Cupa Lazarea 2018 - Amatori

Cupa Lazarea 2018 - Amatori

Cupa Lazarea 2018 - Amatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Lazarea
Helyszín: Sala de sport
Cím: in centru
Kezdés időpontja: December 08, 2018, 09:00
Befejezés időpontja: December 08, 2018, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Badaluta Marian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Badaluta Marian 2  
     
     
     
     
  • Bedő József 3  
    Bedő József 3  
     
     
     
     
  • Ambrus Zoltan 0  
     
    Bedő József 3  
     
     
     
  • Szekely Zoltan 3  
     
    Héja Zoltán 1  
     
     
     
  • 0  
    Szekely Zoltan 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Héja Zoltán 3  
     
     
     
     
  • Héja Zoltán 3  
     
     
    Bedő József 1  
     
     
  • Kovacs Istvan 3  
     
     
    Loghin Florin 3  
     
     
  • 0  
    Kovacs Istvan 3  
     
     
     
     
  • Demeter Arpad 3  
    Demeter Arpad 1  
     
     
     
     
  • Péter László 0  
     
    Kovacs Istvan 2  
     
     
     
  • Geréd Ferenc 0  
     
    Loghin Florin 3  
     
     
     
  • Loghin Florin 3  
    Loghin Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Mákszem Szabolcs 1  
     
     
     
     
  • Mákszem Szabolcs 3  
     
     
     
    Loghin Florin 2  
    Lovász Vilmos  
  • Lovász Vilmos 3  
     
     
     
    Lovász Vilmos 3  
     
  • 0  
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
  • Pralea Constantin 0  
    Márkos Sándor 0  
     
     
     
     
  • Márkos Sándor 3  
     
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
  • Kis István 1  
     
    Lőrincz Zoltán 2  
     
     
     
  • Lőrincz Zoltán 3  
    Lőrincz Zoltán 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Kovács Eduárd 1  
     
     
     
     
  • Kovács Eduárd 3  
     
     
    Lovász Vilmos 3  
     
     
  • Vajda Ernő 3  
     
     
    Vajda Ernő 1  
     
     
  • 0  
    Vajda Ernő 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Strugar Ioan 2  
     
     
     
     
  • Strugar Ioan 3  
     
    Vajda Ernő 3  
     
     
     
  • Urzica Ioan 3  
     
    Urzica Ioan 1  
     
     
     
  • Raduly Ovidiu 2  
    Urzica Ioan 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Losonczi Dénes 1  
     
     
     
     
  • Losonczi Dénes 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Lovász Vilmos
    11-2-0
    37-14
    33
  • 2.
    Loghin Florin
    10-3-0
    34-17
    30
  • 3.
    Vajda Ernő
    11-1-0
    34-9
    33
  • 4.
    Bedő József
    9-3-0
    29-15
    27
  • 5.
    Kovacs Istvan
    10-1-0
    32-10
    30
  • 6.
    Urzica Ioan
    9-2-0
    29-11
    27
  • 7.
    Héja Zoltán
    9-2-0
    30-16
    27
  • 8.
    Lőrincz Zoltán
    8-3-0
    26-15
    24
  • 9.
    Badaluta Marian
    9-1-0
    29-7
    27
  • 10.
    Losonczi Dénes
    9-1-0
    28-5
    27
  • 11.
    Kovács Eduárd
    8-2-0
    25-9
    24
  • 12.
    Strugar Ioan
    8-2-0
    26-8
    24
  • 13.
    Mákszem Szabolcs
    8-2-0
    25-13
    24
  • 14.
    Márkos Sándor
    7-3-0
    24-14
    21
  • 15.
    Szekely Zoltan
    7-3-0
    23-14
    21
  • 16.
    Demeter Arpad
    6-4-0
    24-13
    18
  • 17.
    Kis István
    7-2-0
    24-12
    21
  • 18.
    Geréd Ferenc
    7-2-0
    22-13
    21
  • 19.
    Raduly Ovidiu
    6-3-0
    21-11
    18
  • 20.
    Péter László
    6-3-0
    20-10
    18
  • 21.
    Ambrus Zoltan
    5-4-0
    20-15
    15
  • 22.
    Pralea Constantin
    3-6-0
    16-21
    9
  • 23.
    Váncsa Zoltán
    6-2-0
    19-10
    18
  • 24.
    Pop Sabin
    6-2-0
    21-14
    18
  • 25.
    Bajkó Ernő
    4-4-0
    14-16
    12
  • 26.
    Lupescu Nicolae
    4-4-0
    14-14
    12
  • 27.
    Boariu Timofte Dănuț
    4-4-0
    17-13
    12
  • 28.
    Bardocz Ferenc
    4-4-0
    14-13
    12
  • 29.
    Nagy Attila
    4-4-0
    15-13
    12
  • 30.
    Balan Viorel
    4-4-0
    14-13
    12
  • 31.
    Ilie Octavian Marius
    4-4-0
    13-14
    12
  • 32.
    Angi Zoltán
    3-5-0
    9-19
    9
  • 33.
    Suciu Andrei
    3-5-0
    11-17
    9
  • 34.
    Mandru Aurel
    3-5-0
    14-15
    9
  • 35.
    Tódor Csaba
    3-5-0
    12-16
    9
  • 36.
    Vaszi Dénes
    3-5-0
    11-18
    9
  • 37.
    Bobu Stefan Minodor
    3-5-0
    12-18
    9
  • 38.
    Mindru Marin
    3-5-0
    15-16
    9
  • 39.
    Csiki Szabolcs
    3-5-0
    13-18
    9
  • 40.
    Mezei Mihai
    3-5-0
    13-18
    9
  • 41.
    Andras Zoltan
    3-5-0
    11-15
    9
  • 42.
    Bartos Csongor
    2-6-0
    8-19
    6
  • 43.
    Kelemen Miklós
    2-6-0
    11-19
    6
  • 44.
    Szabó Zoltán
    2-6-0
    8-21
    6
  • 45.
    Ghitu Liviu
    2-3-0
    10-11
    6
  • 46.
    Creta Petru
    2-3-0
    8-11
    6
  • 47.
    Csiki Istvan
    1-4-0
    3-12
    3
  • 48.
    Cucu Poenariu Claudius
    1-4-0
    3-14
    3
  • 49.
    Cosarca Mihaita
    1-4-0
    5-13
    3
  • 50.
    Vass Péter
    1-4-0
    4-12
    3
  • 51.
    Gergely István
    1-4-0
    5-12
    3
  • 52.
    Lőrinczi Béla
    1-4-0
    7-12
    3
  • 53.
    Málnási Eke Ferenc
    1-4-0
    6-12
    3
  • 54.
    Dumitrescu Sorin
    1-4-0
    8-12
    3
  • 55.
    Petra Ioan
    1-4-0
    8-12
    3
  • 56.
    Burján István
    0-5-0
    0-15
    0
  • 57.
    Kopacz András
    0-5-0
    1-15
    0
  • 58.
    Olaru Dragomir
    0-5-0
    1-15
    0
  • 59.
    Héja Zsolt
    0-5-0
    1-15
    0
  • 60.
    Timar Ioan
    0-5-0
    0-15
    0
  • 61.
    Illyés Elemér
    0-5-0
    4-15
    0
  • 62.
    Lemhényi Tamás
    0-5-0
    1-15
    0
  • 63.
    Csata Sebestyén
    0-5-0
    0-15
    0
  • 64.
    Jakab Szabolcs
    0-5-0
    3-15
    0
  • 65.
    Gidro Béla
    0-5-0
    0-15
    0
  • 66.
    Pralea David Constantin
    0-5-0
    4-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Kis István
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Péter László
    2-1-0
    7-4
    6
  • Bajkó Ernő
    1-2-0
    5-6
    3
  • Bartos Csongor
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Strugar Ioan
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Geréd Ferenc
    2-1-0
    7-6
    6
  • Suciu Andrei
    1-2-0
    4-7
    3
  • Mandru Aurel
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 2.
    Márkos Sándor
    2-1-0
    7-6
    6
  • 1.
    Szekely Zoltan
    2-1-0
    6-6
    6
  • Pop Sabin
    1-2-0
    6-7
    3
  • Mezei Mihai
    1-2-0
    6-6
    3
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Héja Zoltán
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Urzica Ioan
    2-1-0
    7-4
    6
  • Mindru Marin
    1-2-0
    6-6
    3
  • Tódor Csaba
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Vajda Ernő
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Ambrus Zoltan
    1-2-0
    6-6
    3
  • Boariu Timofte Dănuț
    1-2-0
    5-6
    3
  • Angi Zoltán
    1-2-0
    3-8
    3
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Kovács Eduárd
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Bedő József
