Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Open

Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Open

Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Open

by Amatur Romania
Ingyenes
Ország: Románia Város: Targu Jiu Helyszín: Sala de Sport a Colegiului Economic Virgil Madgearu Targu Jiu Cím: Str. Tudor Vladimirescu Nr. 124
Kezdés időpontja: November 02, 2019, 10:30 Befejezés időpontja: November 02, 2019, 19:30
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    Gheorghe Nicu
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Pethő Mihály
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Curpas Ioan
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Peta Octavian
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Pethő Mihály
  • Gheorghe Nicu
    3-0
    Curpas Ioan
  • Gheorghe Nicu
    0-3
    Peta Octavian
  • Pethő Mihály
    3-0
    Curpas Ioan
  • Pethő Mihály
    3-0
    Peta Octavian
  • Curpas Ioan
    1-3
    Peta Octavian
  • csoport: 2
  • Baiburi Levent
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Baiburi Levent
    3-1
    Pădurariu Costel
  • Baiburi Levent
    3-0
    Dumitru Florin
  • Baiburi Levent
    0-3
    Birtalan Laszlo
  • Trocan Nicolae
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Trocan Nicolae
    3-1
    Dumitru Florin
  • Trocan Nicolae
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Pădurariu Costel
    3-2
    Dumitru Florin
  • Pădurariu Costel
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Dumitru Florin
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • csoport: 3
  • Kaposta Victor
    3-2
    Tamas Szilárd
  • Kaposta Victor
    3-0
    Darmaz Ion
  • Kaposta Victor
    2-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Kaposta Victor
    3-0
    Cecan Vasile
  • Tamas Szilárd
    0-3
    Darmaz Ion
  • Tamas Szilárd
    2-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Tamas Szilárd
    2-3
    Cecan Vasile
  • Darmaz Ion
    1-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Darmaz Ion
    3-0
    Cecan Vasile
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Cecan Vasile
  • csoport: 4
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Sorescu Mircea
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Nagy Iosif
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Barac Marius
  • Grigore Alexandru
    3-0
    Szántó Lajos
  • Sorescu Mircea
    3-2
    Nagy Iosif
  • Sorescu Mircea
    3-2
    Barac Marius
  • Sorescu Mircea
    3-0
    Szántó Lajos
  • Nagy Iosif
    1-3
    Barac Marius
  • Nagy Iosif
    3-0
    Szántó Lajos
  • Barac Marius
    2-3
    Szántó Lajos
  • csoport: 5
  • Catricicau Adrian
    0-3
    Micuda Mihai
  • Catricicau Adrian
    3-0
    Dragan Petru Ioan
  • Catricicau Adrian
    3-0
    Ticu Sorin
  • Catricicau Adrian
    3-0
    Visan Bogdan
  • Micuda Mihai
    1-3
    Dragan Petru Ioan
  • Micuda Mihai
    3-1
    Ticu Sorin
  • Micuda Mihai
    3-2
    Visan Bogdan
  • Dragan Petru Ioan
    3-1
    Ticu Sorin
  • Dragan Petru Ioan
    2-3
    Visan Bogdan
  • Ticu Sorin
    3-1
    Visan Bogdan
  • csoport: 6
  • Mitrea Silviu
    0-3
    Gavrila Aurel
  • Mitrea Silviu
    2-3
    Capus Giani
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Jánosi Attila
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Barbulescu Dan
  • Gavrila Aurel
    1-3
    Capus Giani
  • Gavrila Aurel
    3-2
    Jánosi Attila
  • Gavrila Aurel
    2-3
    Barbulescu Dan
  • Capus Giani
    3-0
    Jánosi Attila
  • Capus Giani
    3-0
    Barbulescu Dan
  • Jánosi Attila
    3-0
    Barbulescu Dan
  • csoport: 7
  • Motorga Dorin
    3-2
    Husa Gelu
  • Motorga Dorin
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Motorga Dorin
    3-0
    Papacu Bejoli
  • Motorga Dorin
    3-0
    Dumitrache Gabriel
  • Husa Gelu
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Husa Gelu
    3-0
    Papacu Bejoli
  • Husa Gelu
    1-3
    Dumitrache Gabriel
  • Ciobanu Daniel
    2-3
    Papacu Bejoli
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Dumitrache Gabriel
  • Papacu Bejoli
    3-0
    Dumitrache Gabriel
  • csoport: 8
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    2-3
    Voin Doru
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    1-3
    Boznea Daniel
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Corneanu Sorin
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Voin Doru
    2-3
    Boznea Daniel
  • Voin Doru
    3-1
    Corneanu Sorin
  • Voin Doru
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Boznea Daniel
    1-3
    Corneanu Sorin
  • Boznea Daniel
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Corneanu Sorin
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • csoport: 9
  • Potarniche Bianca
    3-0
    Ivan Sorin Ioan
  • Potarniche Bianca
    3-2
    Gherasim Iulian
  • Potarniche Bianca
    3-2
    Balaban Catalin
  • Potarniche Bianca
    3-2
    Hancig Mircea
  • Ivan Sorin Ioan
    3-1
    Gherasim Iulian
  • Ivan Sorin Ioan
    0-3
    Balaban Catalin
  • Ivan Sorin Ioan
    1-3
    Hancig Mircea
  • Gherasim Iulian
    3-0
    Balaban Catalin
  • Gherasim Iulian
    1-3
    Hancig Mircea
  • Balaban Catalin
    2-3
    Hancig Mircea
  • csoport: 10
  • Creinicean Liviu
    0-3
    Georgescu Constantin
  • Creinicean Liviu
    0-3
    Degianschi Obrad
  • Creinicean Liviu
    0-3
    Vladoiu Gelu
  • Creinicean Liviu
    0-3
    Cucu Cristin
  • Georgescu Constantin
    2-3
    Degianschi Obrad
  • Georgescu Constantin
    3-2
    Vladoiu Gelu
  • Georgescu Constantin
    3-0
    Cucu Cristin
  • Degianschi Obrad
    3-2
    Vladoiu Gelu
  • Degianschi Obrad
    3-1
    Cucu Cristin
  • Vladoiu Gelu
    3-0
    Cucu Cristin
  • csoport: 11
  • Vaida Sorin
    3-0
    Cinca Daniel
  • Vaida Sorin
    3-1
    Veres Francisc
  • Vaida Sorin
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Vaida Sorin
    3-1
    Comsa Dan
  • Cinca Daniel
    3-0
    Veres Francisc
  • Cinca Daniel
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Cinca Daniel
    3-0
    Comsa Dan
  • Veres Francisc
    0-3
    Dirlea Ioan
  • Veres Francisc
    3-1
    Comsa Dan
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Comsa Dan
  • csoport: 12
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Szalay Liviu
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Leolea Andrei
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Osman Metin
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Vieru Costica
  • Szalay Liviu
    3-2
    Leolea Andrei
  • Szalay Liviu
    0-3
    Osman Metin
  • Szalay Liviu
    3-0
    Vieru Costica
  • Leolea Andrei
    2-3
    Osman Metin
  • Leolea Andrei
    3-1
    Vieru Costica
  • Osman Metin
    2-3
    Vieru Costica
  • csoport: 13
  • Grubacichi Marius
    2-3
    László Levente
  • Grubacichi Marius
    0-3
    Cioveie Bogdan
  • Grubacichi Marius
    3-2
    Csaky Tiberiu
  • Grubacichi Marius
    3-1
    Chivu Cornel
  • László Levente
    0-3
    Cioveie Bogdan
  • László Levente
    3-1
    Csaky Tiberiu
  • László Levente
    3-2
    Chivu Cornel
  • Cioveie Bogdan
    3-2
    Csaky Tiberiu
  • Cioveie Bogdan
    3-0
    Chivu Cornel
  • Csaky Tiberiu
    3-0
    Chivu Cornel
  • csoport: 14
  • Turburan Ion
    2-3
    Drinceanu lilian
  • Turburan Ion
    3-1
    Campean Adrian
  • Turburan Ion
    3-0
    Colesniuc Romeo
  • Turburan Ion
    3-0
    Fotia Iulian
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Campean Adrian
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Colesniuc Romeo
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Fotia Iulian
  • Campean Adrian
    1-3
    Colesniuc Romeo
  • Campean Adrian
    3-0
    Fotia Iulian
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Fotia Iulian
  • csoport: 15
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Istrate Cristian
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Ispas Dan
  • Panaitescu Stefan
    3-2
    Popa Mircea
  • Istrate Cristian
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Istrate Cristian
    3-2
    Ispas Dan
  • Istrate Cristian
    2-3
    Popa Mircea
  • Stancescu Sebastian
    3-1
    Ispas Dan
  • Stancescu Sebastian
    3-1
    Popa Mircea
  • Ispas Dan
    1-3
    Popa Mircea
  • csoport: 16
  • Frunza Alexandru
    0-3
    Marian Bogdan
  • Frunza Alexandru
    3-0
    Petrov Dan
  • Frunza Alexandru
    1-3
    Lovin Eusebiu
  • Frunza Alexandru
    3-2
    Dospinescu George
  • Marian Bogdan
    3-0
    Petrov Dan
  • Marian Bogdan
    3-0
    Lovin Eusebiu
  • Marian Bogdan
    3-0
    Dospinescu George
  • Petrov Dan
    1-3
    Lovin Eusebiu
  • Petrov Dan
    3-1
    Dospinescu George
  • Lovin Eusebiu
    3-1
    Dospinescu George
  • csoport: 17
  • Fratea Aurel
    2-3
    Gheorghe Nicolae
  • Fratea Aurel
    3-0
    Vasilescu Remus
  • Fratea Aurel
    3-0
    Negrean Ioan
  • Fratea Aurel
    3-0
    Stancalie Doru
  • Gheorghe Nicolae
    0-3
    Vasilescu Remus
  • Gheorghe Nicolae
    3-2
    Negrean Ioan
  • Gheorghe Nicolae
    3-1
    Stancalie Doru
  • Vasilescu Remus
    3-0
    Negrean Ioan
  • Vasilescu Remus
    3-1
    Stancalie Doru
  • Negrean Ioan
