Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Incepatori

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Incepatori

Cupa Miercurea Ciuc - 2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Miercurea Ciuc
Helyszín: Sala de Sport a Școlii Gen. József Attila
Cím: Bd. Fratiei nr 20
Kezdés időpontja: March 24, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: March 24, 2019, 17:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Simo Jozsef Tibor
    3-2
    Csurulya Gyula
  • Top 4
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Korodi Csaba
  • Csurulya Gyula
    3-1
    Tamás Vivien
  • Top 8
  • Prodan Daniel
    0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Sisca Nicusor
    2-3
    Korodi Csaba
  • Csurulya Gyula
    3-1
    Suciu Andrei
  • Rusu Gavril
    1-3
    Tamás Vivien
  • Top 16
  • Constantin Filip
    2-3
    Prodan Daniel
  • Popescu Horia
    2-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Tirlea Gheorghe
    1-3
    Sisca Nicusor
  • Csiki Szabolcs
    2-3
    Korodi Csaba
  • Boariu Timofte Dănuț
    1-3
    Csurulya Gyula
  • Suciu Andrei
    3-1
    Gal Arpad
  • Antal Dászkel József
    2-3
    Rusu Gavril
  • Tamás Vivien
    3-1
    Minca Paul
  • Top 32
  • Constantin Filip
    3-0
  • Prodan Daniel
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • Popescu Horia
    3-0
  • 0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
  • Luca Ioan
    1-3
    Sisca Nicusor
  • Bartos Csongor
    0-3
    Csiki Szabolcs
  • 0-3
    Korodi Csaba
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Csiki Istvan
  • Suciu Andrei
    3-2
    Boér Anita
  • 0-3
    Gal Arpad
  • Antal Dászkel József
    3-0
  • 0-3
    Rusu Gavril
  • Tamás Vivien
    3-2
    Cinebuji Attila
  • 0-3
    Minca Paul
  • csoport: Felső: 11
  • Sisca Nicusor
    2-3
    Suciu Andrei
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Nagy Árpád
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Csibi Arpad
  • Suciu Andrei
    3-0
    Nagy Árpád
  • Suciu Andrei
    3-2
    Csibi Arpad
  • Nagy Árpád
    2-3
    Csibi Arpad
  • csoport: Felső: 10
  • Rusu Gavril
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Rusu Gavril
    3-1
    Csordás Lajos
  • Rusu Gavril
    2-3
    Bartos Csongor
  • Bobu Stefan Minodor
    1-3
    Csordás Lajos
  • Bobu Stefan Minodor
    1-3
    Bartos Csongor
  • Csordás Lajos
    3-2
    Bartos Csongor
  • csoport: Felső: 9
  • Dumitru Ovidiu
    3-2
    Popescu Horia
  • Dumitru Ovidiu
    0-3
    Csiki Istvan
  • Dumitru Ovidiu
    3-1
    Bernad Csaba
  • Popescu Horia
    3-1
    Csiki Istvan
  • Popescu Horia
    3-0
    Bernad Csaba
  • Csiki Istvan
    3-0
    Bernad Csaba
  • csoport: Felső: 8
  • Kelemen Miklós
    1-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Kelemen Miklós
    0-3
    Miklos Botond
  • Kelemen Miklós
    1-3
    Tamás Vivien
  • Simo Jozsef Tibor
    3-0
    Miklos Botond
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Tamás Vivien
  • Miklos Botond
    1-3
    Tamás Vivien
  • csoport: Felső: 7
  • Zamfirache Ioan
    2-3
    Antal Dászkel József
  • Zamfirache Ioan
    3-0
    Angi Zoltán
  • Zamfirache Ioan
    0-3
    Mikk Aurelian Victor
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Angi Zoltán
  • Antal Dászkel József
    3-2
    Mikk Aurelian Victor
  • Angi Zoltán
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • csoport: Felső: 6
  • Prodan Daniel
    3-1
    Hajdu Istvan
  • Prodan Daniel
    0-3
    Gal Arpad
  • Prodan Daniel
    3-0
    Savina Dan
  • Hajdu Istvan
    1-3
    Gal Arpad
  • Hajdu Istvan
    3-2
    Savina Dan
  • Gal Arpad
    3-2
    Savina Dan
  • csoport: Felső: 5
  • Tirlea Gheorghe
    3-1
    Cinebuji Attila
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Baciu Cristian
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Bartha Ferenc
  • Cinebuji Attila
    3-1
    Baciu Cristian
  • Cinebuji Attila
    3-1
    Bartha Ferenc
  • Baciu Cristian
    2-3
    Bartha Ferenc
  • csoport: Felső: 4
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Benedek Alex
  • Csurulya Gyula
    2-3
    Korodi Csaba
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Saulea Bogdan
  • Benedek Alex
    0-3
    Korodi Csaba
  • Benedek Alex
    0-3
    Saulea Bogdan
  • Korodi Csaba