    2-1-0
    6-5
    6
  • Nagy Attila
    1-2-0
    4-7
    3
  • Kelemen Miklós
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Kovacs Istvan
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Raduly Ovidiu
    2-1-0
    7-4
    6
  • Bardocz Ferenc
    1-2-0
    4-6
    3
  • Vaszi Dénes
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Mákszem Szabolcs
    3-0-0
    9-4
    9
  • Lupescu Nicolae
    1-2-0
    4-6
    3
  • Váncsa Zoltán
    1-2-0
    4-8
    3
  • 2.
    Pralea Constantin
    1-2-0
    7-6
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Lovász Vilmos
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Loghin Florin
    2-1-0
    6-5
    6
  • Csiki Szabolcs
    1-2-0
    6-8
    3
  • Bobu Stefan Minodor
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Losonczi Dénes
    3-0-0
    9-2
    9
  • Ilie Octavian Marius
    1-2-0
    3-8
    3
  • 2.
    Demeter Arpad
    1-2-0
    7-6
    3
  • Andras Zoltan
    1-2-0
    3-6
    3
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Badaluta Marian
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Lőrincz Zoltán
    2-1-0
    6-4
    6
  • Balan Viorel
    1-2-0
    4-6
    3
  • Szabó Zoltán
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 2.
    Héja Zoltán
    4-1-0
    14-7
    12
  • 1.
    Kis István
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Szekely Zoltan
    4-1-0
    12-5
    12
  • 4.
    Suciu Andrei
    2-3-0
    7-10
    6
  • Vass Péter
    1-4-0
    4-12
    3
  • Pralea David Constantin
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Geréd Ferenc
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Ambrus Zoltan
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Tódor Csaba
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Mezei Mihai
    2-3-0
    7-12
    6
  • Petra Ioan
    1-4-0
    8-12
    3
  • Héja Zsolt
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Pop Sabin
    5-0-0
    15-7
    15
  • 2.
    Bedő József
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Boariu Timofte Dănuț
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Mindru Marin
    2-3-0
    9-10
    6
  • Málnási Eke Ferenc
    1-4-0
    6-12
    3
  • Csata Sebestyén
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Urzica Ioan
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Raduly Ovidiu
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Nagy Attila
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Angi Zoltán
    2-3-0
    6-11
    6
  • Cucu Poenariu Claudius
    1-4-0
    3-14
    3
  • Illyés Elemér
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Vajda Ernő
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Mákszem Szabolcs
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Bardocz Ferenc
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Kelemen Miklós
    2-3-0
    8-10
    6
  • Cosarca Mihaita
    1-4-0
    5-13
    3
  • Olaru Dragomir
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Kovács Eduárd
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Lovász Vilmos
    3-2-0
    13-7
    9
  • 3.
    Lupescu Nicolae
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Vaszi Dénes
    3-2-0
    10-9
    9
  • Ghitu Liviu
    2-3-0
    10-11
    6
  • Gidro Béla
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Kovacs Istvan
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Demeter Arpad
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Bobu Stefan Minodor
    3-2-0
    9-9
    9
  • 4.
    Pralea Constantin
    2-3-0
    9-12
    6
  • Lőrinczi Béla
    1-4-0
    7-12
    3
  • Jakab Szabolcs
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Váncsa Zoltán
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Balan Viorel
    3-2-0
    10-7
    9
  • 3.
    Ilie Octavian Marius
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Csiki Szabolcs
    2-3-0
    7-10
    6
  • Creta Petru
    2-3-0
    8-11
    6
  • Lemhényi Tamás
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 3.
    Lőrincz Zoltán
    4-1-0
    12-6
    12
  • 1.
    Loghin Florin
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Péter László
    4-1-0
    13-3
    12
  • 4.
    Andras Zoltan
    2-3-0
    8-9
    6
  • Csiki Istvan
    1-4-0
    3-12
    3
  • Timar Ioan
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Losonczi Dénes
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Strugar Ioan
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Bajkó Ernő
    3-2-0
    9-10
    9
  • 4.
    Szabó Zoltán
    2-3-0
    8-12
    6
  • Dumitrescu Sorin
    1-4-0
    8-12
    3
  • Kopacz András
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Badaluta Marian