    3-1
    Stancalie Doru
  • csoport: 18
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Migea Cornel
  • Ciobanu Gabriel
    0-3
    Trocaru Remus
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Zavricescu George
  • Ciobanu Gabriel
    3-2
    Docan Cristian
  • Migea Cornel
    3-2
    Trocaru Remus
  • Migea Cornel
    3-1
    Zavricescu George
  • Migea Cornel
    3-2
    Docan Cristian
  • Trocaru Remus
    3-1
    Zavricescu George
  • Trocaru Remus
    3-0
    Docan Cristian
  • Zavricescu George
    3-1
    Docan Cristian
  • csoport: 19
  • Dracea Gabriel
    1-3
    Bubulac Cristi
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Stan Catalin
  • Dracea Gabriel
    3-1
    Raileanu Raissa
  • Bubulac Cristi
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Bubulac Cristi
    3-1
    Stan Catalin
  • Bubulac Cristi
    2-3
    Raileanu Raissa
  • Pralea Marius Dan
    1-3
    Stan Catalin
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Raileanu Raissa
  • Stan Catalin
    3-1
    Raileanu Raissa
  • csoport: 20
  • Corbu Darius
    1-3
    Avram Nicolae
  • Corbu Darius
    3-1
    Miclos Andrei
  • Corbu Darius
    3-2
    Craciun David Mihai
  • Corbu Darius
    3-0
    Ene Florin
  • Avram Nicolae
    1-3
    Miclos Andrei
  • Avram Nicolae
    3-2
    Craciun David Mihai
  • Avram Nicolae
    2-3
    Ene Florin
  • Miclos Andrei
    0-3
    Craciun David Mihai
  • Miclos Andrei
    1-3
    Ene Florin
  • Craciun David Mihai
    3-1
    Ene Florin
  • csoport: I
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Campean Adrian
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Campean Adrian
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • csoport: II
  • Pădurariu Costel
    1-3
    Grubacichi Marius
  • Pădurariu Costel
    1-3
    Frunza Alexandru
  • Grubacichi Marius
    2-3
    Frunza Alexandru
  • csoport: III
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Szalay Liviu
  • Kántor Imre Zoltán
    2-3
    Gheorghe Nicolae
  • Szalay Liviu
    3-2
    Gheorghe Nicolae
  • csoport: IV
  • Grigore Alexandru
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Grigore Alexandru
    3-0
    Migea Cornel
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Migea Cornel
  • csoport: V
  • Micuda Mihai
    3-0
    Vladoiu Gelu
  • Micuda Mihai
    3-1
    Stan Catalin
  • Vladoiu Gelu
    0-3
    Stan Catalin
  • csoport: VI
  • Capus Giani
    2-3
    Gherasim Iulian
  • Capus Giani
    3-1
    Avram Nicolae
  • Gherasim Iulian
    2-3
    Avram Nicolae
  • csoport: VII
  • Motorga Dorin
    3-2
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Motorga Dorin
    3-0
    Ene Florin
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Ene Florin
  • csoport: VIII
  • Boznea Daniel
    1-3
    Papacu Bejoli
  • Boznea Daniel
    1-3
    Pralea Marius Dan
  • Papacu Bejoli
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • csoport: IX
  • Potarniche Bianca
    3-2
    Mitrea Silviu
  • Potarniche Bianca
    1-3
    Zavricescu George
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Zavricescu George
  • csoport: X
  • Degianschi Obrad
    0-3
    Dragan Petru Ioan
  • Degianschi Obrad
    3-2
    Negrean Ioan
  • Dragan Petru Ioan
    3-0
    Negrean Ioan
  • csoport: XI
  • Vaida Sorin
    3-0
    Barac Marius
  • Vaida Sorin
    1-3
    Petrov Dan
  • Barac Marius
    1-3
    Petrov Dan
  • csoport: XII
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Darmaz Ion
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Popa Mircea
  • Darmaz Ion
    3-0
    Popa Mircea
  • csoport: XIII
  • Cioveie Bogdan
    2-3
    Baiburi Levent
  • Cioveie Bogdan
    3-0
    Fotia Iulian
  • Baiburi Levent
    3-0
    Fotia Iulian
  • csoport: XIV
  • Turburan Ion
    3-0
    Pethő Mihály
  • Turburan Ion
    3-2
    Csaky Tiberiu
  • Pethő Mihály
    2-3
    Csaky Tiberiu
  • csoport: XV
  • Panaitescu Stefan
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Leolea Andrei
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Leolea Andrei
  • csoport: XVI
  • Marian Bogdan
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Marian Bogdan
    3-1
    Veres Francisc
  • Trocan Nicolae
    2-3
    Veres Francisc
  • csoport: XVII
  • Fratea Aurel
    0-3
    Kaposta Victor
  • Fratea Aurel
    3-0
    Cucu Cristin
  • Kaposta Victor
    3-2
    Cucu Cristin
  • csoport: XVIII
  • Trocaru Remus
    1-3
    Sorescu Mircea
  • Trocaru Remus
    3-1
    Balaban Catalin
  • Sorescu Mircea
    0-3
    Balaban Catalin
  • csoport: XIX
  • Bubulac Cristi
    0-3
    Catricicau Adrian
