Cupa Lazarea 2018 - Open

Cupa Lazarea 2018 - Open

Cupa Lazarea 2018 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Lazarea
Helyszín: Sala de sport
Cím: Centru
Kezdés időpontja: December 08, 2018, 14:00
Befejezés időpontja: December 08, 2018, 23:55
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Kántor Imre Zoltán 1  
     
     
     
     
  • Kincses József 3  
    Kincses József 2  
     
     
     
  • Fazakas Gergely 3  
    Fazakas Gergely 3  
     
     
     
  • Imecs F Attila 2  
     
    Fazakas Gergely 1  
     
     
  • Fancsali Kálmán 0  
     
    Dénes Ferenc 3  
     
     
  • Dénes Ferenc 3  
    Dénes Ferenc 3  
     
     
     
  • participant Tókos Pál 3  
    participant Tókos Pál 0  
     
     
     
  • Szakáli Csaba 0  
     
     
    Dénes Ferenc 0  
    Poloțca Ștefan  
  • Fazakas Attila 3  
     
     
    Poloțca Ștefan 3  
     
  • Keresztes Zoltán 0  
    Fazakas Attila 3  
     
     
     
  • Pelaghie Ioan 3  
    Pelaghie Ioan 2  
     
     
     
  • Macovei Cristi 0  
     
    Fazakas Attila 0  
     
     
  • Poloțca Ștefan 3  
     
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
  • Ciuca Sorin 1  
    Poloțca Ștefan 3  
     
     
     
  • László Levente 2  
    Colcer Nicolae 0  
     
     
     