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Márkos Sándor
    4-1-0
    14-5
    12
  • 3.
    Mandru Aurel
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Bartos Csongor
    2-3-0
    7-10
    6
  • Gergely István
    1-4-0
    5-12
    3
  • Burján István
    0-5-0
    0-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Loghin Florin
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Top 4
  • Bedő József
    1-3
    Loghin Florin
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Vajda Ernő
  • Top 8
  • Bedő József
    3-1
    Héja Zoltán
  • Kovacs Istvan
    2-3
    Loghin Florin
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Vajda Ernő
    3-1
    Urzica Ioan
  • Top 16
  • Badaluta Marian
    2-3
    Bedő József
  • Szekely Zoltan
    2-3
    Héja Zoltán
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Demeter Arpad
  • Loghin Florin
    3-1
    Mákszem Szabolcs
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Márkos Sándor
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Kovács Eduárd
  • Vajda Ernő
    3-2
    Strugar Ioan
  • Urzica Ioan
    3-1
    Losonczi Dénes
  • Top 32
  • Badaluta Marian
    3-0
  • Bedő József
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Szekely Zoltan
    3-0
  • 0-3
    Héja Zoltán
  • Kovacs Istvan
    3-0
  • Demeter Arpad
    3-0
    Péter László
  • Geréd Ferenc
    0-3
    Loghin Florin
  • 0-3
    Mákszem Szabolcs
  • Lovász Vilmos
    3-0
  • Pralea Constantin
    0-3
    Márkos Sándor
  • Kis István
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • 0-3
    Kovács Eduárd
  • Vajda Ernő
    3-0
  • 0-3
    Strugar Ioan
  • Urzica Ioan
    3-2
    Raduly Ovidiu
  • 0-3
    Losonczi Dénes
  • csoport: Felső: 11
  • Kis István
    3-1
    Péter László
  • Kis István
    3-2
    Bajkó Ernő
  • Kis István
    3-0
    Bartos Csongor
  • Péter László
    3-0
    Bajkó Ernő
  • Péter László
    3-1
    Bartos Csongor
  • Bajkó Ernő
    3-0
    Bartos Csongor
  • csoport: Felső: 10
  • Geréd Ferenc
    1-3
    Strugar Ioan
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Mandru Aurel
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Suciu Andrei
  • Strugar Ioan
    3-0
    Mandru Aurel
  • Strugar Ioan
    3-0
    Suciu Andrei
  • Mandru Aurel
    1-3
    Suciu Andrei
  • csoport: Felső: 9
  • Pop Sabin
    1-3
    Márkos Sándor
  • Pop Sabin
    2-3
    Szekely Zoltan
  • Pop Sabin
    3-1
    Mezei Mihai
  • Márkos Sándor
    1-3
    Szekely Zoltan
  • Márkos Sándor
    3-2
    Mezei Mihai
  • Szekely Zoltan
    0-3
    Mezei Mihai
  • csoport: Felső: 8
  • Urzica Ioan
    1-3
    Héja Zoltán
  • Urzica Ioan
    3-0
    Tódor Csaba
  • Urzica Ioan
    3-1
    Mindru Marin
  • Héja Zoltán
    3-1
    Tódor Csaba
  • Héja Zoltán
    3-2
    Mindru Marin
  • Tódor Csaba
    0-3
    Mindru Marin
  • csoport: Felső: 7
  • Vajda Ernő
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Vajda Ernő
    3-2
    Boariu Timofte Dănuț
  • Vajda Ernő
    3-0
    Angi Zoltán
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Ambrus Zoltan
    2-3
    Angi Zoltán
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Angi Zoltán
  • csoport: Felső: 6
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Bedő József
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Nagy Attila
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Bedő József
    3-1
    Nagy Attila
  • Bedő József
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Nagy Attila
    3-1
    Kelemen Miklós
  • csoport: Felső: 5
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Raduly Ovidiu
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Vaszi Dénes
  • csoport: Felső: 4
  • Váncsa Zoltán
    1-3
    Mákszem Szabolcs
  • Váncsa Zoltán
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • Váncsa Zoltán
    3-2
    Pralea Constantin
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Mákszem Szabolcs
    3-2
    Pralea Constantin
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Pralea Constantin
  • csoport: Felső: 3
  • Loghin Florin
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Loghin Florin
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Loghin Florin
    3-1
    Csiki Szabolcs
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Csiki Szabolcs
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Csiki Szabolcs
  • csoport: Felső: 2
  • Losonczi Dénes
    3-2
    Demeter Arpad
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Andras Zoltan
  • Demeter Arpad
    2-3
    Ilie Octavian Marius
  • Demeter Arpad
    3-0
    Andras Zoltan
  • Ilie Octavian Marius
    0-3
    Andras Zoltan
  • csoport: Felső: 1
  • Badaluta Marian
    3-0
    Balan Viorel
  • Badaluta Marian