  • Bubulac Cristi
    1-3
    Corneanu Sorin
  • Catricicau Adrian
    2-3
    Corneanu Sorin
  • csoport: XX
  • Corbu Darius
    2-3
    Gavrila Aurel
  • Corbu Darius
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Gavrila Aurel
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • csoport: XXI
  • Craciun David Mihai
    1-3
    Husa Gelu
  • Craciun David Mihai
    3-0
    Jánosi Attila
  • Husa Gelu
    3-0
    Jánosi Attila
  • csoport: XXII
  • Dracea Gabriel
    3-2
    Voin Doru
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Ticu Sorin
  • Voin Doru
    3-1
    Ticu Sorin
  • csoport: XXIII
  • Ciobanu Gabriel
    2-3
    Hancig Mircea
  • Ciobanu Gabriel
    2-3
    Nagy Iosif
  • Hancig Mircea
    0-3
    Nagy Iosif
  • csoport: XXIV
  • Vasilescu Remus
    0-3
    Georgescu Constantin
  • Vasilescu Remus
    3-2
    Cecan Vasile
  • Georgescu Constantin
    2-3
    Cecan Vasile
  • csoport: XXV
  • Lovin Eusebiu
    2-3
    Cinca Daniel
  • Lovin Eusebiu
    1-3
    Dumitru Florin
  • Cinca Daniel
    2-3
    Dumitru Florin
  • csoport: XXVI
  • Istrate Cristian
    3-1
    Osman Metin
  • Istrate Cristian
    3-0
    Drinceanu lilian
  • Osman Metin
    1-3
    Drinceanu lilian
  • csoport: XXVII
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    László Levente
  • Colesniuc Romeo
    0-3
    Peta Octavian
  • László Levente
    2-3
    Peta Octavian
  • Top 64
  • Gheorghe Nicu
    3-0
  • Voin Doru
    3-2
    Hancig Mircea
  • Kaposta Victor
    2-3
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Gherasim Iulian
    3-2
    Trocan Nicolae
  • Mitrea Silviu
    3-0
  • Csaky Tiberiu
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Dumitru Florin
    1-3
    Panaitescu Stefan
  • 0-3
    Papacu Bejoli
  • Micuda Mihai
    3-0
  • Trocaru Remus
    3-2
    Colesniuc Romeo
  • Husa Gelu
    1-3
    Vaida Sorin
  • Grubacichi Marius
    1-3
    Georgiu Dragos
  • Baiburi Levent
    2-3
    Gheorghe Nicolae
  • Degianschi Obrad
    3-1
    Gavrila Aurel
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Catricicau Adrian
  • 0-3
    Grigore Alexandru
  • Szalay Liviu
    3-0
  • Corbu Darius
    3-2
    Cinca Daniel
  • Corneanu Sorin
    3-2
    Zavricescu George
  • Migea Cornel
    2-3
    Turburan Ion
  • Petrov Dan
    0-3
    Campean Adrian
  • Darmaz Ion
    0-3
    Dracea Gabriel
  • Peta Octavian
    1-3
    Fratea Aurel
  • 0-3
    Capus Giani
  • Motorga Dorin
    3-0
  • Marian Bogdan
    3-1
    Istrate Cristian
  • Nagy Iosif
    1-3
    Cioveie Bogdan
  • 0-3
    Dragan Petru Ioan
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    Stan Catalin
  • Pralea Marius Dan
    2-3
    Balaban Catalin
  • Cecan Vasile
    3-2
    Craciun David Mihai
  • 0-3
    Frunza Alexandru
  • Top 32
  • Gheorghe Nicu
    2-3
    Voin Doru
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-2
    Gherasim Iulian
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Csaky Tiberiu
  • Panaitescu Stefan
    3-0
    Papacu Bejoli
  • Micuda Mihai
    3-2
    Trocaru Remus
  • Vaida Sorin
    2-3
    Georgiu Dragos
  • Gheorghe Nicolae
    3-1
    Degianschi Obrad
  • Catricicau Adrian
    2-3
    Grigore Alexandru
  • Szalay Liviu
    1-3
    Corbu Darius
  • Corneanu Sorin
    1-3
    Turburan Ion
  • Campean Adrian
    3-2
    Dracea Gabriel
  • Fratea Aurel
    3-1
    Capus Giani
  • Motorga Dorin
    3-2
    Marian Bogdan
  • Cioveie Bogdan
    2-3
    Dragan Petru Ioan
  • Stan Catalin
    3-1
    Balaban Catalin
  • Cecan Vasile
    0-3
    Frunza Alexandru
  • Top 16
  • Voin Doru
    3-2
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Panaitescu Stefan
  • Micuda Mihai
    2-3
    Georgiu Dragos
  • Gheorghe Nicolae
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Corbu Darius
    3-0
    Turburan Ion
  • Campean Adrian
    0-3
    Fratea Aurel
  • Motorga Dorin
    1-3
    Dragan Petru Ioan
  • Stan Catalin
    1-3
    Frunza Alexandru
  • Top 8
  • Voin Doru
    1-3
    Mitrea Silviu
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Corbu Darius
    3-0
    Fratea Aurel
  • Dragan Petru Ioan
    1-3
    Frunza Alexandru
  • Top 4
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Georgiu Dragos
  • Corbu Darius
    3-0
    Frunza Alexandru
  • Top 1-2
  • Mitrea Silviu
    0-3
    Corbu Darius
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Poloțca Ștefan
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 2
    Gheorghe Nicu
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3
    1
  • 3
    Pethő Mihály
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Curpas Ioan
