Cupa Ardealul, Turneu A+, Elite, Bistrita, 2018.07

Cupa Ardealul, Turneu A+, Elite, Bistrita, 2018.07.07

Cupa Ardealul, Turneu A+, Elite, Bistrita, 2018.07.07

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Bistrita
Helyszín: Sala de tenis de masă Gheorghe Bozga
Cím: str. Parcului
Kezdés időpontja: July 07, 2018, 09:30
Befejezés időpontja: July 07, 2018, 23:59
Nevezési díj: 30.00 Ron

LOGISTICA:
- 21 mese ITTF;
- spatiu de joc: 9x5 mp/masa.
- apa plata/minerala, cafea;
- cupe, medalii si diplome - locurile 1-4

 

TAXA: 30 lei;
- juniori maxim 14 ani - 15 lei;
- doamne/domnisoare - 15 lei;
- persoane cu dizabilitati - fara taxa;

 

INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
- pe forum;
- inscrierile se fac dupa clasament, pana luni 02 iulie ora 21.00, iar apoi in ordinea inscrierilor, primul venit-primul servit (pastrand listele de asteptare asa cum apar ele la ora 21.00 - daca exista);

- clasamentul se va actualiza duminica 01 iulie (seara) urmand a fi operate apoi schimbarile de categorie;
- ultima retragere la termen joi 05 iulie ora 21.00;
- ultima inscriere pe forum vineri 06 iulie ora 18.00;

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Roman Iulian 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Roman Iulian 3  
     
     
     
     
     
  • Orban Mădălină 2  
    Galban Calin 0  
     
     
     
     
     
  • Galban Calin 3  
     
    Roman Iulian 3  
     
     
     
     
  • Curuț Gabriel 3  
     
    Corcoz Costin 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Curuț Gabriel 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Corcoz Costin 3  
     
     
     
     
     
  • Corcoz Costin 3  
     
     
    Roman Iulian 3  
     
     
     
  • Mutrescu Eugen 3  
     
     
    Mutrescu Eugen 0  
     
     
     
  • 0  
    Mutrescu Eugen 3  
     
     
     
     
     
  • Govoreanu Florin 3  
    Govoreanu Florin 1  
     
     
     
     
     
  • Tigau Dan 0  
     
    Mutrescu Eugen 3  
     
     
     
     
  • Marola Mihai 2  
     
    Tudorache Viorel 1  
     
     
     
     
  • Vlase Gheorghe 3  
    Vlase Gheorghe 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tudorache Viorel 3  
     
     
     
     
     
  • Tudorache Viorel 3  
     
     
     
    Roman Iulian 3  
     
     
  • Nistor Dorel 3  
     
     
     
    Farcas Vlad 0  
     
     
  • 0  
    Nistor Dorel 3  
     
     
     
     
     
  • Szalay Liviu 3  
    Szalay Liviu 0  
     
     
     
     
     
  • Mican Nicolae 1  
     
    Nistor Dorel 2  
     
     
     
     
  • Radu Costică 1  
     
    Toma Florin 3  
     
     
     
     
  • Suflețel Radu 3  
    Suflețel Radu 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Toma Florin 3  
     
     
     
     
     
  • Toma Florin 3  
     
     
    Toma Florin 2  
     
     
     
  • Carpaci Alexandru 3  
     
     
    Farcas Vlad 3  
     
     
     
  • 0  
    Carpaci Alexandru 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Constantin Teodor 3  
     
     
     
     
     
  • Constantin Teodor 3  
     
    Constantin Teodor 0  
     
     
     
     
  • Birtalan Robert 2  
     
    Farcas Vlad 3  
     
     
     
     
  • Teglas Andreea 3  
    Teglas Andreea 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Farcas Vlad 3  
     
     
     
     
     
  • Farcas Vlad 3  
     
     
     
     
    Roman Iulian 3  
    Roman Iulian  
  • Enciu Alexandru 3  
     
     
     
     
    Petrescu Liviu 2  
     
  • 0  
    Enciu Alexandru 3  
     
     
     
     
     
  • Camarasiu Tiberiu 1  
    Welker Iván 1  
     
     
     
     
     
  • Welker Iván 3  
     
    Enciu Alexandru 2  
     
     
     
     
  • Pavunev Dan 3  
     
    Simon Csaba 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Pavunev Dan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Simon Csaba 3  
     
     
     
     
     
  • Simon Csaba 3  
     
     
    Simon Csaba 1  
     
     
     
  • Macarenco Andrei 3  
     
     
    Sumanaru Catalin 3  
     
     
     
  • 0  
    Macarenco Andrei 3  
     
     
     
     
     
  • Tic Ioan 1  
    Georgiu Dragos 1  
     
     
     
     
     
  • Georgiu Dragos 3  
     
    Macarenco Andrei 1  
     
     
     
     
  • Chiscop Bogdan 1  
     
    Sumanaru Catalin 3  
     
     
     
     
  • Sumanaru Catalin 3  
    Sumanaru Catalin 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Farkas Gábor 0  
     
     
     
     
     
  • Farkas Gábor 3  
     
     
     
    Sumanaru Catalin 0  
     
     
  • Incze Levente 3  
     
     
     
    Petrescu Liviu 3  
     
     
  • 0  
    Incze Levente 0  
     
     
     
     
     
  • Oprea Adrian 0  
    Firu Marian 3  
     
     
     
     
     
  • Firu Marian 3  
     
    Firu Marian 2  
     
     
     
     
  • Apian Florin 1  
     
    Avram Victor 3  
     
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
    participant Józsa Zoltán 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Avram Victor 3  
     
     
     
     
     
  • Avram Victor 3  
     
     
    Avram Victor 2  
     
     
     
  • Maxim Valentin 3  
     
     
    Petrescu Liviu 3  
     
     
     
  • 0  
    Maxim Valentin 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Onufrei Ciprian 1  
     
     
     
     
     
  • Onufrei Ciprian 3  
     
    Maxim Valentin 1  
     
     
     
     
  • Zamblău Ionuț 0  
     
    Petrescu Liviu 3  
     
     
     
     
  • Teleky Zsolt 3  
    Teleky Zsolt 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Petrescu Liviu 3  
     
     
     
     
     