  • Colcer Nicolae 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    6-2-0
    22-8
    18
  • 2.
    Dénes Ferenc
    6-3-0
    22-13
    18
  • 3.
    Fazakas Attila
    7-1-0
    21-10
    21
  • 4.
    Fazakas Gergely
    4-3-0
    13-14
    12
  • 5.
    Pelaghie Ioan
    4-3-0
    15-14
    12
  • 6.
    Colcer Nicolae
    4-3-0
    16-12
    12
  • 7.
    Kincses József
    3-4-0
    13-13
    9
  • 8.
    participant Tókos Pál
    3-4-0
    14-14
    9
  • 9.
    Macovei Cristi
    4-2-0
    13-12
    12
  • 10.
    Fancsali Kálmán
    4-2-0
    13-9
    12
  • 11.
    Szakáli Csaba
    4-2-0
    14-9
    12
  • 12.
    Imecs F Attila
    3-3-0
    14-12
    9
  • 13.
    Ciuca Sorin
    3-3-0
    12-12
    9
  • 14.
    Kántor Imre Zoltán
    3-2-0
    11-9
    9
  • 15.
    Keresztes Zoltán
    3-3-0
    11-13
    9
  • 16.
    László Levente
    2-3-0
    9-11
    6
  • 17.
    Babics Tamas
    2-3-0
    7-13
    6
  • 18.
    Gecse Alpár
    2-3-0
    9-13
    6
  • 19.
    Veres János
    1-3-0
    4-9
    3
  • 20.
    Szántó Lajos
    1-4-0
    8-13
    3
  • 21.
    Jánosi Attila
    1-4-0
    7-12
    3
  • 22.
    Oncioiu Gabriel
    0-5-0
    3-15
    0
  • 23.
    Cazacu Florin
    0-5-0
    4-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Szakáli Csaba
    4-1-0
    14-6
    12
  • 2.
    Macovei Cristi
    4-1-0
    13-9
    12
  • 3.
    Dénes Ferenc
    3-2-0
    13-9
    9
  • 4.
    Keresztes Zoltán
    3-2-0
    11-10
    9
  • Jánosi Attila
    1-4-0
    7-12
    3
  • Oncioiu Gabriel
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Fazakas Attila
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Fancsali Kálmán
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Pelaghie Ioan
    3-2-0
    10-11
    9
  • 4.
    participant Tókos Pál
    2-3-0
    11-11
    6
  • Szántó Lajos
    1-4-0
    8-13
    3
  • Cazacu Florin
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Colcer Nicolae
    3-2-0
    13-7
    9
  • 2.
    Imecs F Attila
    3-2-0
    12-9
    9
  • 3.
    Ciuca Sorin
    3-2-0
    11-9
    9
  • Babics Tamas
    2-3-0
    7-13
    6
  • 4.
    Kincses József
    2-3-0
    8-9
    6
  • Gecse Alpár
    2-3-0
    9-13
    6
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Kántor Imre Zoltán
    3-1-0
    10-6
    9
  • 4.
    László Levente
    2-2-0
    7-8
    6
  • 2.
    Poloțca Ștefan
    2-2-0
    10-7
    6
  • 3.
    Fazakas Gergely
    2-2-0
    6-7
    6
  • Veres János
    1-3-0
    4-9
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Top 4
  • Fazakas Gergely
    1-3
    Dénes Ferenc
  • Fazakas Attila
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Top 8
  • Kincses József
    2-3
    Fazakas Gergely
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Fazakas Attila
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Top 16
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Kincses József
  • Fazakas Gergely
    3-2
    Imecs F Attila
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Dénes Ferenc
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Fazakas Attila
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Macovei Cristi
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Ciuca Sorin
  • László Levente
    2-3
    Colcer Nicolae
  • csoport: Alsó: 4
  • Macovei Cristi
    3-2
    Dénes Ferenc
  • Macovei Cristi
    3-2
    Keresztes Zoltán
  • Macovei Cristi
    3-1
    Jánosi Attila
  • Macovei Cristi
    1-3
    Szakáli Csaba
  • Macovei Cristi
    3-1
    Oncioiu Gabriel
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Jánosi Attila
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Szakáli Csaba
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Oncioiu Gabriel
  • Keresztes Zoltán
    3-2
    Jánosi Attila
  • Keresztes Zoltán
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Keresztes Zoltán
    3-0
    Oncioiu Gabriel
  • Jánosi Attila
    0-3
    Szakáli Csaba
  • Jánosi Attila
    3-0
    Oncioiu Gabriel
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Oncioiu Gabriel
  • csoport: Alsó: 3
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Fazakas Attila
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Pelaghie Ioan
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Cazacu Florin
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Szántó Lajos
  • Fazakas Attila
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Fazakas Attila
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Fazakas Attila
    3-1
    Cazacu Florin
  • Fazakas Attila
    3-1
    Szántó Lajos
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Cazacu Florin
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Szántó Lajos
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Cazacu Florin
  • Pelaghie Ioan
    3-2
    Szántó Lajos
  • Cazacu Florin
    1-3
    Szántó Lajos
  • csoport: Alsó: 2
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Ciuca Sorin
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Gecse Alpár
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Imecs F Attila
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Babics Tamas
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Kincses József
  • Ciuca Sorin
    3-1
    Gecse Alpár
  • Ciuca Sorin
    2-3
    Imecs F Attila
  • Ciuca Sorin
    3-0
    Babics Tamas
  • Ciuca Sorin
    3-2
    Kincses József
  • Gecse Alpár
    3-2
    Imecs F Attila
  • Gecse Alpár
    2-3
    Babics Tamas
  • Gecse Alpár
    0-3
    Kincses József
  • Imecs F Attila
    3-1
    Babics Tamas
  • Imecs F Attila
    3-0
    Kincses József
  • Babics Tamas
    0-3
    Kincses József
  • csoport: Alsó: 1
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Veres János
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    László Levente
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Veres János
    0-3
    László Levente
  • Veres János
    0-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Veres János
    3-0
    Fazakas Gergely
  • László Levente
    1-3
    Kántor Imre Zoltán
  • László Levente
    0-3
    Fazakas Gergely
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Fazakas Gergely
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Veres János 
    1-3
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    László Levente 
    3-2
    3-0
     
    1-3
    0-3
    2
  • 4
    Kántor Imre Zoltán 
    3-2
    3-0
    3-1
     
    1-3
    3
  • 5
    Fazakas Gergely 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Colcer Nicolae 
     
    3-0
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Ciuca Sorin 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Gecse Alpár 
    3-2
    1-3
     
    3-2
    2-3
    0-3
    2
  • 4
    Imecs F Attila 
    1-3
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Babics Tamas 
    3-2
    0-3
    3-2
    1-3
     
    0-3
    2
  • 6
    Kincses József 
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tókos Pál 
     
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Fazakas Attila 
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Pelaghie Ioan 
    3-2
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3
  • 5
    Cazacu Florin 
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Szántó Lajos 
    2-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Macovei Cristi 
     
    3-2
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
    4
  • 2
    Dénes Ferenc 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    2-3
    3-2
    3
  • 3
    Keresztes Zoltán 
    2-3
    0-3
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Jánosi Attila 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Szakáli Csaba 
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Oncioiu Gabriel 
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók