BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019

BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019

BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Bistrita
Helyszín: Ursului 12
Cím: Ursului 12
Kezdés időpontja: August 31, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: August 31, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • BUCURESTI 2
    2-3
    MURES 1 participant
  • Top 4
  • participant ARAD 1
    0-4
    BUCURESTI 2
  • participant IASI 2
    2-3
    MURES 1 participant
  • Top 8
  • participant ARAD 1
    3-1
    MARAMURES 1 participant
  • participant IASI 3
    0-4
    BUCURESTI 2
  • participant IASI 2
    3-2
    SUCEAVA participant
  • participant CLUJ 1
    2-3
    MURES 1 participant
  • Top 16
  • participant ARAD 1
    3-1
    HARGHITA participant
  • participant SALAJ
    1-3
    MARAMURES 1 participant
  • VALCEA
    1-3
    IASI 3 participant
  • participant BIHOR 1
    0-4
    BUCURESTI 2
  • participant BUCURESTI 1
    2-3
    IASI 2 participant
  • participant SUCEAVA
    3-2
    IALOMITA
  • participant CLUJ 1
    3-1
    IASI 1 participant
  • participant TIMIS 2
    0-4
    MURES 1 participant
  • Top 32
  • participant ARAD 1
    3-0
  • participant HARGHITA
    3-2
    PRAHOVA 1 participant
  • participant SALAJ
    3-2
    BOTOSANI 2
  • BISTRITA-NASAUD 4
    0-4
    MARAMURES 1 participant
  • participant NEAMT
    1-3
    VALCEA
  • participant IASI 3
    3-2
    ARGES 1 participant
  • participant BIHOR 1
    4-0
    BISTRITA-NASAUD 3
  • 0-3
    BUCURESTI 2
  • participant BUCURESTI 1
    3-0
  • participant BRASOV 1
    2-3
    IASI 2 participant
  • participant SUCEAVA
    3-2
    TULCEA participant
  • IALOMITA
    3-2
    CLUJ 2 participant
  • participant CLUJ 1
    4-0
    TIMIS 1 participant
  • participant DAMBOVITA
    1-3
    IASI 1 participant
  • participant SIBIU 1
    2-3
    TIMIS 2 participant
  • 0-3
    MURES 1 participant
  • csoport: Alsó: 7
  • participant CLUJ 1
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 2 participant
  • participant CLUJ 1
    2-2
    ALBA participant
  • participant CLUJ 1
    2-2
    IASI 3 participant
  • participant CLUJ 1
    3-1
    MARAMURES 1 participant
  • participant CLUJ 1
    3-1
    TULCEA participant
  • participant BISTRITA-NASAUD 2
    2-2
    ALBA participant
  • participant BISTRITA-NASAUD 2
    2-2
    IASI 3 participant
  • participant BISTRITA-NASAUD 2
    1-3
    MARAMURES 1 participant
  • participant BISTRITA-NASAUD 2
    1-3
    TULCEA participant
  • participant ALBA
    1-3
    IASI 3 participant
  • participant ALBA
    0-4
    MARAMURES 1 participant
  • participant ALBA
    2-2
    TULCEA participant
  • participant IASI 3
    0-4
    MARAMURES 1 participant
  • participant IASI 3
    3-1
    TULCEA participant
  • participant MARAMURES 1
    2-2
    TULCEA participant
  • csoport: Alsó: 6
  • participant SALAJ
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 3
  • participant SALAJ
    3-1
    CARAS-SEVERIN
  • participant SALAJ
    2-2
    DAMBOVITA participant
  • participant SALAJ
    1-3
    GORJ participant
  • participant SALAJ
    1-3
    CLUJ 2 participant
  • BISTRITA-NASAUD 3
    3-1
    CARAS-SEVERIN
  • BISTRITA-NASAUD 3
    3-1
    DAMBOVITA participant
  • BISTRITA-NASAUD 3
    2-2
    GORJ participant
  • BISTRITA-NASAUD 3
    1-3
    CLUJ 2 participant
  • CARAS-SEVERIN
    2-2
    DAMBOVITA participant
  • CARAS-SEVERIN
    4-0
    GORJ participant
  • CARAS-SEVERIN
    2-2
    CLUJ 2 participant
  • participant DAMBOVITA
    3-1
    GORJ participant
  • participant DAMBOVITA
    2-2
    CLUJ 2 participant
  • participant GORJ
    2-2
    CLUJ 2 participant
  • csoport: Alsó: 5
  • participant IASI 1
    2-2
    MURES 2 participant
  • participant IASI 1
    2-2
    BRASOV 1 participant
  • participant IASI 1
    4-0
    NEAMT participant
  • participant IASI 1
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 1 participant