  • Petrescu Liviu 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Roman Iulian
    11-0-0
    33-4
    33
  • 2.
    Petrescu Liviu
    10-1-0
    32-12
    30
  • 3.
    Farcas Vlad
    8-2-0
    26-12
    24
  • 4.
    Sumanaru Catalin
    6-4-0
    22-16
    18
  • 5.
    Mutrescu Eugen
    8-1-0
    24-8
    24
  • 6.
    Avram Victor
    7-2-0
    24-17
    21
  • 7.
    Simon Csaba
    7-2-0
    24-8
    21
  • 8.
    Toma Florin
    7-2-0
    25-10
    21
  • 9.
    Macarenco Andrei
    7-1-0
    22-10
    21
  • 10.
    Tudorache Viorel
    7-1-0
    22-9
    21
  • 11.
    Nistor Dorel
    7-1-0
    23-7
    21
  • 12.
    Constantin Teodor
    6-2-0
    19-10
    18
  • 13.
    Maxim Valentin
    6-2-0
    21-12
    18
  • 14.
    Enciu Alexandru
    6-2-0
    22-9
    18
  • 15.
    Corcoz Costin
    6-2-0
    20-7
    18
  • 16.
    Firu Marian
    5-3-0
    21-10
    15
  • 17.
    Farkas Gábor
    6-1-0
    18-6
    18
  • 18.
    Curuț Gabriel
    5-2-0
    15-9
    15
  • 19.
    Georgiu Dragos
    5-2-0
    16-11
    15
  • 20.
    Incze Levente
    5-2-0
    17-11
    15
  • 21.
    participant Józsa Zoltán
    4-3-0
    15-15
    12
  • 22.
    Carpaci Alexandru
    4-3-0
    17-12
    12
  • 23.
    Galban Calin
    4-3-0
    13-16
    12
  • 24.
    Onufrei Ciprian
    4-3-0
    14-12
    12
  • 25.
    Govoreanu Florin
    4-3-0
    14-11
    12
  • 26.
    Pavunev Dan
    4-3-0
    14-12
    12
  • 27.
    Szalay Liviu
    3-4-0
    13-15
    9
  • 28.
    Welker Iván
    3-4-0
    15-15
    9
  • 29.
    Vlase Gheorghe
    3-4-0
    10-14
    9
  • 30.
    Teleky Zsolt
    3-4-0
    15-12
    9
  • 31.
    Suflețel Radu
    3-4-0
    10-14
    9
  • 32.
    Teglas Andreea
    3-4-0
    11-16
    9
  • 33.
    Radu Costică
    4-2-0
    15-9
    12
  • 34.
    Birtalan Robert
    4-2-0
    14-11
    12
  • 35.
    Zamblău Ionuț
    3-3-0
    9-13
    9
  • 36.
    Orban Mădălină
    3-3-0
    11-14
    9
  • 37.
    Marola Mihai
    3-3-0
    12-12
    9
  • 38.
    Chiscop Bogdan
    3-3-0
    14-10
    9
  • 39.
    Tigau Dan
    3-3-0
    12-12
    9
  • 40.
    Camarasiu Tiberiu
    2-4-0
    12-13
    6
  • 41.
    Apian Florin
    2-4-0
    11-14
    6
  • 42.
    Oprea Adrian
    2-4-0
    7-13
    6
  • 43.
    Mican Nicolae
    2-4-0
    9-12
    6
  • 44.
    Tic Ioan
    1-5-0
    8-15
    3
  • 45.
    Hagatis Andrei
    2-3-0
    11-12
    6
  • 46.
    Simion Boby
    2-3-0
    7-11
    6
  • 47.
    Aron Darie
    2-3-0
    7-10
    6
  • 48.
    Lazaroiu Adrian
    2-3-0
    8-11
    6
  • 49.
    Daneliuc Gabi
    2-3-0
    11-13
    6
  • 50.
    Tira Viorel
    1-4-0
    7-14
    3
  • 51.
    Dezső Lóránd
    1-4-0
    5-12
    3
  • 52.
    Zidar Victor
    1-4-0
    7-14
    3
  • 53.
    Crăciun Călin
    1-4-0
    7-12
    3
  • 54.
    Fratea Aurel
    1-4-0
    5-14
    3
  • 55.
    Ciuca Dan
    1-4-0
    6-13
    3
  • 56.
    Vaida Sorin
    1-4-0
    5-12
    3
  • 57.
    Savu Cristian
    1-4-0
    8-13
    3
  • 58.
    Farkas Bence
    1-4-0
    4-13
    3
  • 59.
    Bleoca Marius
    0-5-0
    3-15
    0
  • 60.
    Boeriu Cezara
    0-5-0
    3-15
    0
  • 61.
    Blaga Marius
    0-5-0
    4-15
    0
  • 62.
    Kaposta Victor
    0-5-0
    1-15
    0
  • 63.
    Corbu Darius
    0-5-0
    4-15
    0
  • 64.
    Grigore Alexandru
    0-5-0
    4-15
    0
  • 65.
    Cozma Cătălin
    0-5-0
    4-15
    0
  • 66.
    Mihalescu Dinu
    0-5-0
    2-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Macarenco Andrei
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Toma Florin