    3-0
    Saulea Bogdan
  • csoport: Felső: 3
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Adorjan Zoltan
    1-3
    Csiki Szabolcs
  • Adorjan Zoltan
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Ferenczi Robert
  • csoport: Felső: 2
  • Luca Ioan
    1-3
    Minca Paul
  • Luca Ioan
    3-0
    Andras Peter
  • Luca Ioan
    3-1
    Radu Ciprian
  • Minca Paul
    3-1
    Andras Peter
  • Minca Paul
    3-1
    Radu Ciprian
  • Andras Peter
    0-3
    Radu Ciprian
  • csoport: Felső: 1
  • Constantin Filip
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Constantin Filip
    3-1
    Boér Anita
  • Constantin Filip
    3-0
    Miklos Adel
  • Ambrus Zoltan
    0-3
    Boér Anita
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Miklos Adel
  • Boér Anita
    3-0
    Miklos Adel
  • csoport: Alsó: 11
  • Ambrus Zoltan
    2-3
    Sisca Nicusor
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Miklos Botond
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Bernad Csaba
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Jakab Zoltan
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Miklos Botond
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Bernad Csaba
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Jakab Zoltan
  • Miklos Botond
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Miklos Botond
    3-0
    Bernad Csaba
  • Miklos Botond
    3-0
    Jakab Zoltan
  • Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    Bernad Csaba
  • Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    Jakab Zoltan
  • Bernad Csaba
    3-2
    Jakab Zoltan
  • csoport: Alsó: 10
  • Suciu Andrei
    1-3
    Angi Zoltán
  • Suciu Andrei
    3-2
    Cojocaru Nicusor
  • Suciu Andrei
    3-0
    Tamás Vivien
  • Suciu Andrei
    2-3
    Rusu Gavril
  • Suciu Andrei
    3-0
    Monu Claudiu
  • Angi Zoltán
    3-0
    Cojocaru Nicusor
  • Angi Zoltán
    1-3
    Tamás Vivien
  • Angi Zoltán
    1-3
    Rusu Gavril
  • Angi Zoltán
    3-0
    Monu Claudiu
  • Cojocaru Nicusor
    0-3
    Tamás Vivien
  • Cojocaru Nicusor
    2-3
    Rusu Gavril
  • Cojocaru Nicusor
    3-2
    Monu Claudiu
  • Tamás Vivien
    0-3
    Rusu Gavril
  • Tamás Vivien
    3-1
    Monu Claudiu
  • Rusu Gavril
    3-1
    Monu Claudiu
  • csoport: Alsó: 9
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Szabó Zoltán
    1-3
    Mikk Aurelian Victor
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Kopacz András
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Gal Arpad
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Dumitru Ovidiu
  • Bobu Stefan Minodor
    3-2
    Mikk Aurelian Victor
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Kopacz András
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Gal Arpad
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Dumitru Ovidiu
  • Mikk Aurelian Victor
    3-2
    Kopacz András
  • Mikk Aurelian Victor
    0-3
    Gal Arpad
  • Mikk Aurelian Victor
    0-3
    Dumitru Ovidiu
  • Kopacz András
    1-3
    Gal Arpad
  • Kopacz András
    1-3
    Dumitru Ovidiu
  • Gal Arpad
    0-3
    Dumitru Ovidiu
  • csoport: Alsó: 8
  • Andras Zoltan
    0-3
    Kelemen Miklós
  • Andras Zoltan
    0-3
    Popescu Horia
  • Andras Zoltan
    1-3
    Savina Dan
  • Andras Zoltan
    3-0
    Korodi Dániel
  • Andras Zoltan
    3-1
    Baciu Cristian
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Popescu Horia
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Savina Dan
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Korodi Dániel
  • Kelemen Miklós
    2-3
    Baciu Cristian
  • Popescu Horia
    2-3
    Savina Dan
  • Popescu Horia
    3-0
    Korodi Dániel
  • Popescu Horia
    3-2
    Baciu Cristian
  • Savina Dan
    3-0
    Korodi Dániel
  • Savina Dan
    2-3
    Baciu Cristian
  • Korodi Dániel
    0-3
    Baciu Cristian
  • csoport: Alsó: 7
  • Bartha Ferenc
    0-3
    Zamfirache Ioan
  • Bartha Ferenc
    3-2
    Korodi Csaba
  • Bartha Ferenc
    3-0
    Vass Péter
  • Bartha Ferenc
    0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Bartha Ferenc
    2-3
    Rogin Florin
  • Zamfirache Ioan
    0-3
    Korodi Csaba
  • Zamfirache Ioan
    3-1
    Vass Péter
  • Zamfirache Ioan
    3-0
    Simo Jozsef Tibor
  • Zamfirache Ioan
    3-0
    Rogin Florin
