Cupa Lazarea 2019 feb. 9 - Amatori-Incepatori

Cupa Lazarea 2019 feb. 9 - Amatori-Incepatori

Cupa Lazarea 2019 feb. 9 - Amatori-Incepatori

by Amatur Romania
35.00 Ron
Ország: Románia Város: Lazarea Helyszín: Sala Polivalentă Cím: -
Kezdés időpontja: February 09, 2019, 08:00 Befejezés időpontja: February 09, 2019, 20:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Damian Mircea
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Damian Mircea
    3-0
    Strugar Ioan
  • Damian Mircea
    3-0
    Creta Petru
  • Damian Mircea
    3-1
    Vass Péter
  • Mákszem Szabolcs
    1-3
    Strugar Ioan
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Creta Petru
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Vass Péter
  • Strugar Ioan
    3-1
    Creta Petru
  • Strugar Ioan
    3-0
    Vass Péter
  • Creta Petru
    3-0
    Vass Péter
  • csoport: 2
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Sterczer Sándor
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Kulcsár Lóránd
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Gergely István
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Csiki Ioan
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Gergely István
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Csiki Ioan
  • Kulcsár Lóránd
    3-0
    Gergely István
  • Kulcsár Lóránd
    3-0
    Csiki Ioan
  • Gergely István
    3-0
    Csiki Ioan
  • csoport: 3
  • Fotia Iulian
    3-0
    Elekes Csaba
  • Fotia Iulian
    3-1
    Szakács Attila
  • Fotia Iulian
    3-0
    Bartos Csongor
  • Fotia Iulian
    3-0
    Nagy Árpád
  • Elekes Csaba
    0-3
    Szakács Attila
  • Elekes Csaba
    2-3
    Bartos Csongor
  • Elekes Csaba
    3-1
    Nagy Árpád
  • Szakács Attila
    3-0
    Bartos Csongor
  • Szakács Attila
    3-0
    Nagy Árpád
  • Bartos Csongor
    3-0
    Nagy Árpád
  • csoport: 4
  • Matei Dumitru
    3-0
    Tódor Csaba
  • Matei Dumitru
    3-0
    Pasca Lucian
  • Matei Dumitru
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Matei Dumitru
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Tódor Csaba
    3-1
    Pasca Lucian
  • Tódor Csaba
    3-2
    Kelemen Miklós
  • Tódor Csaba
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Pasca Lucian
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Pasca Lucian
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • csoport: 5
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Köntzey József
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Benedek Alex
  • Spaller Tiberiu
    1-3
    Iliescu Lucian
  • Köntzey József
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Köntzey József
    3-0
    Benedek Alex
  • Köntzey József
    0-3
    Iliescu Lucian
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Benedek Alex
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Iliescu Lucian
  • Benedek Alex
    0-3
    Iliescu Lucian
  • csoport: 6
  • Bumbu Pavel
    1-3
    Oncioiu Gabriel
  • Bumbu Pavel
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Bumbu Pavel
    2-3
    Adorjan Zoltan
  • Bumbu Pavel
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Oncioiu Gabriel
    2-3
    Lőrinczi Béla
  • Oncioiu Gabriel
    2-3
    Adorjan Zoltan
  • Oncioiu Gabriel
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Lőrinczi Béla
    3-1
    Adorjan Zoltan
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Adorjan Zoltan
    3-0
    Ferenczi Robert
  • csoport: 7
  • Badaluta Marian
    0-3
    Demeter Arpad
  • Badaluta Marian
    3-0
    Márkos Sándor
  • Badaluta Marian
    3-0
    Pralea Constantin
  • Badaluta Marian
    3-0
    Todoran Gabriel
  • Demeter Arpad
    3-0
    Márkos Sándor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Pralea Constantin
  • Demeter Arpad
    3-0
    Todoran Gabriel
  • Márkos Sándor
    3-2
    Pralea Constantin
  • Márkos Sándor
    3-1
    Todoran Gabriel
  • Pralea Constantin
    1-3
    Todoran Gabriel
  • csoport: 8
  • Burghelea Florin
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Burghelea Florin
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Burghelea Florin
    3-1
    Butunoiu Dorin
  • Burghelea Florin
    3-0
    Kopacz András
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Butunoiu Dorin
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Kopacz András
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Lupescu Nicolae
    3-1
    Kopacz András
  • Butunoiu Dorin
    3-0
    Kopacz András
  • csoport: 9
  • Bartha Zsolt Attila
    1-3
    Kovács Eduárd
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Csiki Istvan
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Kovács Eduárd
    2-3
    Csiki Istvan
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Movileanu Neculae
    2-3
    Csiki Istvan
  • Movileanu Neculae
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Csiki Istvan
    3-1
    Benedek Zoltán
  • csoport: 10
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Visan Victor
