Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019

BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019

BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019

Ország: Románia Város: Bistrita Helyszín: Ursului 12 Cím: Ursului 12
Kezdés időpontja: August 31, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: August 31, 2019, 21:00
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • ARAD 1
    3-1
    VASLUI
  • ARAD 1
    2-2
    COVASNA
  • ARAD 1
    3-1
    SIBIU 1
  • ARAD 1
    3-1
    IASI 2
  • ARAD 1
    2-2
    VALCEA
  • VASLUI
    3-1
    COVASNA
  • VASLUI
    2-2
    SIBIU 1
  • VASLUI
    1-3
    IASI 2
  • VASLUI
    2-2
    VALCEA
  • COVASNA
    1-3
    SIBIU 1
  • COVASNA
    1-3
    IASI 2
  • COVASNA
    0-4
    VALCEA
  • SIBIU 1
    2-2
    IASI 2
  • SIBIU 1
    3-1
    VALCEA
  • IASI 2
    3-1
    VALCEA
  • csoport: 2
  • MURES 1
    4-0
    SIBIU 2
  • MURES 1
    2-2
    PRAHOVA
  • MURES 1
    4-0
    IALOMITA
  • MURES 1
    3-1
    BIHOR
  • MURES 1
    3-1
    GALATI
  • SIBIU 2
    1-3
    PRAHOVA
  • SIBIU 2
    2-2
    IALOMITA
  • SIBIU 2
    1-3
    BIHOR
  • SIBIU 2
    4-0
    GALATI
  • PRAHOVA
    2-2
    IALOMITA
  • PRAHOVA
    1-3
    BIHOR
  • PRAHOVA
    4-0
    GALATI
  • IALOMITA
    2-2
    BIHOR
  • IALOMITA
    3-1
    GALATI
  • BIHOR
    3-1
    GALATI
  • csoport: 3
  • ARGES
    3-1
    ARAD 2
  • ARGES
    3-1
    HARGHITA
  • ARGES
    1-3
    BUCURESTI 1
  • ARGES
    3-1
    HUNEDOARA
  • ARGES
    2-2
    TIMIS 1
  • ARAD 2
    1-3
    HARGHITA
  • ARAD 2
    1-3
    BUCURESTI 1
  • ARAD 2
    1-3
    HUNEDOARA
  • ARAD 2
    1-3
    TIMIS 1
  • HARGHITA
    1-3
    BUCURESTI 1
  • HARGHITA
    3-1
    HUNEDOARA
  • HARGHITA
    2-2
    TIMIS 1
  • BUCURESTI 1
    3-1
    HUNEDOARA
  • BUCURESTI 1
    3-1
    TIMIS 1
  • HUNEDOARA
    2-2
    TIMIS 1
  • csoport: 4
  • BUCURESTI 2
    2-2
    BOTOSANI 1
  • BUCURESTI 2
    4-0
    TIMIS 2
  • BUCURESTI 2
    3-1
    CLUJ 3
  • BUCURESTI 2
    2-2
    SUCEAVA
  • BUCURESTI 2
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 4
  • BOTOSANI 1
    1-3
    TIMIS 2
  • BOTOSANI 1
    2-2
    CLUJ 3
  • BOTOSANI 1
    1-3
    SUCEAVA
  • BOTOSANI 1
    1-3
    BISTRITA-NASAUD 4
  • TIMIS 2
    2-2
    CLUJ 3
  • TIMIS 2
    3-1
    SUCEAVA
  • TIMIS 2
    2-2
    BISTRITA-NASAUD 4
  • CLUJ 3
    1-3
    SUCEAVA
  • CLUJ 3
    2-2
    BISTRITA-NASAUD 4
  • SUCEAVA
    4-0
    BISTRITA-NASAUD 4
  • csoport: 5
  • IASI 1
    2-2
    MURES 2
  • IASI 1
    2-2
    BRASOV
  • IASI 1
    4-0
    NEAMT
  • IASI 1
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 1
  • IASI 1
    2-2
    BOTOSANI 2
  • MURES 2
    1-3
    BRASOV
  • MURES 2
    1-3
    NEAMT
  • MURES 2
    2-2
    BISTRITA-NASAUD 1
  • MURES 2
    1-3
    BOTOSANI 2
  • BRASOV
    2-2
    NEAMT
  • BRASOV
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 1