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Peta Octavian
    1-3
    3-0
    0-3
    3-1
    2
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Baiburi Levent
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
  • 2
    Trocan Nicolae
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 3
    Pădurariu Costel
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 4
    Dumitru Florin
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • 5
    Birtalan Laszlo
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kaposta Victor
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Tamas Szilárd
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 3
    Darmaz Ion
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Kántor Imre Zoltán
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 5
    Cecan Vasile
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grigore Alexandru
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Sorescu Mircea
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 3
    Nagy Iosif
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Barac Marius
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    3
  • 5
    Szántó Lajos
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Catricicau Adrian
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Micuda Mihai
    3-0
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 3
    Dragan Petru Ioan
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
  • 4
    Ticu Sorin
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Visan Bogdan
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mitrea Silviu
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Gavrila Aurel
    3-0
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 3
    Capus Giani
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 4
    Jánosi Attila
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Barbulescu Dan
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Motorga Dorin
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Husa Gelu
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    2
  • 3
    Ciobanu Daniel
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Papacu Bejoli
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 5
    Dumitrache Gabriel
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 2
    Voin Doru
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 3
    Boznea Daniel
    3-1
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    2
  • 4
    Corneanu Sorin
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • 5
    Pelaghie Ioan
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Potarniche Bianca
    3-0
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 2
    Ivan Sorin Ioan
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    5
  • 3
    Gherasim Iulian
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • 4
    Balaban Catalin
    2-3
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    4
  • 5
    Hancig Mircea
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Creinicean Liviu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 2
    Georgescu Constantin
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 3
    Degianschi Obrad
    3-0
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 4
    Vladoiu Gelu
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Cucu Cristin
    3-0
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    4
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaida Sorin
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Cinca Daniel
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Veres Francisc
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Dirlea Ioan
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 5
    Comsa Dan
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Georgiu Dragos
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Szalay Liviu
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Leolea Andrei
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Osman Metin
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    2
  • 5
    Vieru Costica
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grubacichi Marius
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
  • 2
    László Levente
    3-2
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 3
    Cioveie Bogdan
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 4
    Csaky Tiberiu
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Chivu Cornel
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Turburan Ion
