Cupa Lazarea 2018 - Amatori

Cupa Lazarea 2018 - Amatori

Cupa Lazarea 2018 - Amatori

by Amatur Romania
35.00 Ron
Ország: Románia Város: Lazarea Helyszín: Sala de sport Cím: in centru
Kezdés időpontja: December 08, 2018, 09:00 Befejezés időpontja: December 08, 2018, 20:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Badaluta Marian
    3-2
    Márkos Sándor
  • Badaluta Marian
    3-2
    Mandru Aurel
  • Badaluta Marian
    3-0
    Gergely István
  • Badaluta Marian
    3-0
    Bartos Csongor
  • Badaluta Marian
    3-0
    Burján István
  • Márkos Sándor
    3-0
    Mandru Aurel
  • Márkos Sándor
    3-1
    Gergely István
  • Márkos Sándor
    3-1
    Bartos Csongor
  • Márkos Sándor
    3-0
    Burján István
  • Mandru Aurel
    3-0
    Gergely István
  • Mandru Aurel
    3-0
    Bartos Csongor
  • Mandru Aurel
    3-0
    Burján István
  • Gergely István
    1-3
    Bartos Csongor
  • Gergely István
    3-0
    Burján István
  • Bartos Csongor
    3-0
    Burján István
  • csoport: 2
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Strugar Ioan
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Kopacz András
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Bajkó Ernő
  • Strugar Ioan
    3-1
    Dumitrescu Sorin
  • Strugar Ioan
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Strugar Ioan
    3-0
    Kopacz András
  • Strugar Ioan
    3-0
    Bajkó Ernő
  • Dumitrescu Sorin
    2-3
    Szabó Zoltán
  • Dumitrescu Sorin
    3-0
    Kopacz András
  • Dumitrescu Sorin
    2-3
    Bajkó Ernő
  • Szabó Zoltán
    3-1
    Kopacz András
  • Szabó Zoltán
    2-3
    Bajkó Ernő
  • Kopacz András
    0-3
    Bajkó Ernő
  • csoport: 3
  • Loghin Florin
    2-3
    Lőrincz Zoltán
  • Loghin Florin
    3-1
    Péter László
  • Loghin Florin
    3-1
    Andras Zoltan
  • Loghin Florin
    3-0
    Csiki Istvan
  • Loghin Florin
    3-0
    Timar Ioan
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Péter László
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Andras Zoltan
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Csiki Istvan
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Timar Ioan
  • Péter László
    3-0
    Andras Zoltan
  • Péter László
    3-0
    Csiki Istvan
  • Péter László
    3-0
    Timar Ioan
  • Andras Zoltan
    3-0
    Csiki Istvan
  • Andras Zoltan
    3-0
    Timar Ioan
  • Csiki Istvan
    3-0
    Timar Ioan
  • csoport: 4
  • Ilie Octavian Marius
    1-3
    Balan Viorel
  • Ilie Octavian Marius
    0-3
    Váncsa Zoltán
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Csíki Szabolcs
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Creta Petru
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Balan Viorel
    0-3
    Váncsa Zoltán
  • Balan Viorel
    3-0
    Csíki Szabolcs
  • Balan Viorel
    1-3
    Creta Petru
  • Balan Viorel
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Váncsa Zoltán
    3-1
    Csíki Szabolcs
  • Váncsa Zoltán
    3-1
    Creta Petru
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Csíki Szabolcs
    3-1
    Creta Petru
  • Csíki Szabolcs
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Creta Petru
    3-1
    Lemhényi Tamás
  • csoport: 5
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Demeter Arpad
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Pralea Constantin
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Jakab Szabolcs
  • Lőrinczi Béla
    1-3
    Demeter Arpad
  • Lőrinczi Béla
    1-3
    Pralea Constantin
  • Lőrinczi Béla
    2-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Demeter Arpad
    3-0
    Pralea Constantin
  • Demeter Arpad
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Pralea Constantin
    1-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Pralea Constantin
    3-2
    Jakab Szabolcs
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • csoport: 6
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Lovász Vilmos
    2-3
    Ghitu Liviu
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Gidro Béla
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Kovács Eduárd
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Lupescu Nicolae
    3-2
    Ghitu Liviu
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Gidro Béla
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Kovács Eduárd
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Gidro Béla
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Kovács Eduárd
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Gidro Béla
  • Ghitu Liviu
    1-3
    Kovács Eduárd
  • Gidro Béla
    0-3
    Kovács Eduárd
  • csoport: 7
  • Vajda Ernő
    3-0
    Mákszem Szabolcs
  • Vajda Ernő
    3-0
    Cosarca Mihaita
  • Vajda Ernő
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Vajda Ernő
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Vajda Ernő
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Cosarca Mihaita
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Mákszem Szabolcs
    3-2
    Kelemen Miklós
  • Cosarca Mihaita
    1-3
    Bardocz Ferenc