  • BRASOV
    2-2
    BOTOSANI 2
  • NEAMT
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 1
  • NEAMT
    3-1
    BOTOSANI 2
  • BISTRITA-NASAUD 1
    2-2
    BOTOSANI 2
  • csoport: 6
  • SALAJ
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 3
  • SALAJ
    3-1
    CARAS-SEVERIN
  • SALAJ
    2-2
    DAMBOVITA
  • SALAJ
    1-3
    GORJ
  • SALAJ
    1-3
    CLUJ 2
  • BISTRITA-NASAUD 3
    3-1
    CARAS-SEVERIN
  • BISTRITA-NASAUD 3
    3-1
    DAMBOVITA
  • BISTRITA-NASAUD 3
    2-2
    GORJ
  • BISTRITA-NASAUD 3
    1-3
    CLUJ 2
  • CARAS-SEVERIN
    2-2
    DAMBOVITA
  • CARAS-SEVERIN
    4-0
    GORJ
  • CARAS-SEVERIN
    2-2
    CLUJ 2
  • DAMBOVITA
    3-1
    GORJ
  • DAMBOVITA
    2-2
    CLUJ 2
  • GORJ
    2-2
    CLUJ 2
  • csoport: 7
  • CLUJ 1
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 2
  • CLUJ 1
    2-2
    ALBA
  • CLUJ 1
    2-2
    IASI 3
  • CLUJ 1
    3-1
    MARAMURES
  • CLUJ 1
    3-1
    TULCEA
  • BISTRITA-NASAUD 2
    2-2
    ALBA
  • BISTRITA-NASAUD 2
    2-2
    IASI 3
  • BISTRITA-NASAUD 2
    1-3
    MARAMURES
  • BISTRITA-NASAUD 2
    1-3
    TULCEA
  • ALBA
    1-3
    IASI 3
  • ALBA
    0-4
    MARAMURES
  • ALBA
    2-2
    TULCEA
  • IASI 3
    0-4
    MARAMURES
  • IASI 3
    3-1
    TULCEA
  • MARAMURES
    2-2
    TULCEA
  • Top 32
  • ARAD 1
    3-0
  • HARGHITA
    3-2
    PRAHOVA
  • SALAJ
    3-2
    BOTOSANI 2
  • BISTRITA-NASAUD 4
    0-4
    MARAMURES
  • NEAMT
    1-3
    VALCEA
  • IASI 3
    3-2
    ARGES
  • BIHOR
    4-0
    BISTRITA-NASAUD 3
  • 0-3
    BUCURESTI 2
  • BUCURESTI 1
    3-0
  • BRASOV
    2-3
    IASI 2
  • SUCEAVA
    3-2
    TULCEA
  • IALOMITA
    3-2
    CLUJ 2
  • CLUJ 1
    4-0
    TIMIS 1
  • DAMBOVITA
    1-3
    IASI 1
  • SIBIU 1
    2-3
    TIMIS 2
  • 0-3
    MURES 1
  • Top 16
  • ARAD 1
    3-1
    HARGHITA
  • SALAJ
    1-3
    MARAMURES
  • VALCEA
    1-3
    IASI 3
  • BIHOR
    0-4
    BUCURESTI 2
  • BUCURESTI 1
    2-3
    IASI 2
  • SUCEAVA
    3-2
    IALOMITA
  • CLUJ 1
    3-1
    IASI 1
  • TIMIS 2
    0-4
    MURES 1
  • Top 8
  • ARAD 1
    3-1
    MARAMURES
  • IASI 3
    0-4
    BUCURESTI 2
  • IASI 2
    3-2
    SUCEAVA
  • CLUJ 1
    2-3
    MURES 1
  • Top 4
  • ARAD 1
    0-4
    BUCURESTI 2
  • IASI 2
    2-3
    MURES 1
  • Top 1-2
  • BUCURESTI 2
    2-3
    MURES 1
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    ARAD 1
    3-1
    2-2
    3-1
    3-1
    2-2
    3
    1
  • 2
    VASLUI
    1-3
    3-1
    2-2
    1-3
    2-2
    1
    5
  • 3
    COVASNA
    2-2
    1-3
    1-3
    1-3
    0-4
    0
    6
  • 4
    SIBIU 1
    1-3
    2-2
    3-1
    2-2
    3-1
    2
    3
  • 5
    IASI 2
    1-3
    3-1
    3-1
    2-2
    3-1
    3
    2
  • 6
    VALCEA
    2-2
    2-2
    4-0
    1-3
    1-3
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    MURES 1
    4-0
    2-2
    4-0
