Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Avansati

Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Avansati

Coloana Infinitului - Targu Jiu - 02.11.2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ingyenes
Ország: Románia Város: Targu Jiu Helyszín: Sala de Sport a Scolii Gimnaziale Voievod Litovoi Targu Jiu Cím: Str. Calea Severinului Nr. 86
Kezdés időpontja: November 02, 2019, 10:30 Befejezés időpontja: November 02, 2019, 19:30
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Morariu Marius
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Amarinei Sorin
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Salavastru Petru
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Morariu Marius
    3-1
    Amarinei Sorin
  • Morariu Marius
    3-0
    Salavastru Petru
  • Morariu Marius
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Amarinei Sorin
    0-3
    Salavastru Petru
  • Amarinei Sorin
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Salavastru Petru
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • csoport: 2
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Garaz Mircea
  • Iacob Gabriel
    2-3
    Mihu Florin
  • Iacob Gabriel
    0-3
    Borcsi Jozsef
  • Iacob Gabriel
    1-3
    Grumeza Lucian
  • Garaz Mircea
    2-3
    Mihu Florin
  • Garaz Mircea
    2-3
    Borcsi Jozsef
  • Garaz Mircea
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Mihu Florin
    3-0
    Borcsi Jozsef
  • Mihu Florin
    1-3
    Grumeza Lucian
  • Borcsi Jozsef
    1-3
    Grumeza Lucian
  • csoport: 3
  • Tamsa Titus
    3-0
    Nitu Serban
  • Tamsa Titus
    3-2
    Sabau Gheorghe
  • Tamsa Titus
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Tamsa Titus
    3-1
    Stoica Mihai
  • Nitu Serban
    3-0
    Sabau Gheorghe
  • Nitu Serban
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Nitu Serban
    3-1
    Stoica Mihai
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Sabau Gheorghe
    3-2
    Stoica Mihai
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Stoica Mihai
  • csoport: 4
  • Fülöp Attila
    2-3
    Visan Victor
  • Fülöp Attila
    0-3
    Vijaica Florin
  • Fülöp Attila
    1-3
    Craciunas Bogdan
  • Fülöp Attila
    3-0
    Dumitru George
  • Visan Victor
    3-1
    Vijaica Florin
  • Visan Victor
    3-1
    Craciunas Bogdan
  • Visan Victor
    3-2
    Dumitru George
  • Vijaica Florin
    0-3
    Craciunas Bogdan
  • Vijaica Florin
    3-1
    Dumitru George
  • Craciunas Bogdan
    3-0
    Dumitru George
  • csoport: 5
  • Vajda Ernő
    2-3
    Bradusca Cornel
  • Vajda Ernő
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Vajda Ernő
    0-3
    Moldovean Valer
  • Vajda Ernő
    3-2
    Matei Dumitru
  • Bradusca Cornel
    2-3
    Tofeni Ovidiu
  • Bradusca Cornel
    0-3
    Moldovean Valer
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Matei Dumitru
  • Tofeni Ovidiu
    1-3
    Moldovean Valer
  • Tofeni Ovidiu
    2-3
    Matei Dumitru
  • Moldovean Valer
    1-3
    Matei Dumitru
  • csoport: 6
  • Radu Constantin
    3-1
    Strugar Ioan
  • Radu Constantin
    3-2
    Tobosaru Gheorghe
  • Radu Constantin
    3-2
    Zbant Mihai
  • Radu Constantin
    3-2
    Stanescu Tiberiu
  • Strugar Ioan
    3-0
    Tobosaru Gheorghe
  • Strugar Ioan
    0-3
    Zbant Mihai
  • Strugar Ioan
    2-3
    Stanescu Tiberiu
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Zbant Mihai
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Stanescu Tiberiu
  • Zbant Mihai
    3-0
    Stanescu Tiberiu
  • csoport: 7
  • Daroti Florin
    1-3
    Loghin Florin
  • Daroti Florin
    2-3
    Manitiu Florin
  • Daroti Florin
    3-1
    Faraian Alexandru
  • Daroti Florin
    3-2
    Ipate Virgil
  • Loghin Florin
    3-2
    Manitiu Florin
  • Loghin Florin
    3-2
    Faraian Alexandru
  • Loghin Florin
    3-0
    Ipate Virgil
  • Manitiu Florin
    0-3
    Faraian Alexandru
  • Manitiu Florin
    3-2
    Ipate Virgil
  • Faraian Alexandru
    2-3
    Ipate Virgil
  • csoport: 8
  • Stoian Sorin
    0-3
    Barbu Tiberiu
  • Stoian Sorin
    3-0
    Cioveie Marian
  • Stoian Sorin
    3-0
    Mihaila George
  • Barbu Tiberiu
    3-2
    Cioveie Marian
  • Barbu Tiberiu
    3-2
    Mihaila George
  • Cioveie Marian
    3-2
    Mihaila George
  • Stoica Mihai - Hateg
    3-1
    Barbu Tiberiu
  • Stoica Mihai - Hateg
    3-0
    Cioveie Marian
  • Stoica Mihai - Hateg
    3-2
    Mihaila George
  • csoport: 9
  • Socaci Sorin
    3-0
    Preda Nicolae
  • Socaci Sorin
    3-0
    Dinu Adrian
  • Socaci Sorin
    3-2
    Huica Petre
  • Socaci Sorin
    0-3
    Melnerovici Daniel
  • Preda Nicolae
    1-3
    Dinu Adrian
  • Preda Nicolae
    0-3
    Huica Petre
  • Preda Nicolae
    3-1
    Melnerovici Daniel
  • Dinu Adrian
    3-1
    Huica Petre
  • Dinu Adrian
    3-1
    Melnerovici Daniel
  • Huica Petre
    3-0
    Melnerovici Daniel
  • csoport: 10
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Lupsa Bogdan
  • Sursilov Constantin
    2-3
    Sandu Andrei
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Gherman Romulus
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Giosan Marcel
  • Lupsa Bogdan
    0-3
    Sandu Andrei
  • Lupsa Bogdan
    2-3
    Gherman Romulus
  • Lupsa Bogdan
    3-1
    Giosan Marcel
  • Sandu Andrei
    3-1
    Gherman Romulus
  • Sandu Andrei
    3-0
    Giosan Marcel
  • Gherman Romulus
    3-2
    Giosan Marcel
  • csoport: 11
  • Bivolaru Stelian
    3-1
    Szivery Adrian
  • Bivolaru Stelian
    1-3
    Guluta Florin
  • Bivolaru Stelian
    3-1
    Panait Adrian
  • Bivolaru Stelian
    3-0
    Ailioaie Gheorghe
  • Szivery Adrian
    1-3
    Guluta Florin
  • Szivery Adrian
    2-3
    Panait Adrian
  • Szivery Adrian
    3-0
    Ailioaie Gheorghe
  • Guluta Florin
    3-0
    Panait Adrian
  • Guluta Florin
    3-1
    Ailioaie Gheorghe
  • Panait Adrian
    3-2
    Ailioaie Gheorghe
  • csoport: 12
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Piper Petru
  • Botoc Ovidiu
    3-0
    Bedő József
  • Botoc Ovidiu
    3-1
    Hutanu Adrian
  • Botoc Ovidiu
    3-1
    Zisu Cristian
  • Piper Petru
    3-1
    Bedő József
  • Piper Petru
    3-0
    Hutanu Adrian
  • Piper Petru
    3-1
    Zisu Cristian
  • Bedő József
    1-3
    Hutanu Adrian
  • Bedő József
    3-2
    Zisu Cristian
  • Hutanu Adrian
    1-3
    Zisu Cristian
  • csoport: 13
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Iliuta Adrian
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Acriva Marian
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Bucur Mario
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Vajeu Ionut
  • Iliuta Adrian
    0-3
    Acriva Marian
  • Iliuta Adrian
    1-3
    Bucur Mario
  • Iliuta Adrian
    1-3
    Vajeu Ionut
  • Acriva Marian
    1-3
    Bucur Mario
  • Acriva Marian
    3-0
    Vajeu Ionut
  • Bucur Mario
    0-3
    Vajeu Ionut
  • csoport: 14
  • Halász Péter
    3-2
    Isar Stefanel
  • Halász Péter
    3-0
    Grigore Marian
  • Halász Péter
    3-0
    Botas Constantin
  • Halász Péter
    3-0
    Avramescu Bogdan
  • Isar Stefanel
    3-1
    Grigore Marian
  • Isar Stefanel
    3-0
    Botas Constantin
  • Isar Stefanel
    3-0
    Avramescu Bogdan
  • Grigore Marian
    1-3
    Botas Constantin
  • Grigore Marian
    0-3
    Avramescu Bogdan
  • Botas Constantin
    2-3
    Avramescu Bogdan
  • csoport: 15
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Mitar Marius Tiberiu
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Dramba Daniel Dumitru
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Botanel Eduard
  • Sterczer Sándor
    2-3
    Matei Mircea
  • Mitar Marius Tiberiu
    0-3
    Dramba Daniel Dumitru
  • Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    Botanel Eduard
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Matei Mircea
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Botanel Eduard
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Matei Mircea
  • Botanel Eduard
    3-2
    Matei Mircea
  • csoport: 16
  • Damian Mircea
    3-2
    Fekete István
  • Damian Mircea
    3-0
    Constantin Cristina
  • Damian Mircea
    3-1
    Raduly Ovidiu
  • Damian Mircea
    3-0
    Caraus Sorin
  • Fekete István
    3-1
    Constantin Cristina
  • Fekete István
    3-1
    Raduly Ovidiu
  • Fekete István
    3-1
    Caraus Sorin
  • Constantin Cristina
    3-2
    Raduly Ovidiu
  • Constantin Cristina
    2-3
    Caraus Sorin
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Caraus Sorin
  • csoport: 17
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Chiriac Marius
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Codreanu Laurentiu
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Chiscan Bogdan
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Gheorghe Daniel
  • Chiriac Marius
    0-3
    Codreanu Laurentiu
  • Chiriac Marius
    2-3
    Chiscan Bogdan
  • Chiriac Marius
