Campionatul National Echipe - Divizia A, Masculin, 2018-2019

Campionatul National Echipe - Divizia A, Masculin, 2018-2019

Campionatul National Echipe - Divizia A, Masculin, 2018-2019

by Romániai Asztalitenisz Szövetség
Ingyenes
Ország: Románia Város: Buzau Helyszín: Sala de sport Cím: -
Kezdés időpontja: November 26, 2018, 09:00 Befejezés időpontja: November 28, 2018, 20:00
  • Név
    Pontok száma
  • Egyéni díj
    Név
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • CS U Craiova I
    5-3
    CSM Focsani
  • CS U Craiova I
    5-2
    CS Tenis Club Dej
  • CS U Craiova I
    2-5
    CSA Steaua II Buc
  • CS U Craiova I
    5-4
    CSTA Bucuresti
  • CS U Craiova I
    5-1
    CS Somuz Falticeni
  • CS U Craiova I
    1-5
    CSM Slatina
  • CS U Craiova I
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • CSM Focsani
    3-5
    CS Tenis Club Dej
  • CSM Focsani
    4-5
    CSA Steaua II Buc
  • CSM Focsani
    2-5
    CSTA Bucuresti
  • CSM Focsani
    5-0
    CS Somuz Falticeni
  • CSM Focsani
    4-5
    CSM Slatina
  • CSM Focsani
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • CS Tenis Club Dej
    1-5
    CSA Steaua II Buc
  • CS Tenis Club Dej
    0-5
    CSTA Bucuresti
  • CS Tenis Club Dej
    5-2
    CS Somuz Falticeni
  • CS Tenis Club Dej
    0-5
    CSM Slatina
  • CS Tenis Club Dej
    5-1
    CS Concordia Chiajna
  • CSA Steaua II Buc
    1-5
    CSTA Bucuresti
  • CSA Steaua II Buc
    5-1
    CS Somuz Falticeni
  • CSA Steaua II Buc
    1-5
    CSM Slatina
  • CSA Steaua II Buc
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • CSTA Bucuresti
    5-0
    CS Somuz Falticeni
  • CSTA Bucuresti
    1-5
    CSM Slatina
  • CSTA Bucuresti
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • CS Somuz Falticeni
    0-5
    CSM Slatina
  • CS Somuz Falticeni
    5-2
    CS Concordia Chiajna
  • CSM Slatina
    5-0
    CS Concordia Chiajna
  • csoport: 2
  • CS U Craiova II
    0-5
    CSM Arad
  • CS U Craiova II
    0-5
    CSM Cluj Napoca
  • CS U Craiova II
    4-5
    CSM Iasi
  • CS U Craiova II
    5-3
    CS Spartac Buc
  • CS U Craiova II
    5-3
    CS Farul Constanta
  • CS U Craiova II
    5-1
    CS Pristavu Clung II
  • CS U Craiova II
    0-5
    LPS Constanta
  • CSM Arad
    5-3
    CSM Cluj Napoca
  • CSM Arad
    5-0
    CSM Iasi
  • CSM Arad
    5-3
    CS Spartac Buc
  • CSM Arad
    5-4
    CS Farul Constanta
  • CSM Arad
    5-1
    CS Pristavu Clung II
  • CSM Arad
    2-5
    LPS Constanta
  • CSM Cluj Napoca
    5-1
    CSM Iasi
  • CSM Cluj Napoca
    5-4
    CS Spartac Buc
  • CSM Cluj Napoca
    5-1
    CS Farul Constanta
  • CSM Cluj Napoca
    5-0
    CS Pristavu Clung II
  • CSM Cluj Napoca
    0-5
    LPS Constanta
  • CSM Iasi
    2-5
    CS Spartac Buc
  • CSM Iasi
    5-2
    CS Farul Constanta
  • CSM Iasi
    3-5
    CS Pristavu Clung II
  • CSM Iasi
    4-5
    LPS Constanta
  • CS Spartac Buc
    5-0
    CS Farul Constanta
  • CS Spartac Buc
    4-5
    CS Pristavu Clung II
  • CS Spartac Buc
    3-5
    LPS Constanta
  • CS Farul Constanta
    5-3
    CS Pristavu Clung II
  • CS Farul Constanta
    2-5
    LPS Constanta
  • CS Pristavu Clung II
    0-5
    LPS Constanta
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    CS U Craiova I
    5-3
    5-2
    2-5
    5-4
    5-1
    1-5
    5-0
    5
    0
  • 2
    CSM Focsani
    3-5
    3-5
    4-5
    2-5
    5-0
    4-5
    5-0
    2
    0
  • 3
    CS Tenis Club Dej
    2-5
    5-3
    1-5
    0-5
    5-2
    0-5
    5-1
    3
    0
  • 4
    CSA Steaua II Buc
    5-2
    5-4
    5-1
    1-5
    5-1
    1-5
    5-0
    5
    0
  • 5
    CSTA Bucuresti
    4-5
    5-2
    5-0
    5-1
    5-0
    1-5
    5-0
    5
    0
  • 6
    CS Somuz Falticeni
    1-5
    0-5
    2-5
    1-5
    0-5
    0-5
    5-2
    1
    0
  • 7
    CSM Slatina
    5-1
    5-4
    5-0
    5-1
    5-1
    5-0
    5-0
    7
    0
  • 8
    CS Concordia Chiajna
    0-5
    0-5
    1-5
    0-5
    0-5
    2-5
    0-5
    0
    0
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    CS U Craiova II
    0-5
    0-5
    4-5
    5-3
    5-3
    5-1
    0-5
    3
    0
  • 2
    CSM Arad
    5-0
    5-3
    5-0
    5-3
    5-4
    5-1
    2-5
    6
    0
  • 3
    CSM Cluj Napoca
    5-0
    3-5
    5-1
    5-4
    5-1
    5-0
    0-5
    5
    0
  • 4
    CSM Iasi
    5-4
    0-5
    1-5
    2-5
    5-2
    3-5
    4-5
    2
    0
  • 5
    CS Spartac Buc
    3-5
    3-5
    4-5
    5-2
    5-0
    4-5
    3-5
    2
    0
  • 6
    CS Farul Constanta
    3-5
    4-5
    1-5
    2-5
    0-5
    5-3
    2-5
    1
    0
  • 7
    CS Pristavu Clung II
    1-5
    1-5
    0-5
    5-3
    5-4
    3-5
    0-5
    2
    0
  • 8
    LPS Constanta
    5-0
    5-2
    5-0
    5-4
    5-3
    5-2
    5-0
    7
    0
Támogatók
ajax-icon Betöltés...