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Badaluta Marian
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Balan Viorel
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • Balan Viorel
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Szabó Zoltán
  • csoport: Alsó: 11
  • Kis István
    2-3
    Héja Zoltán
  • Kis István
    3-0
    Szekely Zoltan
  • Kis István
    3-1
    Suciu Andrei
  • Kis István
    3-1
    Vass Péter
  • Kis István
    3-1
    Pralea David Constantin
  • Héja Zoltán
    2-3
    Szekely Zoltan
  • Héja Zoltán
    3-0
    Suciu Andrei
  • Héja Zoltán
    3-0
    Vass Péter
  • Héja Zoltán
    3-2
    Pralea David Constantin
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Suciu Andrei
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Vass Péter
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Suciu Andrei
    3-0
    Vass Péter
  • Suciu Andrei
    3-1
    Pralea David Constantin
  • Vass Péter
    3-0
    Pralea David Constantin
  • csoport: Alsó: 10
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Tódor Csaba
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Mezei Mihai
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Ambrus Zoltan
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Héja Zsolt
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Petra Ioan
  • Tódor Csaba
    3-0
    Mezei Mihai
  • Tódor Csaba
    0-3
    Ambrus Zoltan
  • Tódor Csaba
    3-0
    Héja Zsolt
  • Tódor Csaba
    3-1
    Petra Ioan
  • Mezei Mihai
    1-3
    Ambrus Zoltan
  • Mezei Mihai
    3-1
    Héja Zsolt
  • Mezei Mihai
    3-2
    Petra Ioan
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Héja Zsolt
  • Ambrus Zoltan
    3-2
    Petra Ioan
  • Héja Zsolt
    0-3
    Petra Ioan
  • csoport: Alsó: 9
  • Bedő József
    1-3
    Pop Sabin
  • Bedő József
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Bedő József
    3-0
    Mindru Marin
  • Bedő József
    3-0
    Málnási Eke Ferenc
  • Bedő József
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Pop Sabin
    3-2
    Boariu Timofte Dănuț
  • Pop Sabin
    3-2
    Mindru Marin
  • Pop Sabin
    3-2
    Málnási Eke Ferenc
  • Pop Sabin
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-1
    Mindru Marin
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Málnási Eke Ferenc
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Mindru Marin
    3-1
    Málnási Eke Ferenc
  • Mindru Marin
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Málnási Eke Ferenc
    3-0
    Csata Sebestyén
  • csoport: Alsó: 8
  • Raduly Ovidiu
    0-3
    Urzica Ioan
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Nagy Attila
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Angi Zoltán
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Illyés Elemér
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Urzica Ioan
    3-1
    Nagy Attila
  • Urzica Ioan
    3-0
    Angi Zoltán
  • Urzica Ioan
    3-0
    Illyés Elemér
  • Urzica Ioan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Nagy Attila
    3-0
    Angi Zoltán
  • Nagy Attila
    3-0
    Illyés Elemér
  • Nagy Attila
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Angi Zoltán
    3-2
    Illyés Elemér
  • Angi Zoltán
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Illyés Elemér
    2-3
    Cucu Poenariu Claudius
  • csoport: Alsó: 7
  • Vajda Ernő
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Vajda Ernő
    3-0
    Cosarca Mihaita
  • Vajda Ernő
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Vajda Ernő
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Vajda Ernő
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Cosarca Mihaita
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Mákszem Szabolcs
    3-2
    Kelemen Miklós
  • Cosarca Mihaita
    1-3
    Bardocz Ferenc
  • Cosarca Mihaita
    3-1
    Olaru Dragomir
  • Cosarca Mihaita
    1-3
    Kelemen Miklós
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Olaru Dragomir
    0-3
    Kelemen Miklós
  • csoport: Alsó: 6
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Ghitu Liviu
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Gidro Béla
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Kovács Eduárd
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Lupescu Nicolae
    3-2
    Ghitu Liviu
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Gidro Béla
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Kovács Eduárd
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Gidro Béla
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Kovács Eduárd
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Gidro Béla
  • Ghitu Liviu
    1-3
    Kovács Eduárd
  • Gidro Béla
    0-3