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Drinceanu lilian
    3-2
    2-3
    2-3
    2-3
    1
    4
  • 3
    Campean Adrian
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Colesniuc Romeo
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 5
    Fotia Iulian
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Panaitescu Stefan
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 2
    Istrate Cristian
    1-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    2
  • 3
    Stancescu Sebastian
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 4
    Ispas Dan
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Popa Mircea
    2-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Frunza Alexandru
    0-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    3
  • 2
    Marian Bogdan
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Petrov Dan
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Lovin Eusebiu
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 5
    Dospinescu George
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fratea Aurel
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Gheorghe Nicolae
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 3
    Vasilescu Remus
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Negrean Ioan
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Stancalie Doru
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciobanu Gabriel
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 2
    Migea Cornel
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 3
    Trocaru Remus
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 4
    Zavricescu George
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Docan Cristian
    2-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dracea Gabriel
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 2
    Bubulac Cristi
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    1
  • 3
    Pralea Marius Dan
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 4
    Stan Catalin
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 5
    Raileanu Raissa
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    4
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Corbu Darius
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Avram Nicolae
    3-1
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 3
    Miclos Andrei
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    5
  • 4
    Craciun David Mihai
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 5
    Ene Florin
    0-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    4
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gheorghe Nicu
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Campean Adrian
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Stancescu Sebastian
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pădurariu Costel
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Grubacichi Marius
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 3
    Frunza Alexandru
    3-1
    3-2
    2
    1
  • csoport: III
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kántor Imre Zoltán
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 2
    Szalay Liviu
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 3
    Gheorghe Nicolae
    3-2
    2-3
    1
    2
  • csoport: IV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grigore Alexandru
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Dirlea Ioan
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Migea Cornel
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: V
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Micuda Mihai
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Vladoiu Gelu
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Stan Catalin
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: VI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Capus Giani
    2-3
    3-1
    1
    1
  • 2
    Gherasim Iulian
    3-2
    2-3
    1
    2
  • 3
    Avram Nicolae
    1-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: VII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Motorga Dorin
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Ene Florin
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: VIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boznea Daniel
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Papacu Bejoli
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Pralea Marius Dan
    3-1
    0-3
    1
    2
  • csoport: IX
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Potarniche Bianca
    3-2
    1-3