    3-0
    Gheorghe Daniel
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Codreanu Laurentiu
    1-3
    Gheorghe Daniel
  • Chiscan Bogdan
    1-3
    Gheorghe Daniel
  • csoport: 18
  • Bejan Alexandru
    1-3
    Alexandru Marius
  • Bejan Alexandru
    3-1
    Balaj Roland
  • Bejan Alexandru
    2-3
    Benyovszki Béla
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Darie Gabriel
  • Alexandru Marius
    3-2
    Balaj Roland
  • Alexandru Marius
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Alexandru Marius
    3-0
    Darie Gabriel
  • Balaj Roland
    1-3
    Benyovszki Béla
  • Balaj Roland
    3-1
    Darie Gabriel
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Darie Gabriel
  • csoport: 19
  • Chirica Alexandru
    3-2
    Bozosan Petre
  • Chirica Alexandru
    3-0
    Cristofor Razvan
  • Chirica Alexandru
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Chirica Alexandru
    3-1
    Marinescu Nelu
  • Bozosan Petre
    3-0
    Cristofor Razvan
  • Bozosan Petre
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Bozosan Petre
    3-1
    Marinescu Nelu
  • Cristofor Razvan
    3-2
    Lazar Dumitru
  • Cristofor Razvan
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Lazar Dumitru
    2-3
    Marinescu Nelu
  • csoport: 20
  • Dinu Gheorghe
    2-3
    Durac Viorel
  • Dinu Gheorghe
    2-3
    Stanciu Marian
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Cir Florin
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Gligor Paul
  • Durac Viorel
    3-2
    Stanciu Marian
  • Durac Viorel
    3-2
    Cir Florin
  • Durac Viorel
    3-1
    Gligor Paul
  • Stanciu Marian
    3-1
    Cir Florin
  • Stanciu Marian
    3-0
    Gligor Paul
  • Cir Florin
    3-1
    Gligor Paul
  • csoport: 1
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Avramescu Bogdan
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Botanel Eduard
  • Avramescu Bogdan
    0-3
    Botanel Eduard
  • csoport: 2
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Vajeu Ionut
  • Grumeza Lucian
    0-3
    Raduly Ovidiu
  • Vajeu Ionut
    2-3
    Raduly Ovidiu
  • csoport: 3
  • Tamsa Titus
    3-2
    Zisu Cristian
  • Tamsa Titus
    1-3
    Codreanu Laurentiu
  • Zisu Cristian
    0-3
    Codreanu Laurentiu
  • csoport: 4
  • Visan Victor
    3-0
    Panait Adrian
  • Visan Victor
    1-3
    Bejan Alexandru
  • Panait Adrian
    0-3
    Bejan Alexandru
  • csoport: 5
  • Moldovean Valer
    3-1
    Gherman Romulus
  • Moldovean Valer
    3-1
    Cristofor Razvan
  • Gherman Romulus
    0-3
    Cristofor Razvan
  • csoport: 6
  • Radu Constantin
    3-1
    Huica Petre
  • Radu Constantin
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • Huica Petre
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • csoport: 7
  • Loghin Florin
    3-0
    Cir Florin
  • Loghin Florin
    3-1
    Stoian Sorin
  • Cir Florin
    3-1
    Stoian Sorin
  • csoport: 8
  • Barbu Tiberiu
    3-1
    Daroti Florin
  • Barbu Tiberiu
    3-1
    Marinescu Nelu
  • Daroti Florin
    3-0
    Marinescu Nelu
  • csoport: 9
  • Socaci Sorin
    3-0
    Zbant Mihai
  • Socaci Sorin
    3-1
    Balaj Roland
  • Zbant Mihai
    3-2
    Balaj Roland
  • csoport: 10
  • Sandu Andrei
    3-2
    Vajda Ernő
  • Sandu Andrei
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Vajda Ernő
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • csoport: 11
  • Guluta Florin
    3-0
    Vijaica Florin
  • Guluta Florin
    3-0
    Constantin Cristina
  • Vijaica Florin
    3-1
    Constantin Cristina
  • csoport: 12
  • Piper Petru
    3-2
    Sabau Gheorghe
  • Piper Petru
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • Sabau Gheorghe
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • csoport: 13
  • Acriva Marian
    3-1
    Borcsi Jozsef
  • Acriva Marian
    1-3
    Botas Constantin
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Botas Constantin
  • csoport: 14
  • Halász Péter
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Halász Péter
    3-0
    Bucur Mario
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Bucur Mario
  • csoport: 15
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Morariu Marius
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Hutanu Adrian
  • Morariu Marius
    3-0
    Hutanu Adrian
  • csoport: 16
  • Damian Mircea
    1-3
    Mihu Florin
  • Damian Mircea
    3-1
    Szivery Adrian
  • Mihu Florin
    1-3
    Szivery Adrian
  • csoport: 17