    4-1-0
    14-5
    12
  • 3.
    Orban Mădălină
    3-2-0
    9-11
    9
  • 4.
    Teleky Zsolt
    2-3-0
    11-9
    6
  • Dezső Lóránd
    1-4-0
    5-12
    3
  • Grigore Alexandru
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Avram Victor
    4-1-0
    13-10
    12
  • 2.
    Carpaci Alexandru
    3-2-0
    13-9
    9
  • 3.
    Galban Calin
    3-2-0
    10-11
    9
  • 4.
    Camarasiu Tiberiu
    2-3-0
    11-10
    6
  • Daneliuc Gabi
    2-3-0
    11-13
    6
  • Crăciun Călin
    1-4-0
    7-12
    3
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Mutrescu Eugen
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Simon Csaba
    4-1-0
    14-3
    12
  • 3.
    Zamblău Ionuț
    3-2-0
    9-10
    9
  • 4.
    Teglas Andreea
    2-3-0
    8-11
    6
  • Vaida Sorin
    1-4-0
    5-12
    3
  • Bleoca Marius
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Tudorache Viorel
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Maxim Valentin
    4-1-0
    14-8
    12
  • 3.
    Hagatis Andrei
    2-3-0
    11-12
    6
  • 4.
    Welker Iván
    2-3-0
    11-11
    6
  • Szalay Liviu
    2-3-0
    10-11
    6
  • Mihalescu Dinu
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Incze Levente
    4-1-0
    14-8
    12
  • 2.
    Corcoz Costin
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Birtalan Robert
    4-1-0
    12-8
    12
  • 4.
    Sumanaru Catalin
    2-3-0
    10-10
    6
  • Zidar Victor
    1-4-0
    7-14
    3
  • Boeriu Cezara
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Farkas Gábor
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Curuț Gabriel
    4-1-0
    12-6
    12
  • Lazaroiu Adrian
    2-3-0
    8-11
    6
  • 3.
    Mican Nicolae
    2-3-0
    8-9
    6
  • 4.
    Oprea Adrian
    2-3-0
    7-10
    6
  • Cozma Cătălin
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Nistor Dorel
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Onufrei Ciprian
    3-2-0
    10-9
    9
  • 3.
    Chiscop Bogdan
    3-2-0
    13-7
    9
  • 4.
    Vlase Gheorghe
    2-3-0
    7-9
    6
  • Fratea Aurel
    1-4-0
    5-14
    3
  • Ciuca Dan
    1-4-0
    6-13
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Farcas Vlad
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Firu Marian
    3-2-0
    13-7
    9
  • 2.
    Pavunev Dan
    3-2-0
    11-9
    9
  • 4.
    Govoreanu Florin
    3-2-0
    10-8
    9
  • Aron Darie
    2-3-0
    7-10
    6
  • Kaposta Victor
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Enciu Alexandru
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Constantin Teodor
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Marola Mihai
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    participant Józsa Zoltán
    3-2-0
    10-11
    9
  • Savu Cristian
    1-4-0
    8-13
    3
  • Blaga Marius
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Petrescu Liviu
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Radu Costică
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Tigau Dan
    3-2-0
    12-9
    9
  • Tira Viorel
    1-4-0
    7-14
    3
  • 4.
    Tic Ioan
    1-4-0
    7-12
    3
  • Farkas Bence
    1-4-0
    4-13
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Roman Iulian
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Georgiu Dragos
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Apian Florin
    2-3-0
    10-11
    6
  • 4.
    Suflețel Radu
    2-3-0
    7-10
    6
  • Simion Boby
    2-3-0
    7-11
    6
  • Corbu Darius
    0-5-0
    4-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Roman Iulian
    3-2