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    SIBIU 2
    0-4
    1-3
    2-2
    1-3
    4-0
    1
    5
  • 3
    PRAHOVA
    2-2
    3-1
    2-2
    1-3
    4-0
    2
    3
  • 4
    IALOMITA
    0-4
    2-2
    2-2
    2-2
    3-1
    1
    4
  • 5
    BIHOR
    1-3
    3-1
    3-1
    2-2
    3-1
    3
    2
  • 6
    GALATI
    1-3
    0-4
    0-4
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    ARGES
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    2-2
    3
    2
  • 2
    ARAD 2
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 3
    HARGHITA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2-2
    2
    3
  • 4
    BUCURESTI 1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 5
    HUNEDOARA
    1-3
    3-1
    1-3
    1-3
    2-2
    1
    5
  • 6
    TIMIS 1
    2-2
    3-1
    2-2
    1-3
    2-2
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    BUCURESTI 2
    2-2
    4-0
    3-1
    2-2
    3-1
    3
    1
  • 2
    BOTOSANI 1
    2-2
    1-3
    2-2
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 3
    TIMIS 2
    0-4
    3-1
    2-2
    3-1
    2-2
    2
    3
  • 4
    CLUJ 3
    1-3
    2-2
    2-2
    1-3
    2-2
    0
    5
  • 5
    SUCEAVA
    2-2
    3-1
    1-3
    3-1
    4-0
    3
    2
  • 6
    BISTRITA-NASAUD 4
    1-3
    3-1
    2-2
    2-2
    0-4
    1
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    IASI 1
    2-2
    2-2
    4-0
    3-1
    2-2
    2
    2
  • 2
    MURES 2
    2-2
    1-3
    1-3
    2-2
    1-3
    0
    6
  • 3
    BRASOV
    2-2
    3-1
    2-2
    3-1
    2-2
    2
    3
  • 4
    NEAMT
    0-4
    3-1
    2-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 5
    BISTRITA-NASAUD 1
    1-3
    2-2
    1-3
    1-3
    2-2
    0
    5
  • 6
    BOTOSANI 2
    2-2
    3-1
    2-2
    1-3
    2-2
    1
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    SALAJ
    3-1
    3-1
    2-2
    1-3
    1-3
    2
    2
  • 2
    BISTRITA-NASAUD 3
    1-3
    3-1
    3-1
    2-2
    1-3
    2
    3
  • 3
    CARAS-SEVERIN
    1-3
    1-3
    2-2
    4-0
    2-2
    1
    5
  • 4
    DAMBOVITA
    2-2
    1-3
    2-2
    3-1
    2-2
    1
    4
  • 5
    GORJ
    3-1
    2-2
    0-4
    1-3
    2-2
    1
    6
  • 6
    CLUJ 2
    3-1
    3-1
    2-2
    2-2
    2-2
    2
    1
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    CLUJ 1
    3-1
    2-2
    2-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    BISTRITA-NASAUD 2
    1-3
    2-2
    2-2
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 3
    ALBA
    2-2
    2-2
    1-3
    0-4
    2-2
    0
    5
  • 4
    IASI 3
    2-2
    2-2
    3-1
    0-4
    3-1
    2
    3
  • 5
    MARAMURES
    1-3
    3-1
    4-0
    4-0
    2-2
    3
    2
  • 6
    TULCEA
    1-3
    3-1
    2-2
    1-3
    2-2
    1
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...