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Nagy Attila
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Cir Florin
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Tamás Vivien
  • Visan Victor
    3-0
    Nagy Attila
  • Visan Victor
    3-2
    Cir Florin
  • Visan Victor
    3-0
    Tamás Vivien
  • Nagy Attila
    2-3
    Cir Florin
  • Nagy Attila
    3-0
    Tamás Vivien
  • Cir Florin
    3-0
    Tamás Vivien
  • csoport: 11
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-1
    Fülöp László
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-1
    Ailioale Gheorghe
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-0
    Andras Zoltan
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-0
    Petra Ioan
  • Fülöp László
    3-2
    Ailioale Gheorghe
  • Fülöp László
    3-1
    Andras Zoltan
  • Fülöp László
    3-0
    Petra Ioan
  • Ailioale Gheorghe
    1-3
    Andras Zoltan
  • Ailioale Gheorghe
    3-0
    Petra Ioan
  • Andras Zoltan
    3-1
    Petra Ioan
  • csoport: 12
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Campian Zoltan
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Vaszi Dénes
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Hajnal Attila
  • Campian Zoltan
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Campian Zoltan
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Campian Zoltan
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Campian Zoltan
    3-0
    Hajnal Attila
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Hajnal Attila
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Olaru Dragomir
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Hajnal Attila
  • Olaru Dragomir
    2-3
    Hajnal Attila
  • csoport: 13
  • Canea Kocsis András
    1-3
    Raduly Ovidiu
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Mandru Marin
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Angi Zoltán
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Illyés Elemér
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Nechiti Dumitru
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Mandru Marin
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Angi Zoltán
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Illyés Elemér
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Nechiti Dumitru
  • Mandru Marin
    2-3
    Angi Zoltán
  • Mandru Marin
    3-2
    Illyés Elemér
  • Mandru Marin
    3-2
    Nechiti Dumitru
  • Angi Zoltán
    3-0
    Illyés Elemér
  • Angi Zoltán
    0-3
    Nechiti Dumitru
  • Illyés Elemér
    0-3
    Nechiti Dumitru
  • csoport: 14
  • Loghin Florin
    3-2
    Urzica Ioan
  • Loghin Florin
    3-0
    Csíki Szabolcs
  • Loghin Florin
    3-1
    Marginean Mihai
  • Loghin Florin
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Loghin Florin
    3-0
    Minca Paul
  • Urzica Ioan
    3-2
    Csíki Szabolcs
  • Urzica Ioan
    3-1
    Marginean Mihai
  • Urzica Ioan
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Urzica Ioan
    3-0
    Minca Paul
  • Csíki Szabolcs
    0-3
    Marginean Mihai
  • Csíki Szabolcs
    2-3
    Jakab Szabolcs
  • Csíki Szabolcs
    3-0
    Minca Paul
  • Marginean Mihai
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Marginean Mihai
    3-0
    Minca Paul
  • Jakab Szabolcs
    3-0
    Minca Paul
  • csoport: 15
  • Bartha István Zsolt
    2-3
    Acriva Marian
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Darie Gabriel
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Suciu Andrei
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Miklos Botond
  • Acriva Marian
    3-1
    Darie Gabriel
  • Acriva Marian
    3-0
    Suciu Andrei
  • Acriva Marian
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Acriva Marian
    3-0
    Miklos Botond
  • Darie Gabriel
    3-1
    Suciu Andrei
  • Darie Gabriel
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Darie Gabriel
    3-0
    Miklos Botond
  • Suciu Andrei
    3-1
    Pralea David Constantin
  • Suciu Andrei
    3-1
    Miklos Botond
  • Pralea David Constantin
    0-3
    Miklos Botond
  • csoport: 16
  • Bedő József
    0-3
    Kis István
  • Bedő József
    2-3
    Mezei Mihai
  • Bedő József
    1-3
    Ghitu Liviu
  • Bedő József
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Bedő József
    3-2
    Gábor Attila
  • Kis István
    3-0
    Mezei Mihai
  • Kis István
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Kis István
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Kis István
    3-0
    Gábor Attila
  • Mezei Mihai
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Mezei Mihai
    3-1
    Zsigmond Tamás
  • Mezei Mihai
    2-3
    Gábor Attila
  • Ghitu Liviu
    3-2
    Zsigmond Tamás
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Gábor Attila
  • Zsigmond Tamás
    1-3
    Gábor Attila
  • csoport: 17
  • Nitu Serban
    0-3
    Geréd Ferenc
  • Nitu Serban
    3-0
    Damian Vasile