    Petrescu Liviu
  • Top 4
  • Roman Iulian
    3-0
    Farcas Vlad
  • Sumanaru Catalin
    0-3
    Petrescu Liviu
  • Top 8
  • Roman Iulian
    3-0
    Mutrescu Eugen
  • Toma Florin
    2-3
    Farcas Vlad
  • Simon Csaba
    1-3
    Sumanaru Catalin
  • Avram Victor
    2-3
    Petrescu Liviu
  • Top 16
  • Roman Iulian
    3-1
    Corcoz Costin
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Tudorache Viorel
  • Nistor Dorel
    2-3
    Toma Florin
  • Constantin Teodor
    0-3
    Farcas Vlad
  • Enciu Alexandru
    2-3
    Simon Csaba
  • Macarenco Andrei
    1-3
    Sumanaru Catalin
  • Firu Marian
    2-3
    Avram Victor
  • Maxim Valentin
    1-3
    Petrescu Liviu
  • Top 32
  • Roman Iulian
    3-0
    Galban Calin
  • Curuț Gabriel
    0-3
    Corcoz Costin
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Govoreanu Florin
  • Vlase Gheorghe
    0-3
    Tudorache Viorel
  • Nistor Dorel
    3-0
    Szalay Liviu
  • Suflețel Radu
    0-3
    Toma Florin
  • Carpaci Alexandru
    1-3
    Constantin Teodor
  • Teglas Andreea
    0-3
    Farcas Vlad
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Welker Iván
  • Pavunev Dan
    0-3
    Simon Csaba
  • Macarenco Andrei
    3-1
    Georgiu Dragos
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Farkas Gábor
  • Incze Levente
    0-3
    Firu Marian
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Avram Victor
  • Maxim Valentin
    3-1
    Onufrei Ciprian
  • Teleky Zsolt
    1-3
    Petrescu Liviu
  • Top 64
  • Roman Iulian
    3-0
  • Orban Mădălină
    2-3
    Galban Calin
  • Curuț Gabriel
    3-0
  • 0-3
    Corcoz Costin
  • Mutrescu Eugen
    3-0
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Tigau Dan
  • Marola Mihai
    2-3
    Vlase Gheorghe
  • 0-3
    Tudorache Viorel
  • Nistor Dorel
    3-0
  • Szalay Liviu
    3-1
    Mican Nicolae
  • Radu Costică
    1-3
    Suflețel Radu
  • 0-3
    Toma Florin
  • Carpaci Alexandru
    3-0
  • 0-3
    Constantin Teodor
  • Birtalan Robert
    2-3
    Teglas Andreea
  • 0-3
    Farcas Vlad
  • Enciu Alexandru
    3-0
  • Camarasiu Tiberiu
    1-3
    Welker Iván
  • Pavunev Dan
    3-0
  • 0-3
    Simon Csaba
  • Macarenco Andrei
    3-0
  • Tic Ioan
    1-3
    Georgiu Dragos
  • Chiscop Bogdan
    1-3
    Sumanaru Catalin
  • 0-3
    Farkas Gábor
  • Incze Levente
    3-0
  • Oprea Adrian
    0-3
    Firu Marian
  • Apian Florin
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • 0-3
    Avram Victor
  • Maxim Valentin
    3-0
  • 0-3
    Onufrei Ciprian
  • Zamblău Ionuț
    0-3
    Teleky Zsolt
  • 0-3
    Petrescu Liviu
  • csoport: Alsó: 11
  • Macarenco Andrei
    3-2
    Toma Florin
  • Macarenco Andrei
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Macarenco Andrei
    3-2
    Teleky Zsolt
  • Macarenco Andrei
    3-1
    Dezső Lóránd
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Orban Mădălină
  • Toma Florin
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Toma Florin
    3-1
    Teleky Zsolt
  • Toma Florin
    3-0
    Dezső Lóránd
  • Toma Florin
    3-0
    Orban Mădălină
  • Grigore Alexandru
    0-3
    Teleky Zsolt
  • Grigore Alexandru
    0-3
    Dezső Lóránd
  • Grigore Alexandru
    2-3
    Orban Mădălină
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Dezső Lóránd
  • Teleky Zsolt
    2-3
    Orban Mădălină
  • Dezső Lóránd
    1-3
    Orban Mădălină
  • csoport: Alsó: 10
  • Avram Victor
    1-3
    Galban Calin
  • Avram Victor
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Avram Victor
    3-2
    Carpaci Alexandru
  • Avram Victor
    3-2
    Camarasiu Tiberiu