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Nitu Serban
  • Barbuta Ioan
    0-3
    Lupsa Bogdan
  • Nitu Serban
    3-1
    Lupsa Bogdan
  • csoport: 18
  • Alexandru Marius
    3-1
    Craciunas Bogdan
  • Alexandru Marius
    3-1
    Preda Nicolae
  • Craciunas Bogdan
    3-0
    Preda Nicolae
  • csoport: 19
  • Chirica Alexandru
    2-3
    Bradusca Cornel
  • Chirica Alexandru
    3-0
    Cioveie Marian
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Cioveie Marian
  • csoport: 20
  • Durac Viorel
    3-1
    Tobosaru Gheorghe
  • Durac Viorel
    3-0
    Ipate Virgil
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Ipate Virgil
  • csoport: 21
  • Stanciu Marian
    2-3
    Manitiu Florin
  • Stanciu Marian
    3-0
    Stanescu Tiberiu
  • Manitiu Florin
    3-0
    Stanescu Tiberiu
  • csoport: 22
  • Bozosan Petre
    1-3
    Stoica Mihai - Hateg
  • Bozosan Petre
    3-0
    Matei Dumitru
  • Stoica Mihai - Hateg
    3-0
    Matei Dumitru
  • csoport: 23
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Dinu Adrian
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Fülöp Attila
  • Dinu Adrian
    3-0
    Fülöp Attila
  • csoport: 24
  • Gheorghe Daniel
    2-3
    Sursilov Constantin
  • Gheorghe Daniel
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Vaszi Dénes
  • csoport: 25
  • Fekete István
    3-0
    Bivolaru Stelian
  • Fekete István
    0-3
    Iacob Gabriel
  • Bivolaru Stelian
    1-3
    Iacob Gabriel
  • csoport: 26
  • Dramba Daniel Dumitru
    1-3
    Botoc Ovidiu
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-2
    Salavastru Petru
  • Botoc Ovidiu
    1-3
    Salavastru Petru
  • csoport: 27
  • Isar Stefanel
    3-1
    Losonczi Dénes
  • Isar Stefanel
    1-3
    Bedő József
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Bedő József
  • Top 64
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
  • Bozosan Petre
    0-3
    Fülöp Attila
  • Lupsa Bogdan
    1-3
    Stoian Sorin
  • Radu Constantin
    0-3
    Mihu Florin
  • Socaci Sorin
    3-0
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Sursilov Constantin
  • Iacob Gabriel
    1-3
    Morariu Marius
  • 0-3
    Barbu Tiberiu
  • Moldovean Valer
    3-0
  • Craciunas Bogdan
    2-3
    Losonczi Dénes
  • Manitiu Florin
    0-3
    Vijaica Florin
  • Grumeza Lucian
    0-3
    Piper Petru
  • Botas Constantin
    2-3
    Tamsa Titus
  • Chiscan Bogdan
    3-0
    Durac Viorel
  • Botoc Ovidiu
    3-1
    Chirica Alexandru
  • 0-3
    Bejan Alexandru
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Fekete István
  • Bradusca Cornel
    0-3
    Zbant Mihai
  • Visan Victor
    3-0
    Halász Péter
  • Guluta Florin
    0-3
    Botanel Eduard
  • Sabau Gheorghe
    0-3
    Stoica Mihai - Hateg
  • Bedő József
    2-3
    Barbuta Ioan
  • 0-3
    Dinu Gheorghe
  • Loghin Florin
    3-0
  • Szivery Adrian
    3-0
    Salavastru Petru
  • Dinu Adrian
    3-0
    Acriva Marian
  • 0-3
    Sandu Andrei
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Cristofor Razvan
  • Daroti Florin
    2-3
    Alexandru Marius
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Stanciu Marian
  • 0-3
    Raduly Ovidiu
  • Top 32
  • Popescu Apreotesei Mihai
    2-3
    Fülöp Attila
  • Stoian Sorin
    1-3
    Mihu Florin
  • Socaci Sorin
    3-2
    Sursilov Constantin
  • Morariu Marius
    2-3
    Barbu Tiberiu
  • Moldovean Valer
    0-3
    Losonczi Dénes
  • Vijaica Florin
    3-0
    Piper Petru
  • Tamsa Titus
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Bejan Alexandru
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
    Tobosaru Gheorghe
  • Zbant Mihai
    1-3
    Visan Victor
  • Botanel Eduard
    3-2
    Stoica Mihai - Hateg
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Dinu Gheorghe
  • Loghin Florin
    1-3
    Szivery Adrian
  • Dinu Adrian
    2-3
    Sandu Andrei
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Alexandru Marius
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Top 16
  • Fülöp Attila
    1-3
    Mihu Florin
  • Socaci Sorin
    0-3
    Barbu Tiberiu
  • Losonczi Dénes
    2-3
    Vijaica Florin
  • Tamsa Titus
    2-3
    Bejan Alexandru
  • Codreanu Laurentiu
    0-3
    Visan Victor
  • Botanel Eduard
    3-1
    Barbuta Ioan
  • Szivery Adrian
    2-3
    Sandu Andrei
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Top 8
  • Mihu Florin
    0-3
    Barbu Tiberiu
  • Vijaica Florin
    3-1
    Bejan Alexandru