  • Nitu Serban
    3-0
    Bartha Ferenc
  • Nitu Serban
    3-0
    Lukács Andor
  • Nitu Serban
    3-0
    Czimbalmos Gyula
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Damian Vasile
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Bartha Ferenc
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Lukács Andor
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Czimbalmos Gyula
  • Damian Vasile
    3-1
    Bartha Ferenc
  • Damian Vasile
    3-0
    Lukács Andor
  • Damian Vasile
    3-0
    Czimbalmos Gyula
  • Bartha Ferenc
    1-3
    Lukács Andor
  • Bartha Ferenc
    3-2
    Czimbalmos Gyula
  • Lukács Andor
    3-2
    Czimbalmos Gyula
  • csoport: 18
  • Vajda Ernő
    2-3
    Darjan Daniel
  • Vajda Ernő
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Vajda Ernő
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Vajda Ernő
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Vajda Ernő
    3-0
    Man Sergiu
  • Darjan Daniel
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Darjan Daniel
    3-2
    Ambrus Zoltan
  • Darjan Daniel
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Darjan Daniel
    3-0
    Man Sergiu
  • Bardocz Ferenc
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Man Sergiu
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Ambrus Zoltan
    1-3
    Man Sergiu
  • Lemhényi Tamás
    0-3
    Man Sergiu
  • csoport: 19
  • Ene Florin
    3-2
    Imecs Attila
  • Ene Florin
    3-0
    Bordás László
  • Ene Florin
    3-0
    Tirlea Gheorghe
  • Ene Florin
    3-0
    Szabo Robert
  • Ene Florin
    3-1
    Ambrus Arnold
  • Imecs Attila
    3-0
    Bordás László
  • Imecs Attila
    0-3
    Tirlea Gheorghe
  • Imecs Attila
    3-0
    Szabo Robert
  • Imecs Attila
    3-2
    Ambrus Arnold
  • Bordás László
    3-1
    Tirlea Gheorghe
  • Bordás László
    3-1
    Szabo Robert
  • Bordás László
    0-3
    Ambrus Arnold
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Szabo Robert
  • Tirlea Gheorghe
    0-3
    Ambrus Arnold
  • Szabo Robert
    0-3
    Ambrus Arnold
  • csoport: 20
  • Ilie Octavian Marius
    1-3
    Kurennoi Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    1-3
    Bartha Laszlo Sr
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Olah Ignac
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Csibi Arpad
  • Kurennoi Andrei
    3-1
    Bartha Laszlo Sr
  • Kurennoi Andrei
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Kurennoi Andrei
    3-0
    Olah Ignac
  • Kurennoi Andrei
    3-0
    Csibi Arpad
  • Bartha Laszlo Sr
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Bartha Laszlo Sr
    3-0
    Olah Ignac
  • Bartha Laszlo Sr
    3-0
    Csibi Arpad
  • Szabó Zoltán
    0-3
    Olah Ignac
  • Szabó Zoltán
    3-1
    Csibi Arpad
  • Olah Ignac
    3-0
    Csibi Arpad
  • csoport: 1
  • Damian Mircea
    3-2
    Tódor Csaba
  • Damian Mircea
    3-0
    Bartos Csongor
  • Damian Mircea
    3-0
    Gergely István
  • Tódor Csaba
    3-0
    Bartos Csongor
  • Tódor Csaba
    3-0
    Gergely István
  • Bartos Csongor
    1-3
    Gergely István
  • csoport: 2
  • Kovacs Istvan
    1-3
    Spaller Tiberiu
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Pasca Lucian
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Elekes Csaba
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Pasca Lucian
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Elekes Csaba
  • Pasca Lucian
    3-0
    Elekes Csaba
  • csoport: 3
  • Fotia Iulian
    3-1
    Adorjan Zoltan
  • Fotia Iulian
    3-0
    Köntzey József
  • Fotia Iulian
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Adorjan Zoltan
    0-3
    Köntzey József
  • Adorjan Zoltan
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Köntzey József
    3-0
    Kelemen Miklós
  • csoport: 4
  • Matei Dumitru
    2-3
    Badaluta Marian
  • Matei Dumitru
    0-3
    Oncioiu Gabriel
  • Matei Dumitru
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Badaluta Marian
    2-3
    Oncioiu Gabriel
  • Badaluta Marian
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Oncioiu Gabriel
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • csoport: 5
  • Iliescu Lucian
    3-2
    Lazar Dumitru
  • Iliescu Lucian
    3-0
    Márkos Sándor
  • Iliescu Lucian
    2-3
    Bumbu Pavel
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Márkos Sándor
  • Lazar Dumitru
    1-3
    Bumbu Pavel
  • Márkos Sándor
    1-3
    Bumbu Pavel
  • csoport: 6
  • Lőrinczi Béla
    0-3
    Bartha Zsolt Attila
  • Lőrinczi Béla
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • Lőrinczi Béla
    2-3
    Todoran Gabriel
  • Bartha Zsolt Attila
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • Bartha Zsolt Attila
    3-2
    Todoran Gabriel
  • Lupescu Nicolae
    3-2
    Todoran Gabriel
  • csoport: 7
  • Demeter Arpad
    3-1
    Visan Victor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Csiki Istvan
  • Demeter Arpad