  • Avram Victor
    3-1
    Crăciun Călin
  • Galban Calin
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Galban Calin
    1-3
    Carpaci Alexandru
  • Galban Calin
    3-2
    Camarasiu Tiberiu
  • Galban Calin
    0-3
    Crăciun Călin
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Carpaci Alexandru
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Camarasiu Tiberiu
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Crăciun Călin
  • Carpaci Alexandru
    3-1
    Camarasiu Tiberiu
  • Carpaci Alexandru
    3-1
    Crăciun Călin
  • Camarasiu Tiberiu
    3-0
    Crăciun Călin
  • csoport: Alsó: 9
  • Mutrescu Eugen
    3-2
    Simon Csaba
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Teglas Andreea
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Vaida Sorin
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Bleoca Marius
  • Simon Csaba
    3-0
    Teglas Andreea
  • Simon Csaba
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Simon Csaba
    3-0
    Vaida Sorin
  • Simon Csaba
    3-0
    Bleoca Marius
  • Teglas Andreea
    1-3
    Zamblău Ionuț
  • Teglas Andreea
    3-1
    Vaida Sorin
  • Teglas Andreea
    3-1
    Bleoca Marius
  • Zamblău Ionuț
    3-1
    Vaida Sorin
  • Zamblău Ionuț
    3-2
    Bleoca Marius
  • Vaida Sorin
    3-0
    Bleoca Marius
  • csoport: Alsó: 8
  • Tudorache Viorel
    3-2
    Maxim Valentin
  • Tudorache Viorel
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Tudorache Viorel
    3-2
    Hagatis Andrei
  • Tudorache Viorel
    3-1
    Welker Iván
  • Tudorache Viorel
    3-1
    Szalay Liviu
  • Maxim Valentin
    3-1
    Mihalescu Dinu
  • Maxim Valentin
    3-1
    Hagatis Andrei
  • Maxim Valentin
    3-2
    Welker Iván
  • Maxim Valentin
    3-1
    Szalay Liviu
  • Mihalescu Dinu
    1-3
    Hagatis Andrei
  • Mihalescu Dinu
    0-3
    Welker Iván
  • Mihalescu Dinu
    0-3
    Szalay Liviu
  • Hagatis Andrei
    3-2
    Welker Iván
  • Hagatis Andrei
    2-3
    Szalay Liviu
  • Welker Iván
    3-2
    Szalay Liviu
  • csoport: Alsó: 7
  • Corcoz Costin
    3-1
    Sumanaru Catalin
  • Corcoz Costin
    3-0
    Zidar Victor
  • Corcoz Costin
    1-3
    Incze Levente
  • Corcoz Costin
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Corcoz Costin
    3-0
    Birtalan Robert
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Zidar Victor
  • Sumanaru Catalin
    2-3
    Incze Levente
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Sumanaru Catalin
    1-3
    Birtalan Robert
  • Zidar Victor
    2-3
    Incze Levente
  • Zidar Victor
    3-2
    Boeriu Cezara
  • Zidar Victor
    2-3
    Birtalan Robert
  • Incze Levente
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Incze Levente
    2-3
    Birtalan Robert
  • Boeriu Cezara
    0-3
    Birtalan Robert
  • csoport: Alsó: 6
  • Farkas Gábor
    3-0
    Cozma Cătălin
  • Farkas Gábor
    3-2
    Lazaroiu Adrian
  • Farkas Gábor
    3-1
    Mican Nicolae
  • Farkas Gábor
    3-0
    Curuț Gabriel
  • Farkas Gábor
    3-0
    Oprea Adrian
  • Cozma Cătălin
    1-3
    Lazaroiu Adrian
  • Cozma Cătălin
    0-3
    Mican Nicolae
  • Cozma Cătălin
    2-3
    Curuț Gabriel
  • Cozma Cătălin
    1-3
    Oprea Adrian
  • Lazaroiu Adrian
    3-1
    Mican Nicolae
  • Lazaroiu Adrian
    0-3
    Curuț Gabriel
  • Lazaroiu Adrian
    0-3
    Oprea Adrian
  • Mican Nicolae
    0-3
    Curuț Gabriel
  • Mican Nicolae
    3-0
    Oprea Adrian
  • Curuț Gabriel
    3-1
    Oprea Adrian
  • csoport: Alsó: 5
  • Nistor Dorel
    3-0
    Onufrei Ciprian
  • Nistor Dorel
    3-2
    Chiscop Bogdan
  • Nistor Dorel