  • Visan Victor
    2-3
    Botanel Eduard
  • Sandu Andrei
    1-3
    Sterczer Sándor
  • Top 4
  • Barbu Tiberiu
    3-0
    Vijaica Florin
  • Botanel Eduard
    3-1
    Sterczer Sándor
  • Top 1-2
  • Barbu Tiberiu
    3-1
    Botanel Eduard
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 2
    Morariu Marius
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 3
    Amarinei Sorin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Salavastru Petru
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 5
    Lőrincz Zoltán
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iacob Gabriel
    3-0
    2-3
    0-3
    1-3
    1
    5
  • 2
    Garaz Mircea
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 3
    Mihu Florin
    3-2
    3-2
    3-0
    1-3
    3
    2
  • 4
    Borcsi Jozsef
    3-0
    3-2
    0-3
    1-3
    2
    3
  • 5
    Grumeza Lucian
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tamsa Titus
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    1
  • 2
    Nitu Serban
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 3
    Sabau Gheorghe
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
  • 4
    Vaszi Dénes
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    4
  • 5
    Stoica Mihai
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp Attila
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 2
    Visan Victor
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 3
    Vijaica Florin
    3-0
    1-3
    0-3
    3-1
    2
    3
  • 4
    Craciunas Bogdan
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 5
    Dumitru George
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    2-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    3
  • 2
    Bradusca Cornel
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    2
  • 3
    Tofeni Ovidiu
    1-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    5
  • 4
    Moldovean Valer
    3-0
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    1
  • 5
    Matei Dumitru
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Radu Constantin
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 2
    Strugar Ioan
    1-3
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    4
  • 3
    Tobosaru Gheorghe
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
  • 4
    Zbant Mihai
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
  • 5
    Stanescu Tiberiu
    2-3
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Daroti Florin
    1-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
  • 2
    Loghin Florin
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 3
    Manitiu Florin
    3-2
    2-3
    0-3
    3-2
    2
    3
  • 4
    Faraian Alexandru
    1-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
  • 5
    Ipate Virgil
    2-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stoian Sorin
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 2
    Barbu Tiberiu
    3-0
    3-2
    3-2
    1-3
    3
    2
  • 3
    Cioveie Marian
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • 4
    Mihaila George
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Stoica Mihai - Hateg
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Socaci Sorin
    3-0
    3-0
    3-2
    0-3
    3
    1
  • 2
    Preda Nicolae
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 3
    Dinu Adrian
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Huica Petre
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Melnerovici Daniel
    3-0
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sursilov Constantin
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 2
    Lupsa Bogdan
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 3
    Sandu Andrei
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 4
    Gherman Romulus
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3
  • 5
    Giosan Marcel
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bivolaru Stelian
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 2
    Szivery Adrian
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 3
    Guluta Florin
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 4
    Panait Adrian
    1-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
  • 5
    Ailioaie Gheorghe
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Botoc Ovidiu
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 2
    Piper Petru
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Bedő József
