Campionatul National Echipe - Divizia A, Masculin, 2018-2019

Campionatul National Echipe - Divizia A, Masculin, 2018-2019

Campionatul National Echipe - Divizia A, Masculin, 2018-2019

by Federația Română de Tenis De Masă
Ország: Románia
Város: Buzau
Helyszín: Sala de sport
Cím: -
Kezdés időpontja: November 26, 2018, 09:00
Befejezés időpontja: November 28, 2018, 20:00
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    CSM Slatina
    7-0-0
    35-7
    21
  • 2.
    LPS Constanta
    7-0-0
    35-11
    21
  • 3.
    CSM Arad
    6-1-0
    32-16
    18
  • 4.
    CS U Craiova I
    5-2-0
    28-20
    15
  • 5.
    CSA Steaua II Buc
    5-2-0
    27-18
    15
  • 6.
    CSTA Bucuresti
    5-2-0
    30-13
    15
  • 7.
    CSM Cluj Napoca
    5-2-0
    28-16
    15
  • 8.
    CS Tenis Club Dej
    3-4-0
    18-26
    9
  • 9.
    CS U Craiova II
    3-4-0
    19-27
    9
  • 10.
    CSM Focsani
    2-5-0
    26-25
    6
  • 11.
    CSM Iasi
    2-5-0
    20-31
    6
  • 12.
    CS Spartac Buc
    2-5-0
    27-27
    6
  • 13.
    CS Pristavu Clung II
    2-5-0
    15-32
    6
  • 14.
    CS Somuz Falticeni
    1-6-0
    9-32
    3
  • 15.
    CS Farul Constanta
    1-6-0
    17-33
    3
  • 16.
    CS Concordia Chiajna
    0-7-0
    3-35
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    LPS Constanta
    7-0-0
    35-11
    21
  • 2.
    CSM Arad
    6-1-0
    32-16
    18
  • 3.
    CSM Cluj Napoca
    5-2-0
    28-16
    15
  • 4.
    CS U Craiova II
    3-4-0
    19-27
    9
  • CS Spartac Buc
    2-5-0
    27-27
    6
  • CS Pristavu Clung II
    2-5-0
    15-32
    6
  • CSM Iasi
    2-5-0
    20-31
    6
  • CS Farul Constanta
    1-6-0
    17-33
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    CSM Slatina
    7-0-0
    35-7
    21
  • 2.
    CSA Steaua II Buc
    5-2-0
    27-18
    15
  • 3.
    CS U Craiova I
    5-2-0
    28-20
    15
  • 4.
    CSTA Bucuresti
    5-2-0
    30-13
    15
  • CS Tenis Club Dej
    3-4-0
    18-26
    9
  • CSM Focsani
    2-5-0
    26-25
    6
  • CS Somuz Falticeni
    1-6-0
    9-32
    3
  • CS Concordia Chiajna
    0-7-0
    3-35
    0
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: Alsó: 2
  • CS U Craiova II
    0-5
    CSM Arad
  • CS U Craiova II
    0-5
    CSM Cluj Napoca
  • CS U Craiova II
    4-5
    CSM Iasi
  • CS U Craiova II
    5-3
    CS Spartac Buc
  • CS U Craiova II
    5-3
    CS Farul Constanta
  • CS U Craiova II
    5-1
    CS Pristavu Clung II
  • CS U Craiova II
    0-5
    LPS Constanta
  • CSM Arad
    5-3
    CSM Cluj Napoca
  • CSM Arad
    5-0
    CSM Iasi
  • CSM Arad
    5-3
    CS Spartac Buc
  • CSM Arad
    5-4
    CS Farul Constanta
  • CSM Arad
    5-1
    CS Pristavu Clung II
  • CSM Arad
    2-5
    LPS Constanta
  • CSM Cluj Napoca
    5-1
    CSM Iasi
  • CSM Cluj Napoca
    5-4
    CS Spartac Buc
  • CSM Cluj Napoca
    5-1
    CS Farul Constanta
  • CSM Cluj Napoca
    5-0
    CS Pristavu Clung II
  • CSM Cluj Napoca
    0-5
    LPS Constanta
  • CSM Iasi
    2-5
    CS Spartac Buc
  • CSM Iasi
    5-2
    CS Farul Constanta
  • CSM Iasi
    3-5
    CS Pristavu Clung II
  • CSM Iasi
    4-5
    LPS Constanta
  • CS Spartac Buc
    5-0
    CS Farul Constanta
  • CS Spartac Buc
    4-5
    CS Pristavu Clung II
  • CS Spartac Buc
    3-5
    LPS Constanta
  • CS Farul Constanta
    5-3
    CS Pristavu Clung II
  • CS Farul Constanta
    2-5
    LPS Constanta
  • CS Pristavu Clung II
    0-5
    LPS Constanta
  • csoport: Alsó: 1
  • CS U Craiova I
    5-3
    CSM Focsani
  • CS U Craiova I
    5-2
    CS Tenis Club Dej
  • CS U Craiova I
    2-5
    CSA Steaua II Buc
  • CS U Craiova I
    5-4
    CSTA Bucuresti
  • CS U Craiova I
    5-1
    CS Somuz Falticeni
  • CS U Craiova I
    1-5
    CSM Slatina
  • CS U Craiova I
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • CSM Focsani
    3-5
    CS Tenis Club Dej
  • CSM Focsani
    4-5
    CSA Steaua II Buc
  • CSM Focsani
    2-5
    CSTA Bucuresti
  • CSM Focsani
    5-0
    CS Somuz Falticeni
  • CSM Focsani
    4-5
    CSM Slatina
  • CSM Focsani
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • CS Tenis Club Dej
    1-5
    CSA Steaua II Buc
  • CS Tenis Club Dej
    0-5
    CSTA Bucuresti
  • CS Tenis Club Dej
    5-2
    CS Somuz Falticeni
  • CS Tenis Club Dej
    0-5
    CSM Slatina
  • CS Tenis Club Dej
    5-1
    CS Concordia Chiajna
  • CSA Steaua II Buc
    1-5
    CSTA Bucuresti
  • CSA Steaua II Buc
    5-1
    CS Somuz Falticeni
  • CSA Steaua II Buc
    1-5
    CSM Slatina
  • CSA Steaua II Buc
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • CSTA Bucuresti
    5-0
    CS Somuz Falticeni
  • CSTA Bucuresti
    1-5
    CSM Slatina
  • CSTA Bucuresti
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • CS Somuz Falticeni
    0-5
    CSM Slatina
  • CS Somuz Falticeni
    5-2
    CS Concordia Chiajna
  • CSM Slatina
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
  • 1
    CS U Craiova I 
     