  • participant IASI 1
    2-2
    BOTOSANI 2
  • participant MURES 2
    1-3
    BRASOV 1 participant
  • participant MURES 2
    1-3
    NEAMT participant
  • participant MURES 2
    2-2
    BISTRITA-NASAUD 1 participant
  • participant MURES 2
    1-3
    BOTOSANI 2
  • participant BRASOV 1
    2-2
    NEAMT participant
  • participant BRASOV 1
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 1 participant
  • participant BRASOV 1
    2-2
    BOTOSANI 2
  • participant NEAMT
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 1 participant
  • participant NEAMT
    3-1
    BOTOSANI 2
  • participant BISTRITA-NASAUD 1
    2-2
    BOTOSANI 2
  • csoport: Alsó: 4
  • BUCURESTI 2
    2-2
    BOTOSANI 1 participant
  • BUCURESTI 2
    4-0
    TIMIS 2 participant
  • BUCURESTI 2
    3-1
    CLUJ 3 participant
  • BUCURESTI 2
    2-2
    SUCEAVA participant
  • BUCURESTI 2
    3-1
    BISTRITA-NASAUD 4
  • participant BOTOSANI 1
    1-3
    TIMIS 2 participant
  • participant BOTOSANI 1
    2-2
    CLUJ 3 participant
  • participant BOTOSANI 1
    1-3
    SUCEAVA participant
  • participant BOTOSANI 1
    1-3
    BISTRITA-NASAUD 4
  • participant TIMIS 2
    2-2
    CLUJ 3 participant
  • participant TIMIS 2
    3-1
    SUCEAVA participant
  • participant TIMIS 2
    2-2
    BISTRITA-NASAUD 4
  • participant CLUJ 3
    1-3
    SUCEAVA participant
  • participant CLUJ 3
    2-2
    BISTRITA-NASAUD 4
  • participant SUCEAVA
    4-0
    BISTRITA-NASAUD 4
  • csoport: Alsó: 3
  • participant ARGES 1
    3-1
    ARAD 2 participant
  • participant ARGES 1
    3-1
    HARGHITA participant
  • participant ARGES 1
    1-3
    BUCURESTI 1 participant
  • participant ARGES 1
    3-1
    HUNEDOARA participant
  • participant ARGES 1
    2-2
    TIMIS 1 participant
  • participant ARAD 2
    1-3
    HARGHITA participant
  • participant ARAD 2
    1-3
    BUCURESTI 1 participant
  • participant ARAD 2
    1-3
    HUNEDOARA participant
  • participant ARAD 2
    1-3
    TIMIS 1 participant
  • participant HARGHITA
    1-3
    BUCURESTI 1 participant
  • participant HARGHITA
    3-1
    HUNEDOARA participant
  • participant HARGHITA
    2-2
    TIMIS 1 participant
  • participant BUCURESTI 1
    3-1
    HUNEDOARA participant
  • participant BUCURESTI 1
    3-1
    TIMIS 1 participant
  • participant HUNEDOARA
    2-2
    TIMIS 1 participant
  • csoport: Alsó: 2
  • participant MURES 1
    4-0
    SIBIU 2 participant
  • participant MURES 1
    2-2
    PRAHOVA 1 participant
  • participant MURES 1
    4-0
    IALOMITA
  • participant MURES 1
    3-1
    BIHOR 1 participant
  • participant MURES 1
    3-1
    GALATI
  • participant SIBIU 2
    1-3
    PRAHOVA 1 participant
  • participant SIBIU 2
    2-2
    IALOMITA
  • participant SIBIU 2
    1-3
    BIHOR 1 participant
  • participant SIBIU 2
    4-0
    GALATI
  • participant PRAHOVA 1
    2-2
    IALOMITA
  • participant PRAHOVA 1
    1-3
    BIHOR 1 participant
  • participant PRAHOVA 1
    4-0
    GALATI
  • IALOMITA
    2-2
    BIHOR 1 participant
  • IALOMITA
    3-1
    GALATI
  • participant BIHOR 1
    3-1
    GALATI
  • csoport: Alsó: 1
  • participant ARAD 1
    3-1
    VASLUI
  • participant ARAD 1
    2-2
    COVASNA participant
  • participant ARAD 1
    3-1
    SIBIU 1 participant
  • participant ARAD 1
    3-1
    IASI 2 participant
  • participant ARAD 1
    2-2
    VALCEA
  • VASLUI
    3-1
    COVASNA participant
  • VASLUI
    2-2
    SIBIU 1 participant
  • VASLUI
    1-3
    IASI 2 participant
  • VASLUI
    2-2
    VALCEA
  • participant COVASNA
    1-3
    SIBIU 1 participant
  • participant COVASNA
    1-3
    IASI 2 participant
  • participant COVASNA
    0-4
    VALCEA
  • participant SIBIU 1
    2-2
    IASI 2 participant
  • participant SIBIU 1
    3-1
    VALCEA
  • participant IASI 2
    3-1
    VALCEA
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    ARAD 1 
     