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Visan Victor
    3-0
    Csiki Istvan
  • Visan Victor
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Csiki Istvan
    3-2
    Butunoiu Dorin
  • csoport: 8
  • Burghelea Florin
    3-1
    Fülöp László
  • Burghelea Florin
    3-0
    Cir Florin
  • Burghelea Florin
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Fülöp László
    3-1
    Cir Florin
  • Fülöp László
    3-2
    Movileanu Neculae
  • Cir Florin
    2-3
    Movileanu Neculae
  • csoport: 9
  • Kovács Eduárd
    1-3
    Losonczi Dénes
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Andras Zoltan
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Nagy Attila
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Andras Zoltan
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Nagy Attila
  • Andras Zoltan
    2-3
    Nagy Attila
  • csoport: 10
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Canea Kocsis András
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Campian Zoltan
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Ailioale Gheorghe
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Campian Zoltan
  • Canea Kocsis András
    2-3
    Ailioale Gheorghe
  • Campian Zoltan
    2-3
    Ailioale Gheorghe
  • csoport: 11
  • Lőrincz Ferenc Attila
    2-3
    Urzica Ioan
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-2
    Nechiti Dumitru
  • Lőrincz Ferenc Attila
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Urzica Ioan
    1-3
    Nechiti Dumitru
  • Urzica Ioan
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Nechiti Dumitru
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • csoport: 12
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Marginean Mihai
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Mandru Marin
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Marginean Mihai
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Mandru Marin
  • Marginean Mihai
    2-3
    Mandru Marin
  • csoport: 13
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Mezei Mihai
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Darie Gabriel
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Mezei Mihai
    3-1
    Darie Gabriel
  • Mezei Mihai
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Darie Gabriel
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • csoport: 14
  • Loghin Florin
    3-0
    Nitu Serban
  • Loghin Florin
    3-0
    Ghitu Liviu
  • Loghin Florin
    3-1
    Suciu Andrei
  • Nitu Serban
    3-0
    Ghitu Liviu
  • Nitu Serban
    3-0
    Suciu Andrei
  • Ghitu Liviu
    3-2
    Suciu Andrei
  • csoport: 15
  • Acriva Marian
    3-0
    Vajda Ernő
  • Acriva Marian
    3-2
    Damian Vasile
  • Acriva Marian
    3-0
    Bedő József
  • Vajda Ernő
    3-1
    Damian Vasile
  • Vajda Ernő
    1-3
    Bedő József
  • Damian Vasile
    0-3
    Bedő József
  • csoport: 16
  • Kis István
    3-1
    Imecs Attila
  • Kis István
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Kis István
    3-0
    Lukács Andor
  • Imecs Attila
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Imecs Attila
    3-0
    Lukács Andor
  • Bardocz Ferenc
    3-1
    Lukács Andor
  • csoport: 17
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Bartha Laszlo Sr
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Ambrus Arnold
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Man Sergiu
  • Bartha Laszlo Sr
    3-1
    Ambrus Arnold
  • Bartha Laszlo Sr
    3-0
    Man Sergiu
  • Ambrus Arnold
    0-3
    Man Sergiu
  • csoport: 18
  • Darjan Daniel
    3-1
    Strugar Ioan
  • Darjan Daniel
    3-2
    Ilie Octavian Marius
  • Darjan Daniel
    3-0
    Bordás László
  • Strugar Ioan
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Strugar Ioan
    3-0
    Bordás László
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Bordás László
  • csoport: 19
  • Ene Florin
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Ene Florin
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Ene Florin
    3-0
    Olah Ignac
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Olah Ignac
  • Mákszem Szabolcs
    3-2
    Olah Ignac
  • csoport: 20
  • Kurennoi Andrei
    3-0
    Szakács Attila
  • Kurennoi Andrei
    3-0
    Kulcsár Lóránd
  • Kurennoi Andrei
    3-0
    Creta Petru
  • Szakács Attila
    2-3
    Kulcsár Lóránd
  • Szakács Attila
    3-1
    Creta Petru
  • Kulcsár Lóránd
    3-2
    Creta Petru
  • Top 64
  • Damian Mircea
    3-0
  • Visan Victor
    3-2
    Lovász Vilmos
  • Geréd Ferenc
    3-0
  • 0-3
    Kis István
  • Losonczi Dénes
    3-0
  • 0-3
    Strugar Ioan
  • Bedő József
    1-3
    Kovacs Istvan
  • 0-3
    Burghelea Florin
  • Bumbu Pavel
    3-0
  • Köntzey József
    0-3
    Nitu Serban
  • Sterczer Sándor
    3-0
  • 0-3
    Vaszi Dénes
  • Raduly Ovidiu
    3-0
  • 0-3
    Kurennoi Andrei
  • Lőrincz Ferenc Attila
    1-3
    Bartha Zsolt Attila