    5-3
    5-2
    2-5
    5-4
    5-1
    1-5
    5-0
    5
  • 2
    CSM Focsani 
    3-5
     
    3-5
    4-5
    2-5
    5-0
    4-5
    5-0
    2
  • 3
    CS Tenis Club Dej 
    2-5
    5-3
     
    1-5
    0-5
    5-2
    0-5
    5-1
    3
  • 4
    CSA Steaua II Buc 
    5-2
    5-4
    5-1
     
    1-5
    5-1
    1-5
    5-0
    5
  • 5
    CSTA Bucuresti 
    4-5
    5-2
    5-0
    5-1
     
    5-0
    1-5
    5-0
    5
  • 6
    CS Somuz Falticeni 
    1-5
    0-5
    2-5
    1-5
    0-5
     
    0-5
    5-2
    1
  • 7
    CSM Slatina 
    5-1
    5-4
    5-0
    5-1
    5-1
    5-0
     
    5-0
    7
  • 8
    CS Concordia Chiajna 
    0-5
    0-5
    1-5
    0-5
    0-5
    2-5
    0-5
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
  • 1
    CS U Craiova II 
     
    0-5
    0-5
    4-5
    5-3
    5-3
    5-1
    0-5
    3
  • 2
    CSM Arad 
    5-0
     
    5-3
    5-0
    5-3
    5-4
    5-1
    2-5
    6
  • 3
    CSM Cluj Napoca 
    5-0
    3-5
     
    5-1
    5-4
    5-1
    5-0
    0-5
    5
  • 4
    CSM Iasi 
    5-4
    0-5
    1-5
     
    2-5
    5-2
    3-5
    4-5
    2
  • 5
    CS Spartac Buc 
    3-5
    3-5
    4-5
    5-2
     
    5-0
    4-5
    3-5
    2
  • 6
    CS Farul Constanta 
    3-5
    4-5
    1-5
    2-5
    0-5
     
    5-3
    2-5
    1
  • 7
    CS Pristavu Clung II 
    1-5
    1-5
    0-5
    5-3
    5-4
    3-5
     
    0-5
    2
  • 8
    LPS Constanta 
    5-0
    5-2
    5-0
    5-4
    5-3
    5-2
    5-0
     
    7
Támogatók