  • Cosarca Mihaita
    3-1
    Olaru Dragomir
  • Cosarca Mihaita
    1-3
    Kelemen Miklós
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Olaru Dragomir
    0-3
    Kelemen Miklós
  • csoport: 8
  • Raduly Ovidiu
    0-3
    Urzica Ioan
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Nagy Attila
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Angi Zoltán
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Illyés Elemér
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Urzica Ioan
    3-1
    Nagy Attila
  • Urzica Ioan
    3-0
    Angi Zoltán
  • Urzica Ioan
    3-0
    Illyés Elemér
  • Urzica Ioan
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Nagy Attila
    3-0
    Angi Zoltán
  • Nagy Attila
    3-0
    Illyés Elemér
  • Nagy Attila
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Angi Zoltán
    3-2
    Illyés Elemér
  • Angi Zoltán
    3-0
    Cucu Poenariu Claudius
  • Illyés Elemér
    2-3
    Cucu Poenariu Claudius
  • csoport: 9
  • Bedő József
    1-3
    Pop Sabin
  • Bedő József
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Bedő József
    3-0
    Mindru Marin
  • Bedő József
    3-0
    Málnási Eke Ferenc
  • Bedő József
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Pop Sabin
    3-2
    Boariu Timofte Dănuț
  • Pop Sabin
    3-2
    Mindru Marin
  • Pop Sabin
    3-2
    Málnási Eke Ferenc
  • Pop Sabin
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-1
    Mindru Marin
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Málnási Eke Ferenc
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Mindru Marin
    3-1
    Málnási Eke Ferenc
  • Mindru Marin
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Málnási Eke Ferenc
    3-0
    Csata Sebestyén
  • csoport: 10
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Tódor Csaba
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Mezei Mihai
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Ambrus Zoltan
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Héja Zsolt
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Petra Ioan
  • Tódor Csaba
    3-0
    Mezei Mihai
  • Tódor Csaba
    0-3
    Ambrus Zoltan
  • Tódor Csaba
    3-0
    Héja Zsolt
  • Tódor Csaba
    3-1
    Petra Ioan
  • Mezei Mihai
    1-3
    Ambrus Zoltan
  • Mezei Mihai
    3-1
    Héja Zsolt
  • Mezei Mihai
    3-2
    Petra Ioan
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Héja Zsolt
  • Ambrus Zoltan
    3-2
    Petra Ioan
  • Héja Zsolt
    0-3
    Petra Ioan
  • csoport: 11
  • Kis István
    2-3
    Héja Zoltán
  • Kis István
    3-0
    Szekely Zoltan
  • Kis István
    3-1
    Suciu Andrei
  • Kis István
    3-1
    Vass Péter
  • Kis István
    3-1
    Pralea David Constantin
  • Héja Zoltán
    2-3
    Szekely Zoltan
  • Héja Zoltán
    3-0
    Suciu Andrei
  • Héja Zoltán
    3-0
    Vass Péter
  • Héja Zoltán
    3-2
    Pralea David Constantin
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Suciu Andrei
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Vass Péter
  • Szekely Zoltan
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Suciu Andrei
    3-0
    Vass Péter
  • Suciu Andrei
    3-1
    Pralea David Constantin
  • Vass Péter
    3-0
    Pralea David Constantin
  • csoport: 1
  • Badaluta Marian
    3-0
    Balan Viorel
  • Badaluta Marian
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Badaluta Marian
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Balan Viorel
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • Balan Viorel
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Szabó Zoltán
  • csoport: 2
  • Losonczi Dénes
    3-2
    Demeter Arpad
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Andras Zoltan
  • Demeter Arpad
    2-3
    Ilie Octavian Marius
  • Demeter Arpad
    3-0
    Andras Zoltan
  • Ilie Octavian Marius
    0-3
    Andras Zoltan
  • csoport: 3
  • Loghin Florin
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Loghin Florin
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Loghin Florin
    3-1
    Csíki Szabolcs
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Csíki Szabolcs
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Csíki Szabolcs
  • csoport: 4
  • Váncsa Zoltán
    1-3
    Mákszem Szabolcs
  • Váncsa Zoltán
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • Váncsa Zoltán
    3-2
    Pralea Constantin
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Mákszem Szabolcs
    3-2
    Pralea Constantin
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Pralea Constantin
  • csoport: 5
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Raduly Ovidiu
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Vaszi Dénes
  • csoport: 6
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Bedő József
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Nagy Attila
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Bedő József
    3-1
    Nagy Attila
  • Bedő József
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Nagy Attila
    3-1
    Kelemen Miklós
  • csoport: 7
  • Vajda Ernő