    Kovács Eduárd
  • csoport: Alsó: 5
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Demeter Arpad
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Pralea Constantin
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Lőrinczi Béla
    1-3
    Demeter Arpad
  • Lőrinczi Béla
    1-3
    Pralea Constantin
  • Lőrinczi Béla
    2-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Demeter Arpad
    3-0
    Pralea Constantin
  • Demeter Arpad
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Pralea Constantin
    1-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Pralea Constantin
    3-2
    Jakab Szabolcs
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • csoport: Alsó: 4
  • Ilie Octavian Marius
    1-3
    Balan Viorel
  • Ilie Octavian Marius
    0-3
    Váncsa Zoltán
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Creta Petru
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Balan Viorel
    0-3
    Váncsa Zoltán
  • Balan Viorel
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Balan Viorel
    1-3
    Creta Petru
  • Balan Viorel
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Váncsa Zoltán
    3-1
    Csiki Szabolcs
  • Váncsa Zoltán
    3-1
    Creta Petru
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Csiki Szabolcs
    3-1
    Creta Petru
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Creta Petru
    3-1
    Lemhényi Tamás
  • csoport: Alsó: 3
  • Loghin Florin
    2-3
    Lőrincz Zoltán
  • Loghin Florin
    3-1
    Péter László
  • Loghin Florin
    3-1
    Andras Zoltan
  • Loghin Florin
    3-0
    Csiki Istvan
  • Loghin Florin
    3-0
    Timar Ioan
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Péter László
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Andras Zoltan
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Csiki Istvan
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Timar Ioan
  • Péter László
    3-0
    Andras Zoltan
  • Péter László
    3-0
    Csiki Istvan
  • Péter László
    3-0
    Timar Ioan
  • Andras Zoltan
    3-0
    Csiki Istvan
  • Andras Zoltan
    3-0
    Timar Ioan
  • Csiki Istvan
    3-0
    Timar Ioan
  • csoport: Alsó: 2
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Strugar Ioan
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Kopacz András
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Bajkó Ernő
  • Strugar Ioan
    3-1
    Dumitrescu Sorin
  • Strugar Ioan
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Strugar Ioan
    3-0
    Kopacz András
  • Strugar Ioan
    3-0
    Bajkó Ernő
  • Dumitrescu Sorin
    2-3
    Szabó Zoltán
  • Dumitrescu Sorin
    3-0
    Kopacz András
  • Dumitrescu Sorin
    2-3
    Bajkó Ernő
  • Szabó Zoltán
    3-1
    Kopacz András
  • Szabó Zoltán
    2-3
    Bajkó Ernő
  • Kopacz András
    0-3
    Bajkó Ernő
  • csoport: Alsó: 1
  • Badaluta Marian
    3-2
    Márkos Sándor
  • Badaluta Marian
    3-2
    Mandru Aurel
  • Badaluta Marian
    3-0
    Gergely István
  • Badaluta Marian
    3-0
    Bartos Csongor
  • Badaluta Marian
    3-0
    Burján István
  • Márkos Sándor
    3-0
    Mandru Aurel
  • Márkos Sándor
    3-1
    Gergely István
  • Márkos Sándor
    3-1
    Bartos Csongor
  • Márkos Sándor
    3-0
    Burján István
  • Mandru Aurel
    3-0
    Gergely István
  • Mandru Aurel
    3-0
    Bartos Csongor
  • Mandru Aurel
    3-0
    Burján István
  • Gergely István
    1-3
    Bartos Csongor
  • Gergely István
    3-0
    Burján István
  • Bartos Csongor
    3-0
    Burján István
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Badaluta Marian 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Márkos Sándor 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Mandru Aurel 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Gergely István 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Bartos Csongor 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 6
    Burján István 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Strugar Ioan 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Dumitrescu Sorin 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Szabó Zoltán 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    3-1
    2-3
    2
  • 5
    Kopacz András 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Bajkó Ernő 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Lőrincz Zoltán 
    3-2
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Péter László 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Andras Zoltan 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Csiki Istvan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Timar Ioan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ilie Octavian Marius 
     