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • 4
    Hutanu Adrian
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
  • 5
    Zisu Cristian
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Losonczi Dénes
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 2
    Iliuta Adrian
    3-0
    0-3
    1-3
    1-3
    1
    5
  • 3
    Acriva Marian
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
  • 4
    Bucur Mario
    1-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    4
  • 5
    Vajeu Ionut
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Halász Péter
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Isar Stefanel
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Grigore Marian
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • 4
    Botas Constantin
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4
  • 5
    Avramescu Bogdan
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sterczer Sándor
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    1
  • 2
    Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    5
  • 3
    Dramba Daniel Dumitru
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Botanel Eduard
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
  • 5
    Matei Mircea
    3-2
    2-3
    0-3
    2-3
    1
    4
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Damian Mircea
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Fekete István
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 3
    Constantin Cristina
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
  • 4
    Raduly Ovidiu
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • 5
    Caraus Sorin
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    5
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbuta Ioan
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Chiriac Marius
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 3
    Codreanu Laurentiu
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    2
  • 4
    Chiscan Bogdan
    1-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    5
  • 5
    Gheorghe Daniel
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bejan Alexandru
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 2
    Alexandru Marius
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Balaj Roland
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Benyovszki Béla
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 5
    Darie Gabriel
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chirica Alexandru
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Bozosan Petre
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 3
    Cristofor Razvan
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 4
    Lazar Dumitru
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Marinescu Nelu
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dinu Gheorghe
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 2
    Durac Viorel
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 3
    Stanciu Marian
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 4
    Cir Florin
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Gligor Paul
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Avramescu Bogdan
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Botanel Eduard
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grumeza Lucian
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Vajeu Ionut
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Raduly Ovidiu
    3-0
    3-2
    2
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tamsa Titus
    3-2
    1-3
    1
    2
  • 2
    Zisu Cristian
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Codreanu Laurentiu
    3-1
    3-0
    2
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Visan Victor
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Panait Adrian
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Bejan Alexandru
    3-1
    3-0
    2
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldovean Valer
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Gherman Romulus
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Cristofor Razvan
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Radu Constantin
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Huica Petre
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Dinu Gheorghe
    3-1
    3-1
    2
    1
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Cir Florin