  • Korodi Csaba
    3-2
    Vass Péter
  • Korodi Csaba
    2-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Korodi Csaba
    3-2
    Rogin Florin
  • Vass Péter
    0-3
    Simo Jozsef Tibor
  • Vass Péter
    3-2
    Rogin Florin
  • Simo Jozsef Tibor
    3-0
    Rogin Florin
  • csoport: Alsó: 6
  • Csiki Szabolcs
    0-3
    Antal Dászkel József
  • Csiki Szabolcs
    3-1
    Saulea Bogdan
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Vasile Gabriel
  • Csiki Szabolcs
    1-3
    Prodan Daniel
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Andras Imre
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Saulea Bogdan
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Vasile Gabriel
  • Antal Dászkel József
    0-3
    Prodan Daniel
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Andras Imre
  • Saulea Bogdan
    3-0
    Vasile Gabriel
  • Saulea Bogdan
    0-3
    Prodan Daniel
  • Saulea Bogdan
    3-2
    Andras Imre
  • Vasile Gabriel
    0-3
    Prodan Daniel
  • Vasile Gabriel
    0-3
    Andras Imre
  • Prodan Daniel
    3-0
    Andras Imre
  • csoport: Alsó: 5
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Andras Peter
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Portariuc Gheorge
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Tirlea Gheorghe
    3-2
    Hajdu Istvan
  • Andras Peter
    3-0
    Portariuc Gheorge
  • Andras Peter
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Andras Peter
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Andras Peter
    0-3
    Hajdu Istvan
  • Portariuc Gheorge
    0-3
    Ferenczi Robert
  • Portariuc Gheorge
    3-1
    Korodi Krisztián
  • Portariuc Gheorge
    1-3
    Hajdu Istvan
  • Ferenczi Robert
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Ferenczi Robert
    0-3
    Hajdu Istvan
  • Korodi Krisztián
    0-3
    Hajdu Istvan
  • csoport: Alsó: 4
  • Cinebuji Attila
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Cinebuji Attila
    3-0
    Radu Ciprian
  • Cinebuji Attila
    3-0
    Boér Anita
  • Cinebuji Attila
    2-3
    Csurulya Gyula
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    Radu Ciprian
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    Boér Anita
  • Jakab Szabolcs
    0-3
    Csurulya Gyula
  • Radu Ciprian
    1-3
    Boér Anita
  • Radu Ciprian
    0-3
    Csurulya Gyula
  • Boér Anita
    0-3
    Csurulya Gyula
  • csoport: Alsó: 3
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Nagy Árpád
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Benedek Alex
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Miklos Adel
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Apopei Rares Gabriel
  • Nagy Árpád
    1-3
    Benedek Alex
  • Nagy Árpád
    3-1
    Miklos Adel
  • Nagy Árpád
    3-0
    Apopei Rares Gabriel
  • Benedek Alex
    3-2
    Miklos Adel
  • Benedek Alex
    3-1
    Apopei Rares Gabriel
  • Miklos Adel
    3-2
    Apopei Rares Gabriel
  • csoport: Alsó: 2
  • Adorjan Zoltan
    3-1
    Csordás Lajos
  • Adorjan Zoltan
    2-3
    Luca Ioan
  • Adorjan Zoltan
    2-3
    Benedek Zoltán
  • Adorjan Zoltan
    3-2
    Csibi Arpad
  • Csordás Lajos
    2-3
    Luca Ioan
  • Csordás Lajos
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Csordás Lajos
    3-0
    Csibi Arpad
  • Luca Ioan
    3-1
    Benedek Zoltán
  • Luca Ioan
    1-3
    Csibi Arpad
  • Benedek Zoltán
    1-3
    Csibi Arpad
  • csoport: Alsó: 1
  • Csiki Istvan
    0-3
    Constantin Filip
  • Csiki Istvan
    3-1
    Bartos Csongor
  • Csiki Istvan
    3-0
    Beno Katalin
  • Csiki Istvan
    0-3
    Minca Paul
  • Constantin Filip
    3-2
    Bartos Csongor
  • Constantin Filip
    3-0
    Beno Katalin
  • Constantin Filip
    3-2
    Minca Paul
  • Bartos Csongor
    3-2
    Beno Katalin
  • Bartos Csongor
    1-3
    Minca Paul
  • Beno Katalin
    1-3
    Minca Paul
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Csiki Istvan 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Constantin Filip 
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Bartos Csongor 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 4
    Beno Katalin 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Minca Paul 
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Adorjan Zoltan 
     