    1
    3
  • 2
    Mitrea Silviu
    2-3
    3-0
    1
    1
  • 3
    Zavricescu George
    3-1
    0-3
    1
    2
  • csoport: X
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Degianschi Obrad
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Dragan Petru Ioan
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Negrean Ioan
    2-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaida Sorin
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Barac Marius
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Petrov Dan
    3-1
    3-1
    2
    1
  • csoport: XII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Georgiu Dragos
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Darmaz Ion
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Popa Mircea
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cioveie Bogdan
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Baiburi Levent
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Fotia Iulian
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XIV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Turburan Ion
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 2
    Pethő Mihály
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Csaky Tiberiu
    2-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: XV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Panaitescu Stefan
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Poloțca Ștefan
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 3
    Leolea Andrei
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XVI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marian Bogdan
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Trocan Nicolae
    3-0
    2-3
    1
    1
  • 3
    Veres Francisc
    1-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: XVII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fratea Aurel
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Kaposta Victor
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Cucu Cristin
    0-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: XVIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Trocaru Remus
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Sorescu Mircea
    3-1
    0-3
    1
    3
  • 3
    Balaban Catalin
    1-3
    3-0
    1
    1
  • csoport: XIX
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bubulac Cristi
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Catricicau Adrian
    3-0
    2-3
    1
    2
  • 3
    Corneanu Sorin
    3-1
    3-2
    2
    1
  • csoport: XX
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Corbu Darius
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Gavrila Aurel
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Ciobanu Daniel
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XXI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Craciun David Mihai
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Husa Gelu
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Jánosi Attila
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XXII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dracea Gabriel
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Voin Doru
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Ticu Sorin
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XXIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciobanu Gabriel
    2-3
    2-3
    0
    3
  • 2
    Hancig Mircea
    3-2
    0-3
    1
    2
  • 3
    Nagy Iosif
    3-2
    3-0
    2
    1
  • csoport: XXIV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vasilescu Remus
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 2
    Georgescu Constantin
    3-0
    2-3
    1
    1
  • 3
    Cecan Vasile
    2-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: XXV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovin Eusebiu
    2-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Cinca Daniel
    3-2
    2-3
    1
    2
  • 3
    Dumitru Florin
    3-1
    3-2
    2
    1
  • csoport: XXVI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Istrate Cristian
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Osman Metin
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Drinceanu lilian
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: XXVII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Colesniuc Romeo
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    László Levente
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Peta Octavian
    3-0
    3-2
    2
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...