    3-1
    Vlase Gheorghe
  • Nistor Dorel
    3-1
    Ciuca Dan
  • Nistor Dorel
    3-0
    Fratea Aurel
  • Onufrei Ciprian
    3-2
    Chiscop Bogdan
  • Onufrei Ciprian
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Onufrei Ciprian
    1-3
    Ciuca Dan
  • Onufrei Ciprian
    3-1
    Fratea Aurel
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Ciuca Dan
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Fratea Aurel
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Ciuca Dan
  • Vlase Gheorghe
    3-0
    Fratea Aurel
  • Ciuca Dan
    2-3
    Fratea Aurel
  • csoport: Alsó: 4
  • Farcas Vlad
    2-3
    Govoreanu Florin
  • Farcas Vlad
    3-0
    Aron Darie
  • Farcas Vlad
    3-2
    Firu Marian
  • Farcas Vlad
    3-2
    Pavunev Dan
  • Farcas Vlad
    3-0
    Kaposta Victor
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Aron Darie
  • Govoreanu Florin
    0-3
    Firu Marian
  • Govoreanu Florin
    1-3
    Pavunev Dan
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Kaposta Victor
  • Aron Darie
    1-3
    Firu Marian
  • Aron Darie
    3-0
    Pavunev Dan
  • Aron Darie
    3-1
    Kaposta Victor
  • Firu Marian
    2-3
    Pavunev Dan
  • Firu Marian
    3-0
    Kaposta Victor
  • Pavunev Dan
    3-0
    Kaposta Victor
  • csoport: Alsó: 3
  • Enciu Alexandru
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Marola Mihai
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Savu Cristian
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Constantin Teodor
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Blaga Marius
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Marola Mihai
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Savu Cristian
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Constantin Teodor
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Blaga Marius
  • Marola Mihai
    3-1
    Savu Cristian
  • Marola Mihai
    1-3
    Constantin Teodor
  • Marola Mihai
    3-2
    Blaga Marius
  • Savu Cristian
    1-3
    Constantin Teodor
  • Savu Cristian
    3-1
    Blaga Marius
  • Constantin Teodor
    3-0
    Blaga Marius
  • csoport: Alsó: 2
  • Petrescu Liviu
    3-2
    Tigau Dan
  • Petrescu Liviu
    3-2
    Radu Costică
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Tic Ioan
  • Petrescu Liviu
    3-1
    Tira Viorel
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Farkas Bence
  • Tigau Dan
    1-3
    Radu Costică
  • Tigau Dan
    3-2
    Tic Ioan
  • Tigau Dan
    3-0
    Tira Viorel
  • Tigau Dan
    3-1
    Farkas Bence
  • Radu Costică
    3-0
    Tic Ioan
  • Radu Costică
    3-2
    Tira Viorel
  • Radu Costică
    3-0
    Farkas Bence
  • Tic Ioan
    2-3
    Tira Viorel
  • Tic Ioan
    3-0
    Farkas Bence
  • Tira Viorel
    1-3
    Farkas Bence
  • csoport: Alsó: 1
  • Roman Iulian
    3-1
    Apian Florin
  • Roman Iulian
    3-0
    Suflețel Radu
  • Roman Iulian
    3-0
    Simion Boby
  • Roman Iulian
    3-0
    Georgiu Dragos
  • Roman Iulian
    3-0
    Corbu Darius
  • Apian Florin
    3-1
    Suflețel Radu
  • Apian Florin
    1-3
    Simion Boby
  • Apian Florin
    2-3
    Georgiu Dragos
  • Apian Florin
    3-1
    Corbu Darius
  • Suflețel Radu
    3-1
    Simion Boby
  • Suflețel Radu
    0-3
    Georgiu Dragos
  • Suflețel Radu
    3-0
    Corbu Darius
  • Simion Boby
    0-3
    Georgiu Dragos
  • Simion Boby
    3-1
    Corbu Darius
  • Georgiu Dragos
    3-2
    Corbu Darius
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Roman Iulian 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Apian Florin 
    1-3
     