  • 0-3
    Oncioiu Gabriel
  • Fotia Iulian
    3-0
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Bartha István Zsolt
  • Ene Florin
    3-0
  • 0-3
    Loghin Florin
  • Nechiti Dumitru
    3-0
  • 0-3
    Kulcsár Lóránd
  • Mezei Mihai
    0-3
    Badaluta Marian
  • 0-3
    Lupescu Nicolae
  • Demeter Arpad
    3-0
  • Tódor Csaba
    3-1
    Imecs Attila
  • Bartha Laszlo Sr
    3-0
  • 0-3
    Canea Kocsis András
  • Acriva Marian
    3-0
  • 0-3
    Darjan Daniel
  • Kovács Eduárd
    1-3
    Fülöp László
  • 0-3
    Spaller Tiberiu
  • Top 32
  • Damian Mircea
    2-3
    Visan Victor
  • Geréd Ferenc
    2-3
    Kis István
  • Losonczi Dénes
    3-2
    Strugar Ioan
  • Kovacs Istvan
    1-3
    Burghelea Florin
  • Bumbu Pavel
    3-2
    Nitu Serban
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Raduly Ovidiu
    3-2
    Kurennoi Andrei
  • Bartha Zsolt Attila
    3-0
    Oncioiu Gabriel
  • Fotia Iulian
    2-3
    Lazar Dumitru
  • Ene Florin
    3-1
    Loghin Florin
  • Nechiti Dumitru
    3-1
    Kulcsár Lóránd
  • Badaluta Marian
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Demeter Arpad
    3-1
    Tódor Csaba
  • Bartha Laszlo Sr
    1-3
    Canea Kocsis András
  • Acriva Marian
    0-3
    Darjan Daniel
  • Fülöp László
    0-3
    Spaller Tiberiu
  • Top 16
  • Visan Victor
    3-0
    Kis István
  • Losonczi Dénes
    2-3
    Burghelea Florin
  • Bumbu Pavel
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Raduly Ovidiu
    3-2
    Bartha Zsolt Attila
  • Lazar Dumitru
    2-3
    Ene Florin
  • Nechiti Dumitru
    1-3
    Badaluta Marian
  • Demeter Arpad
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Darjan Daniel
    0-3
    Spaller Tiberiu
  • Top 8
  • Visan Victor
    3-2
    Burghelea Florin
  • Bumbu Pavel
    3-2
    Raduly Ovidiu
  • Ene Florin
    3-2
    Badaluta Marian
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Spaller Tiberiu
  • Top 4
  • Visan Victor
    0-3
    Bumbu Pavel
  • Ene Florin
    1-3
    Canea Kocsis András
  • Top 1-2
  • Bumbu Pavel
    3-2
    Canea Kocsis András
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Damian Mircea
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Mákszem Szabolcs
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 3
    Strugar Ioan
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 4
    Creta Petru
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Vass Péter
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Sterczer Sándor
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Kulcsár Lóránd
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Gergely István
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Csiki Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fotia Iulian
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Elekes Csaba
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 3
    Szakács Attila
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Bartos Csongor
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Nagy Árpád
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Matei Dumitru
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Tódor Csaba
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 3
    Pasca Lucian
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Kelemen Miklós
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Spaller Tiberiu
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    2
  • 2
    Köntzey József
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
  • 3
    Lőrincz Zoltán
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 4
    Benedek Alex
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Iliescu Lucian
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bumbu Pavel
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    4
  • 2
    Oncioiu Gabriel
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Lőrinczi Béla
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 4
    Adorjan Zoltan
    3-2
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    2
  • 5
    Ferenczi Robert
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Badaluta Marian
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Demeter Arpad
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Márkos Sándor
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
  • 4
    Pralea Constantin
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Todoran Gabriel
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Burghelea Florin
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Lazar Dumitru
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Lupescu Nicolae
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 4
    Butunoiu Dorin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Kopacz András
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bartha Zsolt Attila
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Kovács Eduárd
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    1