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Vajda Ernő
    3-2
    Boariu Timofte Dănuț
  • Vajda Ernő
    3-0
    Angi Zoltán
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Ambrus Zoltan
    2-3
    Angi Zoltán
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Angi Zoltán
  • csoport: 8
  • Urzica Ioan
    1-3
    Héja Zoltán
  • Urzica Ioan
    3-0
    Tódor Csaba
  • Urzica Ioan
    3-1
    Mindru Marin
  • Héja Zoltán
    3-1
    Tódor Csaba
  • Héja Zoltán
    3-2
    Mindru Marin
  • Tódor Csaba
    0-3
    Mindru Marin
  • csoport: 9
  • Pop Sabin
    1-3
    Márkos Sándor
  • Pop Sabin
    2-3
    Szekely Zoltan
  • Pop Sabin
    3-1
    Mezei Mihai
  • Márkos Sándor
    1-3
    Szekely Zoltan
  • Márkos Sándor
    3-2
    Mezei Mihai
  • Szekely Zoltan
    0-3
    Mezei Mihai
  • csoport: 10
  • Geréd Ferenc
    1-3
    Strugar Ioan
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Mandru Aurel
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Suciu Andrei
  • Strugar Ioan
    3-0
    Mandru Aurel
  • Strugar Ioan
    3-0
    Suciu Andrei
  • Mandru Aurel
    1-3
    Suciu Andrei
  • csoport: 11
  • Kis István
    3-1
    Péter László
  • Kis István
    3-2
    Bajkó Ernő
  • Kis István
    3-0
    Bartos Csongor
  • Péter László
    3-0
    Bajkó Ernő
  • Péter László
    3-1
    Bartos Csongor
  • Bajkó Ernő
    3-0
    Bartos Csongor
  • Top 32
  • Badaluta Marian
    3-0
  • Bedő József
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Szekely Zoltan
    3-0
  • 0-3
    Héja Zoltán
  • Kovacs Istvan
    3-0
  • Demeter Arpad
    3-0
    Péter László
  • Geréd Ferenc
    0-3
    Loghin Florin
  • 0-3
    Mákszem Szabolcs
  • Lovász Vilmos
    3-0
  • Pralea Constantin
    0-3
    Márkos Sándor
  • Kis István
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • 0-3
    Kovács Eduárd
  • Vajda Ernő
    3-0
  • 0-3
    Strugar Ioan
  • Urzica Ioan
    3-2
    Raduly Ovidiu
  • 0-3
    Losonczi Dénes
  • Top 16
  • Badaluta Marian
    2-3
    Bedő József
  • Szekely Zoltan
    2-3
    Héja Zoltán
  • Kovacs Istvan
    3-1
    Demeter Arpad
  • Loghin Florin
    3-1
    Mákszem Szabolcs
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Márkos Sándor
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Kovács Eduárd
  • Vajda Ernő
    3-2
    Strugar Ioan
  • Urzica Ioan
    3-1
    Losonczi Dénes
  • Top 8
  • Bedő József
    3-1
    Héja Zoltán
  • Kovacs Istvan
    2-3
    Loghin Florin
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Vajda Ernő
    3-1
    Urzica Ioan
  • Top 4
  • Bedő József
    1-3
    Loghin Florin
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Vajda Ernő
  • Top 1-2
  • Loghin Florin
    2-3
    Lovász Vilmos
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Badaluta Marian
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Márkos Sándor
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 3
    Mandru Aurel
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Gergely István
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Bartos Csongor
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 6
    Burján István
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Losonczi Dénes
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Strugar Ioan
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Dumitrescu Sorin
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    5
  • 4
    Szabó Zoltán
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    4
  • 5
    Kopacz András
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Bajkó Ernő
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Lőrincz Zoltán
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 3
    Péter László
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Andras Zoltan
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Csiki Istvan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Timar Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilie Octavian Marius
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Balan Viorel
    3-1
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
  • 3
    Váncsa Zoltán
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 4
    Csíki Szabolcs
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Creta Petru
    0-3
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    5
  • 6
    Lemhényi Tamás
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Lőrinczi Béla
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 3
    Demeter Arpad
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Pralea Constantin
    2-3
    3-1
    0-3
    1-3
    3-2
    2
    4
  • 5
    Bobu Stefan Minodor
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 6
    Jakab Szabolcs
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Lupescu Nicolae
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    3
  • 3
    Vaszi Dénes
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    4
  • 4
    Ghitu Liviu
    3-2
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    5
  • 5
    Gidro Béla