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Stoian Sorin
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbu Tiberiu
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Daroti Florin
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Marinescu Nelu
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Socaci Sorin
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Zbant Mihai
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Balaj Roland
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sandu Andrei
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Vajda Ernő
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Chiscan Bogdan
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Guluta Florin
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Vijaica Florin
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Constantin Cristina
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Piper Petru
    3-2
    3-2
    2
    1
  • 2
    Sabau Gheorghe
    2-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Acriva Marian
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Borcsi Jozsef
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Botas Constantin
    3-1
    3-2
    2
    1
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Halász Péter
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Lőrincz Zoltán
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Bucur Mario
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sterczer Sándor
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 2
    Morariu Marius
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Hutanu Adrian
    2-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Damian Mircea
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Mihu Florin
    3-1
    1-3
    1
    1
  • 3
    Szivery Adrian
    1-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbuta Ioan
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Nitu Serban
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Lupsa Bogdan
    3-0
    1-3
    1
    1
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Alexandru Marius
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Craciunas Bogdan
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Preda Nicolae
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chirica Alexandru
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Bradusca Cornel
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Cioveie Marian
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Durac Viorel
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Tobosaru Gheorghe
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Ipate Virgil
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 21
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stanciu Marian
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Manitiu Florin
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Stanescu Tiberiu
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 22
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bozosan Petre
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Stoica Mihai - Hateg
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Matei Dumitru
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 23
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Benyovszki Béla
    3-2
    0-3
    1
    3
  • 2
    Dinu Adrian
    2-3
    3-0
    1
    1
  • 3
    Fülöp Attila
    3-0
    0-3
    1
    2
  • csoport: 24
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gheorghe Daniel
    2-3
    2-3
    0
    3
  • 2
    Sursilov Constantin
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Vaszi Dénes
    3-2
    1-3
    1
    2
  • csoport: 25
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fekete István
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Bivolaru Stelian
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Iacob Gabriel
    3-0
    3-1
    2
    1
  • csoport: 26
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dramba Daniel Dumitru
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 2
    Botoc Ovidiu
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 3
    Salavastru Petru
    2-3
    3-1
    1
    1
  • csoport: 27
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Isar Stefanel
    3-1
    1-3
    1
    1
  • 2
    Losonczi Dénes
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Bedő József
    3-1
    1-3
    1
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...