  • 3
    Movileanu Neculae
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Csiki Istvan
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 5
    Benedek Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Visan Victor
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 3
    Nagy Attila
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Cir Florin
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 5
    Tamás Vivien
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lőrincz Ferenc Attila
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Fülöp László
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Ailioale Gheorghe
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Andras Zoltan
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 5
    Petra Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Losonczi Dénes
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Campian Zoltan
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Vaszi Dénes
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 4
    Bobu Stefan Minodor
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Olaru Dragomir
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 6
    Hajnal Attila
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Canea Kocsis András
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Raduly Ovidiu
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 3
    Mandru Marin
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
  • 4
    Angi Zoltán
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    5
  • 5
    Illyés Elemér
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Nechiti Dumitru
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Urzica Ioan
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Csíki Szabolcs
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 4
    Marginean Mihai
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 5
    Jakab Szabolcs
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
  • 6
    Minca Paul
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bartha István Zsolt
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Acriva Marian
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Darie Gabriel
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Suciu Andrei
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • 5
    Pralea David Constantin
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Miklos Botond
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bedő József
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
  • 2
    Kis István
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Mezei Mihai
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3
    2
  • 4
    Ghitu Liviu
    3-1
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 5
    Zsigmond Tamás
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Gábor Attila
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    5
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Geréd Ferenc
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Damian Vasile
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Bartha Ferenc
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • 5
    Lukács Andor
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • 6
    Czimbalmos Gyula
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Darjan Daniel
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Bardocz Ferenc
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Ambrus Zoltan
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 5
    Lemhényi Tamás
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Man Sergiu
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ene Florin
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Imecs Attila
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 3
    Bordás László
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4
  • 4
    Tirlea Gheorghe
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    5
  • 5
    Szabo Robert
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Ambrus Arnold
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilie Octavian Marius
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 2
    Kurennoi Andrei
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Bartha Laszlo Sr
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Szabó Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 5
    Olah Ignac
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 6
    Csibi Arpad
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Damian Mircea
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Tódor Csaba
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Bartos Csongor
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Gergely István
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 2
    Spaller Tiberiu
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Pasca Lucian
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Elekes Csaba
