    Vasile Gabriel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Prodan Daniel
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 6
    Andras Imre
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bartha Ferenc
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2-3
    2
    4
  • 2
    Zamfirache Ioan
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Korodi Csaba
    2-3
    3-0
    3-2
    2-3
    3-2
    3
    3
  • 4
    Vass Péter
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 5
    Simo Jozsef Tibor
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 6
    Rogin Florin
    3-2
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Andras Zoltan
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    5
  • 2
    Kelemen Miklós
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    4
    1
  • 3
    Popescu Horia
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 4
    Savina Dan
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    2
  • 5
    Korodi Dániel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Baciu Cristian
    1-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    4
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szabó Zoltán
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 2
    Bobu Stefan Minodor
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
    4
    2
  • 3
    Mikk Aurelian Victor
    3-1
    2-3
    3-2
    0-3
    0-3
    2
    4
  • 4
    Kopacz András
    3-0
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    1
    5
  • 5
    Gal Arpad
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3
    3
  • 6
    Dumitru Ovidiu
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Suciu Andrei
    1-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Angi Zoltán
    3-1
    3-0
    1-3
    1-3
    3-0
    3
    3
  • 3
    Cojocaru Nicusor
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    5
  • 4
    Tamás Vivien
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    4
  • 5
    Rusu Gavril
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 6
    Monu Claudiu
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ambrus Zoltan
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Sisca Nicusor
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Miklos Botond
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Bernad Csaba
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
  • 6
    Jakab Zoltan
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Constantin Filip
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Ambrus Zoltan
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Boér Anita
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Miklos Adel
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Luca Ioan
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 2
    Minca Paul
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 3
    Andras Peter
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Radu Ciprian
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Adorjan Zoltan
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Csiki Szabolcs
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    Ferenczi Robert
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csurulya Gyula
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Benedek Alex
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 3
    Korodi Csaba
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Saulea Bogdan
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tirlea Gheorghe
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Cinebuji Attila
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 3
    Baciu Cristian
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Bartha Ferenc
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Prodan Daniel
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Hajdu Istvan
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Gal Arpad
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
  • 4
    Savina Dan
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zamfirache Ioan
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Antal Dászkel József
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 3
    Angi Zoltán
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Mikk Aurelian Victor
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kelemen Miklós
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 2
    Simo Jozsef Tibor
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 3
    Miklos Botond
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    3
  • 4
    Tamás Vivien
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dumitru Ovidiu
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    3
  • 2
    Popescu Horia
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Csiki Istvan
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 4
    Bernad Csaba
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Rusu Gavril
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    1
  • 2
    Bobu Stefan Minodor
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • 3
    Csordás Lajos
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
  • 4
    Bartos Csongor
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    2
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sisca Nicusor
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Suciu Andrei
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 3
    Nagy Árpád
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Csibi Arpad
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...