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Balan Viorel 
    3-1
     
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
  • 3
    Váncsa Zoltán 
    3-0
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 4
    Csiki Szabolcs 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Creta Petru 
    0-3
    3-1
    1-3
    1-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Lemhényi Tamás 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kovacs Istvan 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Lőrinczi Béla 
    0-3
     
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Demeter Arpad 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Pralea Constantin 
    2-3
    3-1
    0-3
     
    1-3
    3-2
    2
  • 5
    Bobu Stefan Minodor 
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3
  • 6
    Jakab Szabolcs 
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Lupescu Nicolae 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    0-3
    3
  • 3
    Vaszi Dénes 
    3-2
    0-3
     
    3-1
    3-0
    1-3
    3
  • 4
    Ghitu Liviu 
    3-2
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1-3
    2
  • 5
    Gidro Béla 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Kovács Eduárd 
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Vajda Ernő 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Mákszem Szabolcs 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Cosarca Mihaita 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1-3
    1
  • 4
    Bardocz Ferenc 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Olaru Dragomir 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Kelemen Miklós 
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Raduly Ovidiu 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Urzica Ioan 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Nagy Attila 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Angi Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Illyés Elemér 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Cucu Poenariu Claudius 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bedő József 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Pop Sabin 
    3-1
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    5
  • 3
    Boariu Timofte Dănuț 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Mindru Marin 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Málnási Eke Ferenc 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Csata Sebestyén 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Geréd Ferenc 
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Tódor Csaba 
    2-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Mezei Mihai 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-2
    2
  • 4
    Ambrus Zoltan 
    2-3
    3-0
    3-1
     
    3-0
    3-2
    4
  • 5
    Héja Zsolt 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Petra Ioan 
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kis István 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Héja Zoltán 
    3-2
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Szekely Zoltan 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Suciu Andrei 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Vass Péter 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Pralea David Constantin 
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Badaluta Marian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Balan Viorel 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    Szabó Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Demeter Arpad 
    2-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Ilie Octavian Marius 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    Andras Zoltan 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Lovász Vilmos 
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Bobu Stefan Minodor 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Csiki Szabolcs 
    1-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Váncsa Zoltán 
     
    1-3
    0-3
    3-2
    1
  • 2
    Mákszem Szabolcs 
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Lupescu Nicolae 
    3-0
    1-3
     
    0-3
    1
  • 4
    Pralea Constantin 
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kovacs Istvan 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Raduly Ovidiu 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Bardocz Ferenc 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Vaszi Dénes 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kovács Eduárd 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Bedő József 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Nagy Attila 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Kelemen Miklós 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Vajda Ernő 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Ambrus Zoltan 
    1-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 3
    Boariu Timofte Dănuț 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Angi Zoltán 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Urzica Ioan 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Héja Zoltán 
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Tódor Csaba 
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Mindru Marin 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pop Sabin 
     
    1-3
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Márkos Sándor 
    3-1
     
    1-3
    3-2
    2
  • 3
    Szekely Zoltan 
    3-2
    3-1
     
    0-3
    2
  • 4
    Mezei Mihai 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Geréd Ferenc 
     
    1-3
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Strugar Ioan 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Mandru Aurel 
    2-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Suciu Andrei 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kis István 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Péter László 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Bajkó Ernő 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Bartos Csongor 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
Támogatók