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fotia Iulian
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Adorjan Zoltan
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Köntzey József
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Kelemen Miklós
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Matei Dumitru
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 2
    Badaluta Marian
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
  • 3
    Oncioiu Gabriel
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
  • 4
    Lőrincz Zoltán
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iliescu Lucian
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 2
    Lazar Dumitru
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • 3
    Márkos Sándor
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Bumbu Pavel
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lőrinczi Béla
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 2
    Bartha Zsolt Attila
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    2
  • 3
    Lupescu Nicolae
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 4
    Todoran Gabriel
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Demeter Arpad
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Visan Victor
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Csiki Istvan
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Butunoiu Dorin
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Burghelea Florin
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Fülöp László
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
  • 3
    Cir Florin
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Movileanu Neculae
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovács Eduárd
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 2
    Losonczi Dénes
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Andras Zoltan
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Nagy Attila
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 2
    Canea Kocsis András
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
  • 3
    Campian Zoltan
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Ailioale Gheorghe
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lőrincz Ferenc Attila
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 2
    Urzica Ioan
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
  • 3
    Nechiti Dumitru
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 4
    Bobu Stefan Minodor
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaszi Dénes
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Bartha István Zsolt
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Marginean Mihai
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Mandru Marin
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Raduly Ovidiu
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Mezei Mihai
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 3
    Darie Gabriel
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Jakab Szabolcs
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Nitu Serban
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Ghitu Liviu
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Suciu Andrei
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Acriva Marian
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Vajda Ernő
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3
  • 3
    Damian Vasile
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Bedő József
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kis István
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Imecs Attila
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Bardocz Ferenc
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Lukács Andor
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Geréd Ferenc
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Bartha Laszlo Sr
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Ambrus Arnold
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Man Sergiu
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Darjan Daniel
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Strugar Ioan
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Ilie Octavian Marius
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Bordás László
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ene Florin
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Sterczer Sándor
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Mákszem Szabolcs
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Olah Ignac
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kurennoi Andrei
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Szakács Attila
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Kulcsár Lóránd
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
  • 4
    Creta Petru
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...