    3-1
    2-3
    2-3
    3-2
    2
  • 2
    Csordás Lajos 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Luca Ioan 
    3-2
    3-2
     
    3-1
    1-3
    3
  • 4
    Benedek Zoltán 
    3-2
    0-3
    1-3
     
    1-3
    1
  • 5
    Csibi Arpad 
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Boariu Timofte Dănuț 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Nagy Árpád 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Benedek Alex 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Miklos Adel 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Apopei Rares Gabriel 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Cinebuji Attila 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
  • 2
    Jakab Szabolcs 
    1-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Radu Ciprian 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    0-3
    1
  • 4
    Boér Anita 
    0-3
    3-0
    3-1
     
    0-3
    2
  • 5
    Csurulya Gyula 
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tirlea Gheorghe 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
  • 2
    Andras Peter 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3
  • 3
    Portariuc Gheorge 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-1
    1-3
    1
  • 4
    Ferenczi Robert 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    0-3
    2
  • 5
    Korodi Krisztián 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Hajdu Istvan 
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Csiki Szabolcs 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
  • 2
    Antal Dászkel József 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    4
  • 3
    Saulea Bogdan 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-2
    2
  • 4
    Vasile Gabriel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Prodan Daniel 
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-0
    5
  • 6
    Andras Imre 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bartha Ferenc 
     
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2-3
    2
  • 2
    Zamfirache Ioan 
    3-0
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Korodi Csaba 
    2-3
    3-0
     
    3-2
    2-3
    3-2
    3
  • 4
    Vass Péter 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 5
    Simo Jozsef Tibor 
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Rogin Florin 
    3-2
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Andras Zoltan 
     
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Kelemen Miklós 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    4
  • 3
    Popescu Horia 
    3-0
    1-3
     
    2-3
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Savina Dan 
    3-1
    0-3
    3-2
     
    3-0
    2-3
    3
  • 5
    Korodi Dániel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Baciu Cristian 
    1-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Szabó Zoltán 
     
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3-1
    2-3
    4
  • 3
    Mikk Aurelian Victor 
    3-1
    2-3
     
    3-2
    0-3
    0-3
    2
  • 4
    Kopacz András 
    3-0
    0-3
    2-3
     
    1-3
    1-3
    1
  • 5
    Gal Arpad 
    3-0
    1-3
    3-0
    3-1
     
    0-3
    3
  • 6
    Dumitru Ovidiu 
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
     
    5
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Suciu Andrei 
     
    1-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Angi Zoltán 
    3-1
     
    3-0
    1-3
    1-3
    3-0
    3
  • 3
    Cojocaru Nicusor 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    2-3
    3-2
    1
  • 4
    Tamás Vivien 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    0-3
    3-1
    3
  • 5
    Rusu Gavril 
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
     
    3-1
    5
  • 6
    Monu Claudiu 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ambrus Zoltan 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Sisca Nicusor 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Miklos Botond 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Cucu Poenariu Claudius 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Bernad Csaba 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 6
    Jakab Zoltan 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Constantin Filip 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Ambrus Zoltan 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Boér Anita 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Miklos Adel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Luca Ioan 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Minca Paul 
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Andras Peter 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Radu Ciprian 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Boariu Timofte Dănuț 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Adorjan Zoltan 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Csiki Szabolcs 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    Ferenczi Robert 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Csurulya Gyula 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Benedek Alex 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Korodi Csaba 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    Saulea Bogdan 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tirlea Gheorghe 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Cinebuji Attila 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Baciu Cristian 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Bartha Ferenc 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Prodan Daniel 
     
    3-1
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Hajdu Istvan 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Gal Arpad 
    3-0
    3-1
     
    3-2
    3
  • 4
    Savina Dan 
    0-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Zamfirache Ioan 
     
    2-3
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Antal Dászkel József 
    3-2
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Angi Zoltán 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Mikk Aurelian Victor 
    3-0
    2-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kelemen Miklós 
     
    1-3
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    Simo Jozsef Tibor 
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Miklos Botond 
    3-0
    0-3
     
    1-3
    1
  • 4
    Tamás Vivien 
    3-1
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dumitru Ovidiu 
     
    3-2
    0-3
    3-1
    2
  • 2
    Popescu Horia 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Csiki Istvan 
    3-0
    1-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Bernad Csaba 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Rusu Gavril 
     
    3-0
    3-1
    2-3
    2
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    0-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    Csordás Lajos 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    Bartos Csongor 
    3-2
    3-1
    2-3
     
    2
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sisca Nicusor 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Suciu Andrei 
    3-2
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Nagy Árpád 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Csibi Arpad 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
Támogatók