    3-1
    1-3
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Suflețel Radu 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Simion Boby 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    0-3
    3-1
    2
  • 5
    Georgiu Dragos 
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3-2
    4
  • 6
    Corbu Darius 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Petrescu Liviu 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Tigau Dan 
    2-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Radu Costică 
    2-3
    3-1
     
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Tic Ioan 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 5
    Tira Viorel 
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1-3
    1
  • 6
    Farkas Bence 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Enciu Alexandru 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-2
     
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3
  • 3
    Marola Mihai 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    1-3
    3-2
    3
  • 4
    Savu Cristian 
    1-3
    2-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 5
    Constantin Teodor 
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
     
    3-0
    4
  • 6
    Blaga Marius 
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Farcas Vlad 
     
    2-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Govoreanu Florin 
    3-2
     
    3-0
    0-3
    1-3
    3-0
    3
  • 3
    Aron Darie 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Firu Marian 
    2-3
    3-0
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3
  • 5
    Pavunev Dan 
    2-3
    3-1
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3
  • 6
    Kaposta Victor 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Onufrei Ciprian 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    1-3
    3-1
    3
  • 3
    Chiscop Bogdan 
    2-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Vlase Gheorghe 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Ciuca Dan 
    1-3
    3-1
    0-3
    0-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Fratea Aurel 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Cozma Cătălin 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
  • 3
    Lazaroiu Adrian 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    0-3
    0-3
    2
  • 4
    Mican Nicolae 
    1-3
    3-0
    1-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Curuț Gabriel 
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3-1
    4
  • 6
    Oprea Adrian 
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Corcoz Costin 
     
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Sumanaru Catalin 
    1-3
     
    3-0
    2-3
    3-1
    1-3
    2
  • 3
    Zidar Victor 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    3-2
    2-3
    1
  • 4
    Incze Levente 
    3-1
    3-2
    3-2
     
    3-0
    2-3
    4
  • 5
    Boeriu Cezara 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Birtalan Robert 
    0-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tudorache Viorel 
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Maxim Valentin 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Mihalescu Dinu 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Hagatis Andrei 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    3-2
    2-3
    2
  • 5
    Welker Iván 
    1-3
    2-3
    3-0
    2-3
     
    3-2
    2
  • 6
    Szalay Liviu 
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mutrescu Eugen 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Simon Csaba 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Teglas Andreea 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-1
    2
  • 4
    Zamblău Ionuț 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3
  • 5
    Vaida Sorin 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Bleoca Marius 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Avram Victor 
     
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
  • 2
    Galban Calin 
    3-1
     
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
    3
  • 3
    Daneliuc Gabi 
    2-3
    2-3
     
    3-2
    1-3
    3-2
    2
  • 4
    Carpaci Alexandru 
    2-3
    3-1
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 5
    Camarasiu Tiberiu 
    2-3
    2-3
    3-1
    1-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Crăciun Călin 
    1-3
    3-0
    2-3
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Macarenco Andrei 
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Toma Florin 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Grigore Alexandru 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0-3
    2-3
    0
  • 4
    Teleky Zsolt 
    2-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2-3
    2
  • 5
    Dezső Lóránd 
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1-3
    1
  • 6
    Orban Mădălină 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
     
    3
Támogatók