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Kovács Eduárd
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Mákszem Szabolcs
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 3
    Cosarca Mihaita
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    5
  • 4
    Bardocz Ferenc
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 5
    Olaru Dragomir
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Kelemen Miklós
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Raduly Ovidiu
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Urzica Ioan
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Nagy Attila
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Angi Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 5
    Illyés Elemér
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6
  • 6
    Cucu Poenariu Claudius
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bedő József
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Pop Sabin
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    5
    1
  • 3
    Boariu Timofte Dănuț
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Mindru Marin
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Málnási Eke Ferenc
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Csata Sebestyén
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Geréd Ferenc
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Tódor Csaba
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 3
    Mezei Mihai
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • 4
    Ambrus Zoltan
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 5
    Héja Zsolt
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Petra Ioan
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kis István
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Héja Zoltán
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 3
    Szekely Zoltan
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 4
    Suciu Andrei
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 5
    Vass Péter
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Pralea David Constantin
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Badaluta Marian
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Balan Viorel
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Lőrincz Zoltán
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    Szabó Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Losonczi Dénes
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Demeter Arpad
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Ilie Octavian Marius
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • 4
    Andras Zoltan
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 2
    Lovász Vilmos
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 3
    Bobu Stefan Minodor
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Csíki Szabolcs
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Váncsa Zoltán
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 2
    Mákszem Szabolcs
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
  • 3
    Lupescu Nicolae
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    3
  • 4
    Pralea Constantin
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Raduly Ovidiu
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Bardocz Ferenc
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Vaszi Dénes
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovács Eduárd
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Bedő József
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 3
    Nagy Attila
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Kelemen Miklós
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Ambrus Zoltan
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    2
  • 3
    Boariu Timofte Dănuț
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Angi Zoltán
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Urzica Ioan
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 2
    Héja Zoltán
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
  • 3
    Tódor Csaba
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Mindru Marin
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Sabin
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 2
    Márkos Sándor
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
  • 3
    Szekely Zoltan
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    1
  • 4
    Mezei Mihai
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Geréd Ferenc
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 2
    Strugar Ioan
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Mandru Aurel
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Suciu Andrei
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kis István
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Péter László
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 3
    Bajkó Ernő
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Bartos Csongor
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...