    3-1
    2-2
    3-1
    3-1
    2-2
    3
  • 2
    VASLUI 
    1-3
     
    3-1
    2-2
    1-3
    2-2
    1
  • 3
    COVASNA 
    2-2
    1-3
     
    1-3
    1-3
    0-4
    0
  • 4
    SIBIU 1 
    1-3
    2-2
    3-1
     
    2-2
    3-1
    2
  • 5
    IASI 2 
    1-3
    3-1
    3-1
    2-2
     
    3-1
    3
  • 6
    VALCEA 
    2-2
    2-2
    4-0
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    MURES 1 
     
    4-0
    2-2
    4-0
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    SIBIU 2 
    0-4
     
    1-3
    2-2
    1-3
    4-0
    1
  • 3
    PRAHOVA 1 
    2-2
    3-1
     
    2-2
    1-3
    4-0
    2
  • 4
    IALOMITA 
    0-4
    2-2
    2-2
     
    2-2
    3-1
    1
  • 5
    BIHOR 1 
    1-3
    3-1
    3-1
    2-2
     
    3-1
    3
  • 6
    GALATI 
    1-3
    0-4
    0-4
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    ARGES 1 
     
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    2-2
    3
  • 2
    ARAD 2 
    1-3
     
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    HARGHITA 
    1-3
    3-1
     
    1-3
    3-1
    2-2
    2
  • 4
    BUCURESTI 1 
    3-1
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3-1
    5
  • 5
    HUNEDOARA 
    1-3
    3-1
    1-3
    1-3
     
    2-2
    1
  • 6
    TIMIS 1 
    2-2
    3-1
    2-2
    1-3
    2-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    BUCURESTI 2 
     
    2-2
    4-0
    3-1
    2-2
    3-1
    3
  • 2
    BOTOSANI 1 
    2-2
     
    1-3
    2-2
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    TIMIS 2 
    0-4
    3-1
     
    2-2
    3-1
    2-2
    2
  • 4
    CLUJ 3 
    1-3
    2-2
    2-2
     
    1-3
    2-2
    0
  • 5
    SUCEAVA 
    2-2
    3-1
    1-3
    3-1
     
    4-0
    3
  • 6
    BISTRITA-NASAUD 4 
    1-3
    3-1
    2-2
    2-2
    0-4
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    IASI 1 
     
    2-2
    2-2
    4-0
    3-1
    2-2
    2
  • 2
    MURES 2 
    2-2
     
    1-3
    1-3
    2-2
    1-3
    0
  • 3
    BRASOV 1 
    2-2
    3-1
     
    2-2
    3-1
    2-2
    2
  • 4
    NEAMT 
    0-4
    3-1
    2-2
     
    3-1
    3-1
    3
  • 5
    BISTRITA-NASAUD 1 
    1-3
    2-2
    1-3
    1-3
     
    2-2
    0
  • 6
    BOTOSANI 2 
    2-2
    3-1
    2-2
    1-3
    2-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    SALAJ 
     
    3-1
    3-1
    2-2
    1-3
    1-3
    2
  • 2
    BISTRITA-NASAUD 3 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    2-2
    1-3
    2
  • 3
    CARAS-SEVERIN 
    1-3
    1-3
     
    2-2
    4-0
    2-2
    1
  • 4
    DAMBOVITA 
    2-2
    1-3
    2-2
     
    3-1
    2-2
    1
  • 5
    GORJ 
    3-1
    2-2
    0-4
    1-3
     
    2-2
    1
  • 6
    CLUJ 2 
    3-1
    3-1
    2-2
    2-2
    2-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    CLUJ 1 
     
    3-1
    2-2
    2-2
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    BISTRITA-NASAUD 2 
    1-3
     
    2-2
    2-2
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    ALBA 
    2-2
    2-2
     
    1-3
    0-4
    2-2
    0
  • 4
    IASI 3 
    2-2
    2-2
    3-1
     
    0-4
    3-1
    2
  • 5
    MARAMURES 1 
    1-3
    3-1
    4-0
    4-0
     
    2-2
    3
  • 6
    TULCEA 
    1-3
    3-1
    2-2
    1-3
    2-2
     
    1
Támogatók